Aylık Koç YorumuKoçEylül 2023 & Koç ve Yükselen Koç Burçları

Ağustos 28, 20230
eylül ayı burç yorumları, yükselen burcunuza göre aylık burç yorumları

Merhaba yükselen koçlar ve koç burçları

Eylül ayıyla birlikte sonbaharı karşılayacak, kış hazırlıklarına başlayacağız. Ağustosa nazaran sakin bir ay! Hayatımızda işlevini yitirmiş konuları, yeniden işlev kazanıncaya kadar rafa kaldırma, varlığı ile yokluğu bir olan kişileri ise hayatımızdan çıkarma zamanı!

Uzun süredir gündeminizi meşgul eden; 2 ve 5. Evlerinizi tetikleyen Venüs ve Jüpiter para ve maddi konularında, beraberinde aşkta nerede durmanız gerektiğini öğrenmenizi vurguluyor! Kısaca açgözlü olduğumuz yanlarımızı fark etme zamanı geldi. Eylül ayı boyunca ağustosta sizi yoran aşk ve para konularının bir kez daha üstünden geçeceksiniz…Bunun yanı sıra 3 Eylül Venüs retrosu sona eriyor böylece ilişkilerdeki sınavınızda bir süreliğine bitiyor!

5 Eylül Jüpiter retrosu başlıyor; emek verdiğiniz fakat karşılığını alamadığınız yatırımlarınıza dair ödemeler 31 aralığa kadar elinize geçebilir. Dolayısıyla öz değer sorgulamaları farkındalığınızı artırabilir. Jüpiter boğa geçişinin burcunuza özel etkilerini hatırlamak isterseniz yıllık burç yorumlarınıza göz atabilirsiniz.

15 Eylül başak burcunda yeni ay;

Aynı gün Merkür retrosu sona eriyor ve Merkür durağan pozisyonda yeni ay gerçekleşiyor. Yeni ay Neptünyen olduğu için sistematik, düzenli ve pragmatik olmadığımız her durumda bir hayal kırıklığına uyanabiliriz. Bunun yanı sıra yarattığımız dünyanın gerçek olup olmadığını anlamak zorlaşabilir. Bu dönem acı içine gömülme veya aksine yaratıcılıkta zirveyi bulabilme şansı sunacak!

Yeni ay haritanızın 6. Evinde gerçekleşiyor. Alkol ve ilaç alımı, beslenme gibi konular önem kazanabilir. Evcil hayvan edinmeye karar verebilir, onun sağlığıyla ilgilenebilirsiniz. İş yaşamınızda keskin kararlar verebilir, öfkeyle bazı durumları sonlandırabilirsiniz Bununla birlikte bir süredir Merkür de burada retro iş rutinlerinizin yoğunluğu fiziksel olarak yorgun hissetmenizin habercisi olmuş olabilir. Dolayısıyla bu süreçte aksayan işlerinizle ilgilenebilir, yarım bıraktığınız işleri tamamlayanlardanız epeyce şanslısınız. Merkür ağustos ayı sonu itibariyle gündeme getirdiği konuları yeniden masaya yatırma fırsatı sunabilir. Sağlığınızla ilgili düzenlemeler yapmak iyi gelebilir.

20 eylülde kesinleşen haftaya etkisini yayan Mars Jüpiter etkileşimi beklenmedik olayları gündeme getirebilir. İlişkilerde ve ortaklıklarda inançlarınız konusunda aşırı coşkulu ve fanatik tutumlar sergileyebilirsiniz. Diğer taraftan cinsel olarak dürtüsel olunan bir dönem!

29 Eylül koç burcunda dolunay;

Sizin burcunda gerçekleşen dolunay, sizi neşeli, çocuksu ve heyecanlı, dürtülerinin peşinden gitmeye sürükleyebilir. Bu dönemde diliniz, söylemleriniz, ailevi meseleler önem kazanabilir. Mart sonu nisan başı gibi doğmuş bir koçsanız dolunay doğrudan sizi etkileyecektir. Acil durum kararları almak zorunda kalabilirsiniz. Girişimleriniz her şeye rağmen; uyumlu ve barışçıl ve diplomatik yollarla çözülebilir.

Yükselen koçlarsa dolunayı 1. Evlerinde alacakları için ikili ilişkilerde gözden geçirmeniz gereken konuları açığa çıkarabilir. Öfke göbek adınız değilse sakin kalabilirsiniz. Haklıyken haksız duruma düşmek istemezsiniz. Diğer taraftan sağlığınızla ilgili konular gündeme gelebilir. Dolayısıyla küçük bir operasyon gündeme gelebilir, belki de ailenize yeni bir üye katılacağı için doğum söz konusu olabilir. İlişkinizde ve evliliğinizde sert rüzgarlar esebilir. Yalnızlar mücadele gerektiren bir ilişkiye çekilebilir.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️ bana ulaşabilirsiniz. Diğer taraftan 11 eylülde başlayacak astroloji eğitimine katılmak için başvuru yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade