Aylık Koç YorumuKoçHaziran 2022 & Koç ve Yükselen Koç Burçları

Haziran 1, 20220
haziran ayı burç yorumları

Sevgili koçlar ve yükselen koç burçları,

2 Haziran da boğa burcunda merkür retrosu sona eriyor. Biliyorsunuz ki en son 24 mayısta ikizler burcundan hızını alamayıp boğa burcuna geçmişti. 14 Haziran Merkür ikizler burcunda, mayısta retro hareketine başladığı yere yeniden gelen merkür mayısın tozunu aldırır mı aldırır. Şöyle bir retro bitmedi mi yahu dediğinizi duyar gibiyim. İletişim trafiğinin artacağı bir dönem yeniden başlayacak. Aktif, akılcı, hazır cevap ve esprili bir moda hazır olun. Merkür bu bir ay içinde deneyimlediğiniz konuları yeniden önünüze getirebilir. Yanlış anlamalar, kırıcı söylemler, yanlış mesajlar, unutulan ve aksayan konular sizi yoracak olsa da aynı zamanda bu ay içinde içinize dönmek yazı yazmak, duygu ve düşüncelerinizi kağıda aktarmak üzere güzel fırsatlar edinebilirsiniz. Yakın seyahatler yapıyorsanız biletinizi çok iyi kontrol etmenizi, eşyalarınıza dikkat etmenizi tavsiye ederim. Merkür sizin 6. evinizi de yönettiği için sağlığınızla ilgili bekleyen kontrolleri yaptırabilirsiniz.

Yay dolunayı

14 Haziran Yay burcunda Neptünyen dolunay geliyor. Geçtiğimiz yılın o belirsizliklerini hatırlatacak bir dolunay bizimle. Romantizm demeye korkuyorum 🙂 Eğitim öğretim, anlaşma ve sözleşmelerde dikkatli olunmalı! Sağlığa dikkat özellikle solunum yolları! Dolunay haritanızın 9. evinde gerçekleşecek. Bu alan bizim inançlarımız, hayat felsefemiz, hayata dair umutlarımız, eğitim ve yurt dışı seyahat ve ticaret gibi konuları temsil eder! Yeni bir eğitime başlamak, uzun seyahatler yapmak, sosyal medyada göz önünde olmak fırsatı edinebilirsiniz. İnançlarınız, hayat felsefenizi gözden geçirebilirsiniz! eski bir aile dostu, uzak bir akraba evliyseniz eşin akrabaları ile ilgili gündemleriniz olabilir. Kariyerinizle ilgili yeni yapılanmalara giderken, bilinçdışı korkularınız açığa çıkabilir. Arkanızdan çevrilen işler kulağınızı gelebilir.

23 Haziran da Venüs ikizler burcuna geçecek. İlişkilerde kararsızlık yaz aşkları modu hoş geldin. Yüzeysel, derinleşmekten kaçınan bir tavır takınabiliriz. Temmuza yayılan bir süreç olsa da ayın sonunda bizi bu ruh haline sürükleyecek. Venüs sizin 3. evinize geçiş yapacak dolayısıyla bir yandan sevgiyle iletişim kurmak isteyecek, sevdikleriniz için kendinizi koşulsuzca adayabilirsiniz, kardeşleriniz ve yakın akrabalarınla ilgilenebilir, yeni eğitimler almaya karar verebilirsiniz.

Yengeç yeni ayı

29 Haziran Yengeç burcunda yeni ayı ile duygusal temalarla kapatacağız. Aile, ebeveynler, evlilikler gündemin ana başlığı olacak. Aile, kökler, ebeveynler ile ilişkileriniz de yeni gündemler olabilir, taşınma, ev alma, evlenme, boşanma kararı verme eğiliminde olabilirsiniz. Yeni ay Jüpiter karesi abartılı tepkiler vermenize neden olabilir. Mide ve baş ağrılarına karşı dikkatli olmalısınız. Haritanızda su ve toprak elementi yerleşimleri söz konusuysa evliliğe giden karmik bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Ticari anlaşma ve sözleşmelerde dikkatli olmalısınız! Yakın çevre ve kardeşlerle aranızda beklenmedik hayal kırıklıkları yaşanabilir.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgilerimle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade