AslanAylık Aslan YorumuEylül 2023 & Aslan ve Yükselen Aslan

Ağustos 28, 20230
eylül ayı burç yorumları, yükselen burcunuza göre aylık burç yorumları

Merhaba yükselen aslan ve aslan burçları

Eylül ayıyla birlikte sonbaharı karşılayacak, kış hazırlıklarına başlayacağız. Ağustosa nazaran sakin bir ay! Hayatımızda işlevini yitirmiş konuları, yeniden işlev kazanıncaya kadar rafa kaldırma, varlığı ile yokluğu bir olan kişileri ise hayatımızdan çıkarma zamanı!

Uzun süredir gündeminizi meşgul eden; 1 ve 10. evlerinizi tetikleyen Venüs ve Jüpiter iş ve kariyerinizde yaşadığınız gelişmeleri, bir döngüdür tutturmuş gittiğiniz tekrarları çözümleme zamanı. Hatta toplum önünde görünürlüğünüz artabilir. Bunun yanında 3 Eylül Venüs retrosu sona eriyor böylece fiziksel görünümünüzde rahatlıkla değişimler yapabilirsiniz.

5 Eylül Jüpiter retrosu başlıyor; böylece kariyerinizde beklediğiniz ve emek verdiğiniz konulardan dönüş alma zamanı! Özellikle natal Jüpiter’iniz retro ise gecikmiş hak edişlerinize erişebilirsiniz. Yöneticilerinizle ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Jüpiter boğa geçişinin burcunuza özel etkilerini hatırlamak isterseniz yıllık burç yorumlarınıza göz atabilirsiniz.

15 Eylül başak burcunda yeni ay;

Aynı gün Merkür retrosu sona eriyor ve Merkür durağan pozisyonda yeni ay gerçekleşiyor. Yeni ay Neptünyen olduğu için sistematik, düzenli ve pragmatik olmadığımız her durumda bir hayal kırıklığına uyanabiliriz. Yarattığımız dünyanın gerçek olup olmadığını anlamak zorlaşabilir. Bu dönem acı içine gömülme veya aksine yaratıcılıkta zirveyi bulabilme şansı sunacak!

Yeni ay 2. evinizde gerçekleşecek. Maddi konularda önemli gündem başlığınız olabilir, beklenmedik bir harcama yapabilirsiniz.  Umut ettiğiniz, yeni plan ve projelerle ilgilendiğiniz bu süreçte oldukça üreticisiniz. Ürettiğiniz değerlerin karşılığını almak üzere dışarıdan ve orijinal bir bakış açısıyla bakmanız gerekebilir. Kendi ayaklarınız üzerinden durmak, bağımsız girişimler yapmak isteyebilirsiniz.  Bir süredir bu alanda retro yapan Merkür gecikmiş ödemeleri getirebilir. Aşkta ve ilişkilerinizde kendi değerinizi sorgulatacak insanlara karşı dikkatli olmalısınız. Bununla birlikte bir süredir Merkür de burada retro oturup bir muhasebe yapabilirsiniz.

20 eylülde kesinleşen haftaya etkisini yayan Mars Jüpiter etkileşim yeni ticari bağlantılar getirebilir. İletişimde sabırsız ve aceleci olmamaya gayret etmelisiniz. Diğer taraftan kariyerinizde sizi ilerletecek bir eğitim alabilirsiniz.

29 Eylül koç burcunda dolunay;

Dolunay sizin haritanızın 9. evinde gerçekleşiyor. Eğitimler alabilir, üniversiteye başlayabilir, astroloji öğrenmeye karar verebilirsiniz. Diğer taraftan yurt dışına seyahat edebilir, üniversitede öğretmeninizle aranızda gerginlikler yaşayabilirsiniz! Ayrıca belki de şu ana kadar inandığınız tüm değerleri sorgulayabilirsiniz! Unutmayın her yüzleşme sizi bir adım öteye götürecektir.  Yazı geride bırakırken tatile gitmeyenler için kısa bir tatil iyi gelebilir. Bununla birlikte meditasyon, dua size hangisi uyarsa bir çalışmaya katılmak iyi gelebilir. Yalnızla için heyecan verici bir tanışma olabilir.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️ bana ulaşabilirsiniz. Diğer taraftan 11 eylülde başlayacak astroloji eğitimine katılmak için başvuru yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade