Aylık Başak YorumuBaşakEylül 2022 & Başak ve Yükselen Başak Burçları

Ağustos 26, 20220
eylül ayı burçlar

Sevgili başak ve yükselen başaklar,

Eylül ayı güneşinde başak burcunda seyahati sizin 1. evinizde gerçekleşecek. Kendinizi ışıldamış, neşeli ve sahnede dikkatleri üzerinize çekerken bulabilirsiniz. 5 Eylülde venüs’ün de başak burcuna geçişiyle birlikte güzelleşmek, bakım yaptırmak, fiziksel görünümünüzde değişime gitmek isteyebilir ve bunun için harcamalar yapabilirsiniz.

Merkür retrosu

10 Eylülde merkür terazi burcunun 8 derecesinde retro hareketine başlayacak, ardından retrosuna 23 eylülde başak burcunda devam edecek. 2. evinizde gerçekleşecek olan merkür retrosu neredeyse yılda üç kez gerçekleşerek diğer burçlara göre sizi biraz daha fazla yoruyor olsa da beraberinde size bazı şeyleri gözden geçirme fırsatları da sunuyor. Beklediğiniz bir ödeme bu dönemde gerçekleşebilir, yeteneklerinizin farkına varabilir bunları değere dönüştürebilirsiniz. Yeni bir eğitim almaya karar verebilir bunun içinde harcama yapabilirsiniz. Belki de başka bir ülkeye gitmek, üniversiteye başlamak size kesenin ağzını açtırabilir. 23 eylül sonrası ikili ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar yaşanabilir.

Balık Dolunayı

10 eylülde ayın ilk dolunayı balık burcunda gerçekleşecek. 7. evinizde gerçekleşecek bu dolunay ikili ilişkilerinizde sizi sorgulamaya götürecek gerginlikler yaratabilir, eşiniz, ortaklarınızla sorunlar yaşayabilirsiniz. Beraberinde haritanıza göre çok uzun zamandır emin olamadığınız ilişkinizle ilgili yeni hayaller ve rüya tadında gelişmeler yaşayabilirsiniz. Her şeye rağmen dolunayın neptünyen olduğunu hatırlatmam gerekiyor, ayaklarınızı yerden kesen ve sizi bulutların üzerine çıkaran bir şey bulutlar dağıldığında yükseklik korkunuzu açığa çıkarabilir!

Ağustos ayında Mars’ın ikizler burcuna geçişiyle birlikte kariyer alanında ve aile, ebeveyne ilişkileriniz, eviniz mücadele alanınız olabilir. Etrafınız sizi hırslı biri olarak görebilir, üstlerinizle ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız zira marsın ekimdeki retrosuna olumlu yatırımlar yapmak istersiniz! Kariyeriniz, evliliğiniz için vereceğiniz mücadele sizi zihinsel olarak zorlayabilir!

Terazi yeni ayı

26 eylülde ise terazi burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Terazi sizin 2. eviniz. Bu dönemde harcamalarınızda dikkatli olmalısınız. Ürettiğiniz değerlerin karşılığını almak üzere dışarıdan ve orijinal bir bakış açısıyla bakmanız gerekebilir. Kendi ayaklarınız üzerinden durmak, bağımsız girişimler yapmak isteyebilirsiniz. Uzun bir seyahat, eğitimler, hukuki meseleler için para harcayabilirsiniz. Haritanıza göre elbette kazanımlar da elde edebilirsiniz.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgilerimle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade