AslanAylık Aslan YorumuHaziran 2022 & Aslanlar ve Yükselen Aslan Burçları

Haziran 1, 20220
haziran ayı burç yorumları

2 Haziran da boğa burcunda merkür retrosu sona eriyor. Biliyorsunuz ki en son 24 mayısta ikizler burcundan hızını alamayıp boğa burcuna geçmişti. 14 Haziran Merkür ikizler burcunda, mayısta retro hareketine başladığı yere yeniden gelen merkür mayısın tozunu aldırı mı aldırır. Şöyle bir retro bitmedi mi yahu dediğinizi duyar gibiyim. İletişim trafiğinin artacağı bir dönem yeniden başlayacak. Aktif, akılcı, hazır cevap ve esprili bir moda hazır olun. Merkür bu bir ay içinde deneyimlediğiniz konuları yeniden önünüze getirebilir. 11. evinizdeki merkür zihinsel odağınızın da kariyerinizin getirilerine ve arkadaş çevrenize yöneleceğine işaret ediyor.

Yay dolunayı

14 Haziran Yay burcunda Neptünyen dolunay geliyor. Geçtiğimiz yılın o belirsizliklerini hatırlatacak bir dolunay bizimle. Romantizm demeye korkuyorum 🙂 Sağlığa dikkat özellikle solunum yolları! Dolunay haritanızın 5. evinde gerçekleşecek. 5 ev flörtler, aşk ilişkilerle ilgili gelişmeler olabilir. Romantizm dolu bir aşk kapınızı çalabilir, cinsel hayatınız renklenebilir, çocuk sahibi olmak isteyenler için güzel gelişmeler olabilir. Sanat, yaratıcı işler için uygun bir zaman. Ancak yine de belirttiğim üzere bu romantizm göz korkutucu olabilir. Ayaklarınızın yere iyi bastığına emin olun.

23 Haziran da Venüs ikizler burcuna geçecek. İlişkilerde kararsızlık yaz aşkları modu hoş geldin. Yüzeysel, derinleşmekten kaçınan bir tavır takınabiliriz. Temmuza yayılan bir süreç olsa da ayın sonunda bizi bu ruh haline sürükleyecek. Venüs sizin 11. evinize geçiş yapacağı için arkadaş çevrenizden bir flört olabilir. Uzun süredir yatırım yaptığınız kariyerinizle ilgili maddi getirileriniz artabilir. İki alandan ilerleme kararı alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyalleşebilir, sosyal projelere dahil olabilirsiniz.

Yengeç yeni ayı

29 Haziran Yengeç burcunda yeni ayı ile duygusal temalarla kapatacağız. 12. evinizde gerçekleşecek. Bu da bilinç dışında bir takım korkularla yüzleşmenizi sağlayacaktır. Bu dönemde hayatınızda kontrol edemediğinizi düşündüğünüz bazı deneyimler yaşayabilirsiniz, zaten sistemde size dur ve biraz düşün içine dön diyor. Korkularınızdan uzaklaşmak adına bu dönemde hazır Venüs de oraya girmişken dua, meditasyon ve spritüal çalışmalarla ilgilenebilir, yaratıcı çalışmalar yapabilirsiniz. Özellikle eğitimle, yurt dışı veya hukuki konularla ilgili konular sizi biraz tedirgin edebilir.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgilerimle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade