Aylık Yengeç YorumuYengeçHaziran 2021 & Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları

Haziran 1, 20210
Yengeç

5 Mayısta Merkür ikizler burcuna yani sizin 12. evinize giriş yaptı ve 30 Mayıs itibariyle yine burada retro yapacak olan Merkür bu bir ay içinde deneyimlediğiniz konuları yeniden önünüze getirmeye başlayacak. 12 ev bilinç dışı bir alanı ifade ettiği için konsantre olmakta zorlanabilirsiniz, aynı anda birden fazla konuyla ilgilenen siz aklınızı toparlayamadığınızı düşünebilirsiniz. Bilinç dışı korkular açığa çıkabilir, haberci rüyalar görmeye başlayabilirsiniz. Bu dönemi bir köşeye not almış olduğunuzu umuyorum. Özellikle Merkür sizin 3. evinizi de yönettiği için iletişim problemleriyle boğuşabilirsiniz. Kardeşleriniz ve yakın çevrenizle aranızda bir takım yanlış anlaşılmalar olabilir. Anlaşma ve sözleşmelerinizde ortaya çıkabilecek aksaklıklara karşı dikkatli olmalısınız. 3. ev eğitimlerle ilgili olduğu için uzun bir süredir almayı istediğiniz bir eğitime başvurabilirsiniz.

Haziran ayının ilk haftasında yengeç burcunda ilerleyen mars procyon yıldızı ile kavuşarak plutoya karşıt yapacak, özellikle 5-6 haziran tarihlerinde karmik yüzleşmeler yaşayabilir. Mars yengeç burcunda zararlıdır, Plüton ile temasıyla birlikte bastırılmış tüm duyguların sert bir biçimde gün yüzüne çıkmasıyla yüzleşebiliriz. Sert koşullarla mücadele etmek zorunda kalabilir, bu gücü yaratıcı çalışmalarla açığa çıkarabiliriz. Bu karşıtlık sizin 1 ve 7. evlerinizde olacağı için ikili ilişkilerde tepkileriniz sertleşebilir, ani ve dürtüsel tavırlar takınabil yada buna maruz kalabilirsiniz.

2 Haziranda Venüs ikizler burcundan yengeç burcuna yani sizin 1. evinize geçiş yapacak dolayısıyla güzelleşmek fiziksel görünümünüzle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Bu dönemde zaten anaç olanız doğanız hassasiyetle vurgulanabilir. Aile teması, duygusal paylaşımlar, şefkatli ve merhametli tavırlarımızla dikkat çekebiliriz. Sevdiklerimize yemekler yapabilir, sevecen, yumuşak anaç-babacan tavırlar takınabiliriz. Özellikle Venüs yengeç burcuna geçişiyle beraber Jüpiter ile olumlu açılar yapmaya başlayacak bu da verilecek sevginin ve desteğin koşulsuzca ve bazen de abartılı olabileceğine işaret ediyor. 10 Hazirana kadar derin, romantik ve duygusal taraflarımız ağır basabilir. Bu tarihten itibaren yaklaşan Venüs şiron karesi duygusal yaralar almamıza zemin hazırlayabilir, bu nedenle kutsal görünse de koşulsuz sevginin gözü karartmak, her şeyden vazgeçmek, büyük fedakarlıklar etmenin bir haddi olması gerekebilir.

21 haziranda güneşinde bu alana gelmesiyle göz önünde parlayabilir dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

10 Haziran da yılın ilk güneş tutulması 19 derece ikizler burcunda gerçekleşecek bu tutulma sizin haritanızın 12. evinde gerçekleşiyor. Dikkatinizin tümüyle blinç dışı konular, ruhsal sağlığınız, gizli saklı konular üzerine odaklanabilir. Yaratıcı çalışmalar, spritüal konular, gündelik rutinleriniz, iş yaşamınızda astlarınızla ilişkilerinizle ilgilenebilirsiniz. Çalışma koşullarımızı düzenleyebilir, sağlığımıza önem verebilir, gereken tedavileri de yaptırabilirsiniz. İçsel büyüme, farkındalık ve aydınlanma yaşayabilirsiniz.

11 Haziran itibariyle marsta yengeç burcundan tüm ay kalacağı aslan burcuna geçerek sizin 2. evinize girmiş olacak. Maddi kazançlarını artırmak için özel çaba sarf edebilir, birazda düşüncesizce lüks harcamalara kaçabilirsiniz.

Sevgilerimle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade