Aylık Yengeç YorumuYengeçHaziran 2022 & Yengeçler ve Yükselen Yengeç Burçları

Haziran 1, 20220
haziran ayı burç yorumları

2 Haziran da boğa burcunda merkür retrosu sona eriyor. Biliyorsunuz ki en son 24 mayısta ikizler burcundan hızını alamayıp boğa burcuna geçmişti. 14 Haziran Merkür ikizler burcunda, mayısta retro hareketine başladığı yere yeniden gelen merkür mayısın tozunu aldırır mı aldırır. Şöyle bir retro bitmedi mi yahu dediğinizi duyar gibiyim. İletişim trafiğinin artacağı bir dönem yeniden başlayacak. Aktif, akılcı, hazır cevap ve esprili bir moda hazır olun. Merkür bu bir ay içinde deneyimlediğiniz konuları yeniden önünüze getirebilir. 12. evinizdeki merkür bir süredir kendinizi ifade edemediğinizi düşündüğünüz konular içinde boğulmanıza neden olmuş olabilir. Bu alan bilinç dışı rüyalarımız, korkularımız ve gizli düşmanlarımızı anlatır. Bu dönemde hayatınızda kontrol edemediğinizi düşündüğünüz bazı söylemlere çekilebilirsiniz.

Yay dolunayı

14 Haziran Yay burcunda Neptünyen dolunay geliyor. Geçtiğimiz yılın o belirsizliklerini hatırlatacak bir dolunay bizimle. Romantizm demeye korkuyorum 🙂 Eğitim öğretim, anlaşma ve sözleşmelerde dikkatli olunmalı! Sağlığa dikkat özellikle solunum yolları! Dolunay haritanızın 6. evinde gerçekleşecek. 6 ev sağlığımız, günlük rutinlerimiz, iş yaşamımız, hizmet aldığımız konularla ilişkilidir. Bu ay rutinleriniz düzenlemek, sağlığınızla ilgilenmek, beslenme düzeninizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Kendinizi ya iş çevrenizi düzenlemek, değiştirmeye dair arzularınız artabilir. Yeni bir eğitim alarak meşguliyetinizi değiştirebilirsiniz.

23 Haziran da Venüs ikizler burcuna geçecek. İlişkilerde kararsızlık yaz aşkları modu hoş geldin. Yüzeysel, derinleşmekten kaçınan bir tavır takınabiliriz. Temmuza yayılan bir süreç olsa da ayın sonunda bizi bu ruh haline sürükleyecek. Venüs sizin 12. evinize geçiş yapacağı için içsel dünyanızı zenginleştirmek isteyebilirsiniz. Duygusal olarak ikilem içinde kaldığınız belki de platonik bir ilişkinin içine doğru çekildiğiniz bir süreç olabilir. Biraz daha inzivada kalarak, kendinizi dinlemeye ihtiyacınız olabilir.

Yengeç yeni ayı

29 Haziran Yengeç burcunda yeni ayı ile duygusal temalarla kapatacağız. 1. evinizde gerçekleşecek. Kendinizi cesurca ortaya koyabilir, duygusal ve anaç yanlarınızı net bir biçimde yansıtabilirsiniz. Yeni ayla birlikte ikili ilişkilerinizi gözden geçirebilir. Bu ay aynı zamanda güneşinde 1. evinizdeki seyahatiyle beraber fiziksel görünümünüz, kişiliğiniz, kimliğinizin parlayacağı bir ayda olduğunuza işaret ediyor. Kendinize bakmak, öne çıkmak, yeteneklerinizi rahatlıkla ortaya koyabilmek için fırsatlar elde edebilirsiniz. Kariyeriniz konusunda can sıkıcı olaylar olabilir. Üstlerinizle ilişkilerinize duygusal anlamlar yüklemeyin!

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgilerimle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade