Aylık Yengeç YorumuYengeçEkim 2023 & Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları

Ekim 2, 20231
aylık burç yorumaları

Merhaba yükselen yengeç ve yengeç burçları

4 Ekim’de hız kazanan Merkür olağan ilerleyişi ile abartılı söylemleri, işinizle ilgili iletişim konuları sürpriz bir şekilde açığa çıkartabilir. Kardeşiniz veya akrabalarınızla ilgili bir konu gündeme gelebilir! Yeni bir anlaşma veya sözleşme söz konusu olabilir.

5 Ekim Merkür terazi burcuna geçiyor ve zihinsel odağınızda ailenize ve evinize kayıyor. Anne veya babanızla ilgili bir konu ile ilgilenebilirsiniz. Onlarla ilişkinizi gözden geçirebilir, arayabilir, irtibatınızı güçlendirebilirsiniz. Evinizde birtakım değişimler gerekiyor olabilir! bu da sizi zihinsel olarak biraz dalgalandırabilir.

9 Ekim de Venüs uzun zamandır kaldığı aslan burcundan çıkarak başak burcuna geçiyor. Venüs başak burcunda sıklıkla özdeğer sorgulaması yaptırabilir. Diğer yandan minor açılarla renklenmiş olan gök yüzü sürprizleri açık olmamız gerektiğine işaret ediyor. Beklenmedik bir anlaşma ile parasal kazançlarınızı artırabilir, araç değiştirmek isteyebilirsiniz. Diğer taraftan aracınızla ilgili bir bakım veya harcama da gündeme gelebilir.

12 Ekim de Mars akrep burcuna geçiyor. 24 Kasım’a kadar burada kalacak olan Mars arzu ve isteklerimize karşı hırslı tutumlar sergilememiz de neden olabilir. İmkansızı başarma zamanı! Gölge yanıyla intikam almak bir gül bir konuya saplanıp kalmak gibi etkiler yaratabilir. Marsın akrep burcuna geçişiyle birlikte sizin de mücadele alanınızın da aşk konularına kayıyor. Yalnızsanız aranızda güçlü bir çekim yaşayabileceğiniz birine çekilebilirsiniz. Süregelen ilişkinizde rekabet veya tartışmalar oluşabilir. Çocuğunuzla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.

Terazi burcunda güneş tutulması

14 Ekim de 17:54 de terazi burcunda güneş tutulması gerçekleşiyor. Tutulma sizin haritanızın 4. Evinde gerçekleşiyor. Önümüzdeki bir yılı da şekillendirecek olan bu tutulmalar hayatınızda önemli değişimler getirebilir. Hem yengeç burçlarına hem yükselen yengeçlere! Ev almak, satmak, mülk edinmek, evlilik veya ayrılık gündeme gelebilir. İşinizle veya medeni halinizle ilgili bir konu sizi şehir veya ev değişikliğine götürebilir. Anne veya babanızla ilgili konular dikkat çekebilir.

22 Ekim Merkür akrebe geçiyor ve aklınızda çocuklarınıza veya ilişkinize kayıyor!

Boğa burcunda ay tutulması

28 Ekim boğa burcunda ay tutulmasıyla birlikte boğa ve akrep tutulmalarını geride bırakıyoruz. Böylece geçtiğimiz yıl boyunca yaşadığınız her türlü ilişki sorunu, arkadaşlıklarınız gündeminizden yavaş yavaş çıkıyor. İlişkiniz boyut atlayabilir, çocuk sahibi olmak isteyenler için olumlu gelişmeler gündeme gelebilir.

Aylık burç yorumları % 25-30 oranında hayatınıza katkı sağlar, hepimizin doğum haritası özeldir!  Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️bana ulaşabilirsiniz.

Sevgiler

1 comments

  • Yasemin

    Ekim 10, 2023 at 6:05 am

    Yılın önemli aylarından … Güzellikler getirsin 🙂

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade