Aylık Kova YorumuKovaEylül 2023 & Kova ve Yükselen Kova Burçları

Ağustos 28, 20230
eylül ayı burç yorumları, yükselen burcunuza göre aylık burç yorumları

Merhaba yükselen kova ve kova burçları

Eylül ayıyla birlikte sonbaharı karşılayacak, kış hazırlıklarına başlayacağız. Ağustosa nazaran sakin bir ay! Hayatımızda işlevini yitirmiş konuları, yeniden işlev kazanıncaya kadar rafa kaldırma, varlığı ile yokluğu bir olan kişileri ise hayatımızdan çıkarma zamanı!

Uzun süredir gündeminizi meşgul eden; dört ve yedinci evlerinizi tetikleyen venüs ve Jüpiter karesi aileniz eviniz ebeveynlerinin izle olan ilişkilerinizi zora sokmuş olabilir. Bir süre daha evliliğiniz izle veya ortaklıklarınızla ilişkilerinizi gözden geçirmeye devam edebilirsiniz. 3 Eylül’de Venüs retrosu sona eriyor böylece İkili ilişkilerinizde zor günler, ego savaşları yerini sevgi ve anlayışa bırakıyor.

5 Eylül Jüpiter retrosu başlıyor ve 31 aralığa kadar devam edecek; evinizi değiştirmek, tadilat yapmak, ebeveynlerinizle ilgilenmek için doğru bir zaman! Bunun yanı sıra kariyerinizdeki birtakım değişimler yaşam alanınızda değişimlere zorlayabilir. Jüpiter boğa geçişinin burcunuza özel etkilerini hatırlamak isterseniz yıllık burç yorumlarınıza göz atabilirsiniz.

15 Eylül başak burcunda yeni ay;

Aynı gün Merkür retrosu sona eriyor ve Merkür durağan pozisyonda yeni ay gerçekleşiyor. Yeni ay Neptünyen olduğu için sistematik, düzenli ve pragmatik olmadığımız her durumda bir hayal kırıklığına uyanabiliriz. Yarattığımız dünyanın gerçek olup olmadığını anlamak zorlaşabilir. Bu dönem acı içine gömülme veya aksine yaratıcılıkta zirveyi bulabilme şansı sunacak!

Yeni ay 8. evinizde gerçekleşiyor. Sağlığınızla ilgilenmeniz gerektiğini hatırlatmalıyım, bir operasyon planlayabilirsiniz, ruhsal olarak korku ve endişeleriniz açığa çıkabilir. Araç almak, değiştirmek veya bakım yapmak isteyebilir bunun için borç, kredi ve alacak dengesini sağlamak isteyebilirsiniz. Dolayısıyla parasal kaynaklarınızda ortaya çıkabilecek sorunları çözmek zorunda kalabilirsiniz. Diğer taraftan babaanne, dede gibi aile büyüklerinin sağlığı gündeme gelebilir. Bir süredir Merkür de burada retro oturup bu konularda bir muhasebe yapabilirsiniz.

20 eylülde kesinleşen haftaya etkisini yayan Mars Jüpiter akademik çalışmalar içindeyseniz sürpriz gelişmeler getirebilir. Uzaktan akrabalarınızdan haberler alabilirsiniz. Biraz seyahat iyi gelebilir. Olumsuz anlamda ev vb. konularda hukuki sorunlar ortaya çıkabilir.

29 Eylül koç burcunda dolunay;

Dolunay haritanızın 3. evinde gerçekleşiyor. Bu noktada sağlıklı iletişim kurmak zorlaşabilir, hızla parlamaya müsaitsiniz. Aniden yükselebilir, kızgınlıktan söylediklerinizi kulağınız duymayabilir. Kardeşleriniz, akrabalarınız ya da komşularınızla aranızda gerginlikler olabilir. Diğer taraftan trafikte dikkatli olmalısınız, araç muayenenizi yaptırdığınızdan emin olun! Ticaretle ilgileniyorsanız bu dönem iş temponuz artabilir, yeni anlaşma ve sözleşmeler gündeme gelebilir. Hazır retroları geride bırakmışken, girişimlerinize odaklanabilirsiniz. Güneş kovalarsa dolunaydan olumlu açılar alacağı için bir otorite desteği ile şanslı bir dolunay yaşayabilirler.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️ bana ulaşabilir, 11 eylülde başlayacak astroloji eğitimine katılmak için başvuru yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade