Aylık Başak YorumuBaşakHaziran 2022 & Başaklar ve Yükselen Başak Burçları

Haziran 1, 20220
haziran ayı burç yorumları

2 Haziran da boğa burcunda merkür retrosu sona eriyor. Biliyorsunuz ki en son 24 mayısta ikizler burcundan hızını alamayıp boğa burcuna geçmişti. 14 Haziran Merkür ikizler burcunda, mayısta retro hareketine başladığı yere yeniden gelen merkür mayısın tozunu aldırır mı aldırır. Şöyle bir retro bitmedi mi yahu dediğinizi duyar gibiyim. İletişim trafiğinin artacağı bir dönem yeniden başlayacak. Aktif, akılcı, hazır cevap ve esprili bir moda hazır olun. Merkür bu bir ay içinde deneyimlediğiniz konuları yeniden önünüze getirebilir. 10. evinizdeki merkür zihinsel odağınızın da kariyeriniz ve toplum önündeki duruşunuza yöneleceğine işaret ediyor.

Yay dolunayı

14 Haziran Yay burcunda Neptünyen dolunay geliyor. Geçtiğimiz yılın o belirsizliklerini hatırlatacak bir dolunay bizimle. Romantizm demeye korkuyorum 🙂 Sağlığa dikkat özellikle solunum yolları! Dolunay haritanızın 4. evinde gerçekleşecek. Dikkatiniz evinize yönelebilir, yoğun bir ayın sonunda evinizde uzun vakitler geçirip, ayaklarınızı uzatıp kitap okumak isteyebilirsiniz. Ev almak, ev satmak, ebeveynlerinizle ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz.

23 Haziran da Venüs ikizler burcuna geçecek. İlişkilerde kararsızlık yaz aşkları modu hoş geldin. Yüzeysel, derinleşmekten kaçınan bir tavır takınabiliriz. Temmuza yayılan bir süreç olsa da ayın sonunda bizi bu ruh haline sürükleyecek. Venüs sizin 11. evinize geçiş yapacağı için arkadaş çevrenizden bir flört olabilir. Uzun süredir yatırım yaptığınız kariyerinizle ilgili maddi getirileriniz artabilir. İki alandan ilerleme kararı alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyalleşebilir, sosyal projelere dahil olabilirsiniz. Evliliğinizde bazı konular sizi hayallere sürüklerken bazı konularda hayal kırıklıklarına sürükleyebilir. Belirleyicisi elbette haritanız.

Yengeç yeni ayı

29 Haziran Yengeç burcunda yeni ayı ile duygusal temalarla kapatacağız. 11. evinizde gerçekleşecek. Bu alan arkadaşlarımız, sosyal çevremiz, kariyerin getirilerini temsil eder. Kariyerinize yaptığınız yatırımların getirilerinin yavaş yavaş görünmeye başladığı bu günlerde sosyalleşmek, arkadaşlarla bir arada olmak, gruplarda aktif rol almak isteyebilirsiniz. Diğer taraftan bilinç dışı korkularınız da sizi rahatsız edebilir, gelir gider dengesini yapmaya gayret edebilirsiniz.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgilerimle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade