AkrepAylık Akrep YorumuEylül 2022 & Akrep ve Yükselen Akrep Burçları

Ağustos 26, 20220
eylül ayı burçlar

Sevgili akrepler ve yükselen akrepler,

Eylül ayı güneşinde başak burcunda seyahati sizin 11. evinizde gerçekleşecek. Sosyal, keyifli ve hareketli bir ay deneyimleyebilirsiniz. Odağınız arkadaşlarınıza, kariyerinizin getirilerine ve yeni plan ve projelerinize kayabilir. 5 Eylülde Venüs’ün de başak burcuna geçişiyle birlikte arkadaşlıklarınızı güçlendirebilir, sosyalleşmenin gerekliliği üzere harcamalar yapabilirsiniz.

Merkür retrosu

10 Eylülde merkür terazi burcunun 8 derecesinde retro hareketine başlayacak, ardından retrosuna 23 eylülde başak burcunda devam edecek. Bilinçdışı konularla ilgilenebilir, zihinsel odağınızda içsel sorgulamalarınıza kayabilir. Rüyalarını hareket kazanabilir, bazı konularda kuruntu edebilir, kaygılanabilirsiniz. Bunu içinizde büyütmemeye dikkat etmelisiniz. Perde arkası bazı dedikodular kulağınıza erişebilir, konuşan sizseniz bu karşı tarafa ulaşabilir 🙂 merkür sizin haritanızın 8 ve 11 evlerini yönettiği için beklenmedik harcamalar yapabilirsiniz. Özellikle 23 eylül sonrası arkadaşlarınızda aranızda yanlış anlaşılmalar olabilir!

Balık Dolunayı

10 eylülde ayın ilk dolunayı balık burcunda gerçekleşecek. Balık enerjisi kendi istek ve arzularımızla yaşamın bize sundukları arasında belirsiz bir çizgide yürüyor gibi hissetmemize neden olabilir. 5. evinizde gerçekleşecek bu dolunay yeni ve ayaklarınızı yerden kesebilecek bir ilişki getirebilir ancak bu ilişki de karşı tarafın yeterince şeffaf olup olmadığını gözlemlemelisiniz. Dolunayda çocuklarınızın ihtiyaçlarına odaklanabilir, keyif veren sanat aktivitelerine katılabilirsiniz. Bu süreç yaratıcılığınızı artırmak için harika bir fırsat! Kötü giden bazı ilişkiler aldatma ve aldatılmalarla sonlanabilir.

Ağustos ayında Mars’ın ikizler burcuna geçişiyle birlikte sizin de mücadele alanınız değişti! Mars geçişini 8. evinizde yaşayacaksınız yani maddi konular gündeme gelebilir, özellikle uzun zamandır beklenen bir miras, nafaka gibi gelirleriniz varsa elinize ulaşabilir yada bunun için gerekli adımları atabilirsiniz. Sağlığınıza bu dönemde özellikle dikkat etmelisiniz. Mars sizin hem yükseleninizi hem de sağlık evinizi yönetiyor dolayısıyla mars retro yapmadan muayenelerinizi yaptırmalısınız.

Terazi Yeni ayı

26 eylülde ise terazi burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. 12. evinizde gerçekleşecek bu yeni ay sizi gizli saklı bir ilişkiye sürükleyebilir veya süregelen ilişkinin korkularıyla yüzleştirebilir. Bu süreçte terapi ve danışmanlık almak için güzel olabilir. Spritüal konularla ilgilenebilir, iş yoğunluğunuzda dengelenmeye çalışabilirsiniz. Terazi uyumlanmayı ifade ettiği için siz yükselen akrepleri bir yandan kriz çıkarma isteğiyle yorarken bir yandan da diplomatik olmaya zorlayabilir.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgilerimle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade