Aylık Oğlak YorumuOğlakHaziran 2021 & Oğlak ve Yükselen Oğlak

Haziran 1, 20210
Oğlak-Burcu

5 Mayısta Merkür ikizler burcuna yani sizin 6. evinize giriş yaptı. Dolayısıyla zihinsel odağınız sağlığınıza, iş yaşamınıza, rutinlerinize ve evcil hayranınıza yöneldi. Gününüzü toparlamak konusunda sabır ve istikrarlı adımlarla ilerlemeyi seven siz yükselen oğlaklar için bu hareketlilik yorucu gelebilir. 30 Mayıs itibariyle Merkür burada retro yapmaya başladı ve bu bir ay içinde deneyimlediğiniz konuları yeniden önünüze gelme zamanı da geldi. Merkür aynı zamanda sizin 9. evinizi de yönetiyor dolayısıyla uzun zamandır ertelediğiniz eğitiminizle ilgilenebilirsiniz, yine hukuki konularda çözümsüz kalan durumlar gündeminize gelebilir. İçe dönmek, astroloji, inançlar ile ilgilenmek için fırsatınız olabilir.

Haziran ayının ilk haftasında yengeç burcunda ilerleyen mars procyon yıldızı ile kavuşarak plutoya karşıt yapacak, özellikle 5-6 haziran tarihlerinde karmik yüzleşmeler yaşayabilir. Mars yengeç burcunda zararlıdır, Plüton ile temasıyla birlikte bastırılmış tüm duyguların sert bir biçimde gün yüzüne çıkmasıyla yüzleşebiliriz. Sert koşullarla mücadele etmek zorunda kalabilir, bu gücü yaratıcı çalışmalarla açığa çıkarabiliriz. Bu karşıtlık sizin 1 ve 7 evlerinizde gerçekleşeceği için özellikle evliyseniz eşinizle ve ikili ilişkilerinizde büyük kırılmalar yaşayabilirsiniz.

2 Haziranda Venüs ikizler burcundan yengeç burcuna yani sizin 7. evinize geçiş yapacak dolayısıyla ilişkilerinize daha çok odaklanabilir, yengece has korku ve kaprisleri yaşayabilir yada partnerinizden aynalayabilirsiniz. Bu dönemde aile teması, duygusal paylaşımlar, şefkatli ve merhametli tavırlarımızla dikkat çekebiliriz. Sevdiklerimize yemekler yapabilir, sevecen, yumuşak anaç-babacan tavırlar takınabiliriz. Özellikle Venüs yengeç burcuna geçişiyle beraber Jüpiter ile olumlu açılar yapmaya başlayacak bu da verilecek sevginin ve desteğin koşulsuzca ve bazen de abartılı olabileceğine işaret ediyor. 10 Hazirana kadar derin, romantik ve duygusal taraflarımız ağır basabilir. Bu tarihten itibaren yaklaşan Venüs şiron karesi duygusal yaralar almamıza zemin hazırlayabilir, bu nedenle kutsal görünse de koşulsuz sevginin gözü karartmak, her şeyden vazgeçmek, büyük fedakarlıklar etmenin bir haddi olması gerekebilir.

21 haziranda güneşinde bu alana gelmesiyle tüm dikkatiniz partneriniz olabilir.

10 Haziran da yılın ilk güneş tutulması 19 derece ikizler burcunda gerçekleşecek bu tutulma sizin haritanızın 6. evinde gerçekleşiyor. Sağlığınız, gündelik rutinleriniz, iş yaşamınızda astlarınızla ilişkilerinizle ilgilenebilirsiniz. Çalışma koşullarımızı düzenleyebilir, beklettiğiniz sağlık muayenelerinizi yaptırabilirsiniz. İçsel büyüme, farkındalık ve aydınlanma yaşayacağınız bu süreç zor olsa da sonunda rahatlayacağınızı söyleyebilirim.

11 Haziran itibariyle marsta yengeç burcundan aslan burcuna geçerek sizin 8. evinize girmiş olacak. Böylece özellikle tutkunun, hırsın ve zaman zamanda korku ve öfkenin tetiklendiğini hissedebilirsiniz. Kaynaklarınızı toparlamak isteyebilirsiniz, diğer taraftan nafaka, borç ve krediler gündeminize gelebilir. Tutulmalarında 6-12 aksında olduğu bu süreçte sağlık operasyonları gündeme gelebilir.

Sevgilerimle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade