Aylık Boğa YorumuBoğaHaziran 2022 & Boğa ve Yükselen Boğa Burçları

Haziran 1, 20220
haziran ayı burç yorumları

2 Haziran da boğa burcunda merkür retrosu sona eriyor. Biliyorsunuz ki en son 24 mayısta ikizler burcundan hızını alamayıp boğa burcuna geçmişti. 14 Haziran Merkür ikizler burcunda, mayısta retro hareketine başladığı yere yeniden gelen merkür mayısın tozunu aldırır mı aldırır. Şöyle bir retro bitmedi mi yahu dediğinizi duyar gibiyim. İletişim trafiğinin artacağı bir dönem yeniden başlayacak. Aktif, akılcı, hazır cevap ve esprili bir moda hazır olun. Merkür bu bir ay içinde deneyimlediğiniz konuları yeniden önünüze getirebilir. Bir süredir düzenlemeye çalıştığınız kaynakları artırma konusunda önünüze fırsatlar çıkabilir. Maddi kaynaklarınızı artırmaya odaklanabilir, harcamalarınızı gözden geçirebilirsiniz. Yeteneklerinizi gelire dönüştürmenin yollarını arayabilirsiniz. Merkür sizin 5. evinizi de yönettiği için aşk ilişkilerde daha rahat akan bir sürece geçebilirsiniz.

Yay dolunayı

14 Haziran Yay burcunda Neptünyen dolunay geliyor. Geçtiğimiz yılın o belirsizliklerini hatırlatacak bir dolunay bizimle. Romantizm demeye korkuyorum 🙂 Eğitim öğretim, anlaşma ve sözleşmelerde dikkatli olunmalı! Sağlığa dikkat özellikle solunum yolları! Dolunay haritanızın 8. evinde gerçekleşecek. Bu alan bizim borçlar, giderler, krediler, başkasından gelen gelirlerle ilişkili evimizdir. Dolunay beklenmedik borçları gündeme getirebilir, evliyseniz eşin kaynakları veya ortaklarınızla ilgili bir takım sorunlar ortaya çıkabilir. Okült ve gizemli konulara ilginiz artabilir! Cinsel olarak libidonuzda değişimler olabilir. Sosyal çevre ve arkadaşlarınızla aranızda bir takım gerginlikler olabilir.

23 Haziran da Venüs ikizler burcuna geçecek. İlişkilerde kararsızlık yaz aşkları modu hoş geldin. Yüzeysel, derinleşmekten kaçınan bir tavır takınabiliriz. Temmuza yayılan bir süreç olsa da ayın sonunda bizi bu ruh haline sürükleyecek. Venüs sizin 2. evinize geçiş yapacak dolayısıyla finansal konular epeyce önem kazanabilir. Tüm dikkatiniz öz değeriniz ve parasal kaynakları artırmaya yönelik olabilir. İkizler birden fazla seçenek demektir harcamalarınızda seçenekler arasında kalmanız nedeniyle artabilir.

Yengeç yeni ayı

29 Haziran Yengeç burcunda yeni ayı ile duygusal temalarla kapatacağız. 3. evinizde gerçekleşen yeni ayla birlikte öğrenme isteğiniz de epeyce artacak, kardeşleriniz, yakın çevreniz, komşularınızın hayatındaki gelişmelere şahit olabilirsiniz. Kısa seyahatler ve iletişim trafiğiniz artabilir. Yeni bir anlaşma ve sözleşmeye yapabilirsiniz. Yakın çevrenizle aranızda can sıkıcı ve abartılı tepkiler verebileceğiniz bir gerginlik söz konusu olabilir. Hayata dair yeni hayal ve hedefler belirleyebilir, hiç deneyimlemediğiniz konulara kendinizi açarak, neden olmasın diyebilirsiniz.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgilerimle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade