Aylık Kova YorumuKovaHaziran 2022 & Kova ve Yükselen Kova Burçları

Haziran 1, 20220
haziran ayı burç yorumları

2 Haziran da boğa burcunda merkür retrosu sona eriyor. Biliyorsunuz ki en son 24 mayısta ikizler burcundan hızını alamayıp boğa burcuna geçmişti. 14 Haziran Merkür ikizler burcunda, mayısta retro hareketine başladığı yere yeniden gelen merkür mayısın tozunu aldırır mı aldırır. Şöyle bir retro bitmedi mi yahu dediğinizi duyar gibiyim. İletişim trafiğinin artacağı bir dönem yeniden başlayacak. Aktif, akılcı, hazır cevap ve esprili bir moda hazır olun. Merkür bu bir ay içinde deneyimlediğiniz konuları yeniden önünüze getirebilir. 5. evinizdeki merkür zihinsel odağınızda aşk, flörtler ve çocuklarınıza kayacağına işaret ediyor. Bu süreçte hobilerinizle ilgilenebilir, yaratıcı şeyler yapabilirsiniz.

Yay dolunayı

14 Haziran Yay burcunda Neptünyen dolunay geliyor. Geçtiğimiz yılın o belirsizliklerini hatırlatacak bir dolunay bizimle. Romantizm demeye korkuyorum 🙂 Sağlığa dikkat özellikle solunum yolları! Dolunay haritanızın 11. evinde gerçekleşecek.11 ev kariyere yaptığınız yatırımların getirilerinin yavaş yavaş görünmeye başladığı bu günlerde sosyalleşmek, arkadaşlarla bir arada olmak, gruplarda aktif rol almak isteyebilirsiniz. Dolunayın sert enerjisi arkadaş çevrenizle aranızda gerginliklere neden olabilir. Maddi kayıplar yaşayabilirsiniz. Kimsenin size öz değerinizi sorgulatmasına izin vermeyin.

23 Haziran da Venüs ikizler burcuna geçecek. İlişkilerde kararsızlık yaz aşkları modu hoş geldin. Yüzeysel, derinleşmekten kaçınan bir tavır takınabiliriz. Temmuza yayılan bir süreç olsa da ayın sonunda bizi bu ruh haline sürükleyecek. Venüs sizin 5. evinize geçiş yapacağı için ilişkiler büyük oranda odağınız olabilir, hobileriniz için para harcayabilir. Borsa vb. konularda risk alabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız…

Yengeç yeni ayı

 

29 Haziran Yengeç burcunda yeni ayı ile duygusal temalarla kapatacağız. 6. evinizde gerçekleşecek olan yeni ay, sağlığımız, günlük rutinlerimiz, iş yaşamımız, hizmet aldığımız konularla ilişkilidir. Bu ay rutinleriniz düzenlemek, sağlığınızla ilgilenmek, beslenme düzeninizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Kendinizi ya iş çevrenizi düzenlemek, değiştirmeye dair arzularınız artabilir. Yeni ayın 12 ev enerjisi taşıdığı için iş yaşamınızda gerçekleşen olayları fazlasıyla dramatize etmeye müsait olabilirsiniz. Kardeşlerinizle aranızda yanlış anlaşılmalar olabilir.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgilerimle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade