BasındaMart“İçinde dans eden bir yıldız doğurmak için kaosun olması gerekir.”

Mart 15, 20210
mart burçlar

Hayatı anlamlandırma arayışı insanı bir yerden başka bir yere taşıyor. Bir bebek olarak dünyaya geliyor, yalnızca fiziksel olarak değil ruhsal olarak da büyüyoruz. Her deneyim insanı başka bir yere taşıyor. Kahramanın yolculuğu dediğimiz bu serüven bizi saf heyecanlı, yeni maceralara atılmak üzere yola çıkarıyor. Yolda ruhsal olarak büyüyor, toplumsal kurallarla tanışıyor, aşık oluyor, evleniyor, gücün, egonun varlığıyla tanışıyor ve kadersel iniş çıkışları yaşıyoruz. Ardından adaletin kılıcıyla yüzleşiyor, büyük yıkımlar yaşıyoruz. Ölüyor ve yeniden doğuyoruz, bambaşka birine dönüşüp yepyeni bir enerjiyle harekete geçiyoruz ama bazen bu da yetmez yeniden kendi gerçeğimizle yüzleşmek zorunda kalır, feleğin çemberinden geçerek bu yolculuğu tamamlarız. Kolay değildir, zorlar, kanırtır, kırar, kırılmamak için esnemek gerekir…

Değişime ayak uydurmak!

Her gün aynı yeşil koltuğa oturan bizler için ne zordur başka bir yere oturmak, eğreti gelir, rahatsız eder… Hep misafir gibi… O her yerde uyuyabilen yastığını aramayanlar bu dönem ne kadar da imrendiğimiz insanlar değil mi?

Balık yeni ayının enerjisi salmayı, bırakmayı ve kabule geçmeyi getiriyor, bunu başarabilenlerin hayallerine ulaşmak için küçük adımlar atabileceğine işaret ediyor.

10-17 mart haftası aşk idealize edebilir, ayakları yerden kesen romantik ilişkilere kapılabiliriz, hayalciliği sınırda tutmak anlamlı ve faydalı olacaktır. Gizli ilişkiler, gerçekleri görememe, bireysel kimliğin erimesi, sınıfların ortadan kalması gibi durumlar söz konusu olabilir. Bu durumda olumsuz anlamda kendimizi adama, kurban olma haline varabilir!

Kahraman adımlarını atarken ayağı bir yere takılabilir! Bu dönem o nedenle ayaklar, bacaklar, kas ağrıları yaşayabilir tembel ve yorgun hissedebiliriz. Mars da ikizler burcuna geçti önümüzdeki iki ay özellikle ikili organlarla ilgili muayeneler yaptırabilir, ileride ortaya çıkabilecek sorunlar için önlem alma fırsatı bulabilirsiniz.

16 martta merkür de balık burcuna geçecek gökyüzü bu kadar balık enerjisiyle boğulurken özellikle ticari anlaşmalar yapacaklar için süreci iyi kullanmak çok önemli, merkür balık enerjisi fazlasıyla sezgiseldir, akılcılığı bir kenara bırakmamıza neden olabilir. Bu da kandırılmaya yol açabilir, o nedenle biraz titiz ve akılcı düşünmekte fayda var!

20 Mart itibariyle ise güneş koç burcuna geçiyor, şimdiden mutlu yaşlar sevgili koçlar.

Ayı ise 28 martta terazi burcunda bir dolunayla bitireceğiz, terazi ikili ilişkiler, adalet gibi konuları gündemimize taşıyacak… Bu dönem ilişkilerle ilgili bir uzman desteği almak için uygun bir süreç, özellikle sorunlu ilişkiler için bir aile terapistine başvurabilirsiniz. Dolunay venüs ve şiron bağlantılı yaralandığımız yerden şifa bulabilir, bastırdığımız öfke ve korkularla yüzleşebiliriz. Ani öfke patlamaları yaşamamak adına içinizde tutmadan, sağlıklı iletişim kurmaya bakın! Haritası uygun olanlar evlilik kararı verebilir. Yalnızlar için yeni, heyecan verici ilişkilerin müjdesini verebilirim…

Venüs koç burcunu çok sevmez pozisyonu itibariyle de ilişki dinamiklerini ve parasal durumları değiştireceğini söyleyebilirim.

Dernek, vakıflar, sosyal gruplar sahnede olabilir, kişisel hak ve özgürlükler için birleşme, adalet arayışı olabilir… Dolunay ülkemizin marsının üzerinde olacağı için asker, polis ve güvenlik güçlerinin gündeme gelmesi söz konusu olacaktır. Demir, metal ve maden işletmeciliği, askeri materyallerin üretimi konuşulabilir.

Sevgi ve şifayla…

İlk olarak İzmir Yankıda yayınlanmıştır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade