JüpiterJüpiter ikizler transiti ve burçlar üzerinde etkileri

Mayıs 7, 20240
şans gezegeni jüpiter

Jüpiter genişletmek, büyütmek, bolluk, bereket, sosyalleşme, idealizm, felsefe, din gibi konularla ilişkilidir. Büyük iyicil olarak anılıyor olsa da bazen büyütmeye dair marifetini sorunları da büyütmek doğasında yaşatabilir.

Jüpiter haritalarımızda hayat felsefemiz, hangi konularda şanslı olduğumuz, bolluk bilincimiz, neyi nerede öğrenmek istediğimizi ve bu bilgiyi nasıl kullanacağımızı gösterir. Jüpiter iyimser olma eğilimimizi, güven duymayı da ifade eder. Jüpiter her burçta ortalama bir yıl kalır ve Zodyak’taki turunu 12 yılda tamamlar dolayısıyla Jüpiter’in ikizler burcuna geçişiyle birlikte yepyeni bir 12 yıllık döngüye giriş yapmış bulunmaktayız.

26 MAYIS 2024 de ikizler geçişine başlıyor. Bu geçişte Uranüs’ten ayrılmış Venüs ve güneşle kavuşumda başlayacak! Jüpiter yay ve balık burcunda yönetici; yengeç burcunda yücelimdedir. Haliyle karşıt burçları olan ikizler ve başak burçlarını sevmez; oğlak burcunda ise zarar görür. İkizler seyri de bu açıdan Jüpiter’i gölgeleri ile çalıştırmaya eğilimli olabilir.

Jüpiter ikizler; eğitim, öğretim, ulaşım ve haberleşme gibi alanlarda büyüme yaratabilir. Bir süredir online alışverişin sonucu olarak yeni kargo şirketleri kuruldu, bu kuruluşlar büyüyebilir. Kolej, ilk-orta ve lise eğitimi alanında gelişmeler ve düzenlemeler olabilir. Merakın arttığı, öğrenme iştahımızın çoğaldığı bir dönem bu nedenle kurslardan kurslara koşulabiliriz. Bu öyle bir düzey alabilir ki derinleşmemiş, yüzeysel sertifika fetişizmine dönüşebilir. Zira ortalama 21 günlük seyriyle yönetici gezegen Merkür konunun değişimine büyük katkı sağlayabilir! Diğer taraftan gölge yanıyla zihinsel odaklanma zor olabilir. Özellikle Satürn’ün de balık olduğu bu süreçte ruhsal gelişme zorlaşabilir. Bilgi ve entelektüalizm önem kazanırken spritüal alanda tıkanmışlık duygusu artabilir. Teknolojik icatlar, telefon, internet, kitle iletişim araçları açısından yenilikler gündeme gelebilir.Taşımacılık alanında yasal düzenlemeler, yenilikler ve gelişmeler olabilir.

Geçmişe dönük Jüpiter ikizler geçişini hatırlayalım ülkemizde 2013 yılında dershaneler kapatılmış, koleje dönüştürülmüştü! Aynı yıl 4+4+4 eğitim sistemine getirilmiş ve zorunlu din eğitimi büyük tartışmalara neden olmuştu! Elbette o yıllarda Jüpiter kısa bir süre Neptün’e kare yapmış belirsizliği büyütmüştü. 2024 yılında ise bu geçiş Satürn’e kare yapacağı için düzenlemeler otorite etkisiyle şekillendirilecektir.

3 havalimanının yer seçimi ve ihale süreci de 2013 yılında Jüpiter ikizler geçişine gündemini vurmuş olaylardandı. 2024 yılında 3. Havalimanı yeniden gündeme gelebilir, yeni ulaşım ve hava yolları tartışmaya açılabilir.

Jüpiter 26 mayısta başlayacağı bu serüveni 9 Ekim 2024 de 21 derecede retrosuna başlayarak sürdürecek. 3 Şubat 2025 de 11 derecede retro hareketini bitirerek tekrar dönmemek üzere ileri hareketine başlayacak ve ardından 10 Haziran 2025 de ikizler burcundan ayrılacak.

Aynı zamanda bu süreç Jüpiter’in Satürn ile yapacağı açılar ile de ele alınabilir. Özellikle balık burcundaki Satürn’de yönetiyor olması bakımından çok önemli. Bu iki gezegenin en son önemli etkileşimi 2020 yılında oğlak burcunda olmuştu! sahipkıran olarak adlandırılan kavuşum pandemi döneminde önemli sınırlamaların habercisiydi…

Bu etkileşimler;

20 Ağustos 2024 ve 25 Aralık 2024 Satürn Jüpiter karesi! Bu etkileşimler inançlarla ilgili konularda özensizleştirirken, dini eğitimde kirlilik, gelişigüzel hukuki düzenlemeleri getirebilir. Bireysel yaşamlarımızda etik ve ahlaki sorgulamalardan yoksun davranışlar, dengeli ve sağlıklı sınırlar belirlemede zorlanma, otorite figürleri karşısında soru sorma özgürlüğünün azalması gibi zorlayıcı durumlar söz konusu olabilir. Bu karelerde umut etmekte zorlanma görülebilir. 2024 yılı yaşlı bir rehberin, dini liderin kaybını haber verebilir.

Jüpiter ikizler seyri boyunda kişisel haritalarınızda ikizler burcunu kesen alanda genişleme olacak. Bu ev konularında öğrenme isteğiniz artabilir. Haritamıza özel öngörü yapabilmek için bundan önceki Jüpiter ikizler yıllarında neler deneyimlemiştiniz? Buna bakabilirsiniz. Aynı senaryolar olmasa da benzer temalar gündeme gelebilir. 25.12.1964 ile 19.02.1966 yılları arasında, 17.03.1983 ile 11.09.1984 yılları arasında ve 13.10.2000 ile 13.04.2003 yılları arasında doğan kuzey ay düğümü ikizler burçları yaşam yolcuklarında yol kat etmelerini sağlayacak şanlı fırsatlar elde edebilirler. Eğitimler, seyahatler, kalabalıklar, ticari fırsatlar dikkat çekebilir.

 

Burçlara göre Jüpiter ikizler geçişi neler getirecek?

 

Yükselen koç ve koç burçları

2024 mayıs itibariyle 3. evinizi renklendirecek olan Jüpiter yeni ticari anlaşma ve sözleşmeleri getirebilir. Bazı kısa seyahatler yapabilir, yeni eğitim almak isteyebilirsiniz. Kardeşleriniz, yakın çevreniz veya komşularınızın hayatındaki gündeme ortak olabilirsiniz. Sağlığınız, iş yaşamınızla ilgili konularda değişimler söz konusu olabilir. Eğer özellikle Merkür burcunuz hava ve ateş elementindeyse pozitif etkiler alabileceğinizi söylemeliyim. Merkür burcunuz değişkense bu konularda sorunlar yaşayabilirsiniz. Araç almak veya değiştirmek gibi bir planınız varsa ticarette dikkatli olmalısınız! 8 Temmuz, 8 Ekim haftası şanslı bir süreci deneyimlerken, 20 Ağustos 2024 ve 25 Aralık 2024 Satürn Jüpiter karesi netleşeceği için bu dönemde ruhsal olarak huzursuz hissedebilirsiniz. Gizli saklı olaylardan uzak kalmalı, dedikodu ortamlarına dahil olmamalısınız. Siz koç burçları bu geçişten olumlu açılar alacaksınız bu nedenle önünüze gelen fırsatları görmezden gelmemelisiniz. Jüpiter en son 12 Haziran 2012 ile 25 Haziran 2013 de ikizler burcundaymış bu süreçteki benzer konu başlıkları yeniden gündeme gelebilir. En doğru yorum haritanıza özel olacağı için bu sürecin sizi nasıl etkileyeceğini öğrenmek adına danışmanlık almanızı tavsiye ederim.

 

Boğalar ve yükselen boğalar

2024 Mayıs itibariyle 2. evinizi renklendirecek olan Jüpiter maddi ve manevi kaynaklar alanınıza geçecek. Yılın geri kalanında maddi gelirlerinizi artırmaya yönelebilirsiniz. Eğer burada malefik (Mars, Satürn gibi) bir gezegeniniz varsa hobileriniz, keyif aldığını şeyler, spor, sanat gibi alanlarda harcamalarınız artabilir. Bu süreçte değer yaratma çabanız artabilir yeteneklerinizi kullanarak kazançlarınızı artırma şansı elde edebilirsiniz. Çocuk bekleyenler çocuk sahibi olabilir, bekarlara aşk gelebilir! Özellikle Venüs ve marsınız ateş ve hava elementindeyse bu yıl yalnızlık sona eriyor! Borsa ve kripto ile ilgiliyseniz özellikle Merkür burcu değişken olanlar çok dikkatli olmalılar…Merkür burcunuz ateş veya hava elementindeyse kumarda da aşkta olduğu kadar şanslı olabilirsiniz. 8 Temmuz, 8 Ekim haftası şanslı bir süreci deneyimlerken, 20 Ağustos 2024 ve 25 Aralık 2024 Satürn Jüpiter karesi netleşeceği için bu dönemde kariyer getirilerinizi öteye taşımak için kurumsal adımlar atabilir veya bu kaynakları almakta zorlanabilirsiniz. 12 Haziran 2012 ile 25 Haziran 2013 de ikizler burcundaymış bu süreçteki benzer konu başlıkları yeniden gündeme gelebilir. En doğru yorum haritanıza özel olacağı için bu sürecin sizi nasıl etkileyeceğini öğrenmek adına danışmanlık almanızı tavsiye ederim.

Yükselen İkizler ve ikizler burçları,

2024 mayıs ayında sizin burcunuza geçiyor. Bu da bazı konularda şansın sizinle olacağına işaret ediyor. Yükselen burcunuz üzerindeki Jüpiter hemen hatırlatmak isterim kilo alma eğiliminizi artırabilir. Görünümüz de değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz örneğin gözlüklerden kurtulmak için adım atmak gündeme gelebilir. Jüpiter’in büyütme özelliği şans ve fırsatları büyütebileceği gibi sorunları da büyütme özelliği getirebilir. Öğrenme, merak etme, konuşma ve ifade becerileri yüksel olan siz ikizler burçlarını bu dönemde susturmak mümkün olmayabilir! Eğitim almak, vermek cazip gelebilir. 8 Temmuz, 8 Ekim haftası şanslı bir süreci deneyimlerken, 20 Ağustos 2024 ve 25 Aralık 2024 Satürn Jüpiter karesi netleşeceği için; Merkür burcunuz değişken bir burca yerleşmişse hem sağlığınızda hem ailevi konularda birtakım zorluklar deneyimleyebilirsiniz. Eğer sizin Merkür burcunuz hava veya ateş elementindeyse mülk edinmek, taşınmak, iş değişikliği veya şehir değişikliği olumlu anlamda gündeminizi belirleyebilir. 12 Haziran 2012 ile 25 Haziran 2013 de ikizler burcundaymış bu süreçteki benzer konu başlıkları yeniden gündeme gelebilir. En doğru yorum haritanıza özel olacağı için bu sürecin sizi nasıl etkileyeceğini öğrenmek adına danışmanlık almanızı tavsiye ederim.

 

Yükselen yengeç ve yengeç burçları,

2024 mayıs ayı itibariyle Jüpiter 12. Evinizde seyahat edecek. 12. Ev bilinç dışı konuları, gizli saklı meseleleri, ruhsal sağlığımızı işaret eder. Jüpiter önümüzdeki bir yıl boyunca size içe dönme fırsatı sunabilir, yaşamınızı, kendinize dair derin konuları, sırlarınızı, geçmişinizi gözden geçirebilir; takıldığınız meselelere çözüm bulabilirsiniz. Zihniniz hiç susmayabilir, ruhsal bilgeliğe giden o patikaya doğru yol alabilirsiniz. İş yaşamınız ve gündelik rutinlerinizdeki yoğunlukla birlikte yeni şeyler öğrenmek isteyebilirsiniz. 8 Temmuz, 8 Ekim haftası şanslı bir süreci deneyimlerken, 20 Ağustos 2024 ve 25 Aralık 2024 Satürn Jüpiter karesi netleşeceği için; inandığınız şeyleri sorgulayabilir, yeni bir eğitime başlayabilir, master doktora yapabilirsiniz! Mahkemelik bir durum söz konusu ise özellikle Merkür’ünüz de değişken bir burçtaysa sonuç sizin keyfinizi kaçırabilir. Eğer sizin Merkür’ünüz hava veya ateş elementindeyse kariyeriniz ve ilişkilerinizde şans sizden yana…12 Haziran 2012 ile 25 Haziran 2013 de ikizler burcundaymış bu süreçteki benzer konu başlıkları yeniden gündeme gelebilir. En doğru yorum haritanıza özel olacağı için bu sürecin sizi nasıl etkileyeceğini öğrenmek adına danışmanlık almanızı tavsiye ederim.

 

Yükselen aslan ve aslan burçları

Mayıs itibariyle 11. evinizi renklendirecek olan Jüpiter sizi sosyalleşebilir, yeni arkadaşlar edinebilir, yeni bir çevre ile ufkunuzu geliştirebilirsiniz. Vakıf, dernekler ve kuruluşlar aracılığıyla başka insanlar için bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Bu süreçte sosyalleşme işini çok abartarak yaşamınızı toksik hale getirmemenizi tavsiye ederim. Her ay başka bir aşk ve çevrede olma isteği sizi epey heyecana sürükleyebilir. Sahnelerin insanı olan siz aslan burçları özellikle Merkür burcunuz ateş ve hava elementindeyse ikili ilişkilerde destek alabilir, yeni bir eğitime başlayabilir, yurt dışına çıkabilir veya kariyerinizin getirilerini toplayabilirsiniz. Bir süredir ekiyordunuz, toplama zamanı…Eğer Merkür burcunuz değişkense 20 Ağustos 2024 ve 25 Aralık 2024 Satürn Jüpiter karesi netleşeceği için; maddi birtakım zorluklarla mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz. Borsa veya kripto ile ilgileniyorsanız bu tarihlerde dikkatli olmalısınız. Diğer taraftan 8 Temmuz, 8 Ekim haftası şanslı bir süreç yeni eğitimler, anlaşma ve sözleşmeler gündeme gelebilir. 12 Haziran 2012 ile 25 Haziran 2013 de ikizler burcundaymış bu süreçteki benzer konu başlıkları yeniden gündeme gelebilir. En doğru yorum haritanıza özel olacağı için bu sürecin sizi nasıl etkileyeceğini öğrenmek adına danışmanlık almanızı tavsiye ederim.

 

Yükselen başak ve başak burçları

Mayıs itibariyle 10. evinizi renklendirecek olan Jüpiter kariyerinizde ilerleme kaydetmenizi sağlayabilir. Diğer taraftan burada malefik gezegenler varsa işinizde sorunlar gündeme gelebilir. İkizler burcu siz başak burçlarına sert açılar yapan bir pozisyonda bu nedenle özellikle eğer sizin Merkür’ünüz de değişken bir burçtaysa ailevi konular ve üstlerinizle ilişkinizde şartlarınızı zorlamak durumunda kalabilirsiniz. Diğer taraftan eğer Merkür burcunuz hava ya da ateş elementindeyse söz konusu zorluklar sizi sıçratarak yükseğe taşıyabilir. Çalışmıyorsanız iş bulabilir, yeniden iş yaşamına uyum sağlamaya çalışabilirsiniz. Bir kısım başak burçları ise evlilik yoluna girebilir. Evli olanlar özellikle 8 Temmuz, 8 Ekim haftası şanslı bir süreci deneyimlerken, 20 Ağustos 2024 ve 25 Aralık 2024 Satürn Jüpiter karesi netleşeceği için evliliklerinde zorlanabilirler. Bazı zorlukları geride bırakmak sizi hafifletebilir. 12 Haziran 2012 ile 25 Haziran 2013 de ikizler burcundaymış bu süreçteki benzer konu başlıkları yeniden gündeme gelebilir. Sağlığınızı ihmal etmeyin! En doğru yorum haritanıza özel olacağı için bu sürecin sizi nasıl etkileyeceğini öğrenmek adına danışmanlık almanızı tavsiye ederim.

 

Yükselen terazi ve terazi burçları

Mayıs itibariyle 9. evinizi renklendirecek olan Jüpiter kariyer yaşamınızda yeni hayal ve hedefler belirletebilir. Hayata dair yeni projeler geliştirebilirsiniz. Master yapmak, doktoraya başlamak isteyebilir bunun için fırsatlar bulabilirsiniz. Yeni bir eğitim almak bu dönemde en büyük merakınız olabilir. Yurt dışına gitme planlarınız varsa bu dönemde özellikle 20 Ağustos ve 25 aralık dönemini seçmemelisiniz. Ruhsal bir inziva, bir hac görevi düşünmüyorsanız elbette! İş yaşamınızda zorlayıcı bazı durumlarla karşılaşabilir, iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde duvarlar yaratabilirsiniz. Siz terazi burçları özellikle 8 Temmuz ve 8 Ekim civarında şans ve fırsatlar elde edebilirsiniz. Jüpiter uzaktan akrabalarınızla ilgili gündemler yaratabilir. Mahkemelik bir durumunuz varsa; özellikle Merkür’ünüz ateş ya da hava elementiyse lehinize sonuç alabilirsiniz. Merkür burcunuz değişkense sonuç almak kolay olmayacaktır!12 Haziran 2012 ile 25 Haziran 2013 de ikizler burcundaymış bu süreçteki benzer konu başlıkları yeniden gündeme gelebilir. En doğru yorum haritanıza özel olacağı için bu sürecin sizi nasıl etkileyeceğini öğrenmek adına danışmanlık almanızı tavsiye ederim.

 

Yükselen Akrep ve akrep burçları

26 Mayıs itibariyle 8. evinizi renklendirecek olan Jüpiter maddi konularda harcamalarınızı veya başkasından edindiğiniz kazançları artırabilir. Eğer ortaklı işler yapıyorsanız gelirlerinizde artış olabilir. Kariyer getirilerinizi artırmayı isteyebilir, yeni hedeflere kapı aralayabilirsiniz. Özellikle sizin Merkür burcunuz hava ve ateş elementindeyse kariyerinizde riskli durumlara rağmen yol kat edebilirsiniz. Diğer taraftan Merkür burcunuz değişken bir burca yerleşmişse dikkatli olmalısınız! Beklenmedik vergi borçları, bir aile büyüğünüzün kaybı sonucu elde edilen gelir gündeme gelebilir! Sağlığınız da operasyon gerektiren konularda harcamalar yapabilirsiniz. Böylece kesenin ağzını açmak zorunda kalabilirsiniz. Cinsel yaşamınız hareketlenebilir. 8 Temmuz, 8 Ekim haftası şanslı bir süreci deneyimlerken, 20 Ağustos 2024 ve 25 Aralık 2024 Satürn Jüpiter karesi netleşeceği için; arkadaş çevrenizle ilişkilerinizde zorlanabilirsiniz. Jüpiter en son 12 Haziran 2012 ile 25 Haziran 2013 de ikizler burcundaymış bu süreçteki benzer konu başlıkları yeniden gündeme gelebilir. En doğru yorum haritanıza özel olacağı için bu sürecin sizi nasıl etkileyeceğini öğrenmek adına danışmanlık almanızı tavsiye ederim.

 

Yükselen yay ve yay burçları

26 Mayıs itibariyle 7. evinizi renklendirecek olan Jüpiter İlişkisi olanlar için evliliğe gidebilecek adımlar getirirken, haritanıza göre evlilik ve ilişkilerinizdeki krizler büyüyebilir. Biliyorsunuz ki Jüpiter ödülleri kadar eğer o alanda sorunlar varsa onları büyütme özelliği vardır. Özellikle 7. Evinizde malefik bir gezegen varsa evliliğinizde zorlanabilirsiniz. Haritanızda Merkür’ün pozisyonu bu konuda size minik ip uçları verebilir. Eğer Merkür burcunuz ateş ve hava elementindeyse işiniz ve kariyer alanınızda sizi ilerleten gelişmeler olabilir. Bekarlar için aşk ve heyecan verici ilişkiler, yeni eğitim ve maceralar gündeme gelebilir. 8 Temmuz, 8 Ekim haftası şanslı bir süreci deneyimlerken, 20 Ağustos 2024 ve 25 Aralık 2024 Satürn Jüpiter karesi netleşeceği için eviniz ve işinizde değişimler yaşayabilirsiniz. Ev almak, satmak gibi gelişmelere hazırlı olmalısınız. Aile büyüklerinizin sağlığı ile ilgilenmeniz gerekebilir. Jüpiter en son 12 Haziran 2012 ile 25 Haziran 2013 de ikizler burcundaymış bu süreçteki benzer konu başlıkları yeniden gündeme gelebilir. En doğru yorum haritanıza özel olacağı için bu sürecin sizi nasıl etkileyeceğini öğrenmek adına danışmanlık almanızı tavsiye ederim.

 

Yükselen oğlak ve oğlak burçları,

2023 mayıs itibariyle 6. evinizi renklendirecek olan Jüpiter çalışma koşullarınızda değişiklikler yapmak isteyebilir, birlikte çalıştığınız kişilerle ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Diğer taraftan özellikle sağlık bu yıl önemli muayenelerinizi aksatmayın. Eğer sizin Merkür burcunuz değişken bir burçtaysa sağlığınız gündeminizi fazlasıyla meşgul edebilir. Yeni bir eğitime başlamak, seyahat etmek, başka bir ülkede yaşamak isteyebilirsiniz. Evcil hayvan edinmeye karar verebilirsiniz. 8 Temmuz, 8 Ekim haftası şanslı bir süreci deneyimlerken, 20 Ağustos 2024 ve 25 Aralık 2024 Satürn Jüpiter karesi netleşeceği için ticari bağlantılarınızda otoriteye takılabilir, iletişimde zorlanabilirsiniz. Diğer taraftan sizin Merkür burcunuz ateş ve hava elementine yerleşmişse kariyerinizde ilerleme kaydedebilirsiniz. Jüpiter en son 12 Haziran 2012 ile 25 Haziran 2013 de ikizler burcundaymış bu süreçteki benzer konu başlıkları yeniden gündeme gelebilir. En doğru yorum haritanıza özel olacağı için bu sürecin sizi nasıl etkileyeceğini öğrenmek adına danışmanlık almanızı tavsiye ederim.

 

Yükselen kova ve kova burçları

2023 mayıs itibariyle 5. evinizi renklendirecek olan Jüpiter aşk yaşamınıza heyecan katabilir. Talipleriniz artarken bir yandan kafanız karışabilir. Çocuklarınızla ilgilenebilir, çocuk yapmayı düşünebilirsiniz. Eğlenmek, keyif aldığınız konulara yönelmek ve yaratıcı işler yapmak için ideal bir döneme girebilirsiniz. Diğer taraftan tüm bunlar maddi harcamalarınızı artırabilir. Eşiniz ya da başkasından gelen gelirler dikkatinizi çekebilir. Haritanızda Merkür’ün pozisyonuna göre süregelen ilişkinizde sorunlar ya da gelişmeler olabilir. Özellikle Merkür burcunuz ateş veya hava elementinde bir burca yerleşmişse yalnızların hayatına renk gelebilir. Eğer Merkür burcunuz değişkense farklı seçenekler arasında dikkatinizin dağılması çok olası! 8 Temmuz, 8 Ekim haftası şanslı bir süreci deneyimlerken, 20 Ağustos 2024 ve 25 Aralık 2024 Satürn Jüpiter karesi netleşeceği için harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Borsa ve kripto ile ilgiliyseniz dikkatli olmalısınız. Sahnelerde görünürlüğünüz ve popülariteniz artarken öz değer sorgulamalarınızda artabilir. Jüpiter en son 12 Haziran 2012 ile 25 Haziran 2013 de ikizler burcundaymış bu süreçteki benzer konu başlıkları yeniden gündeme gelebilir. En doğru yorum haritanıza özel olacağı için bu sürecin sizi nasıl etkileyeceğini öğrenmek adına danışmanlık almanızı tavsiye ederim.

 

Yükselen balık ve balık burçları

2023 mayıs itibariyle 4. evinizi renklendirecek olan Jüpiter ailenizle ilgili gündeminizi belirleyecek. Yeni al almak, satmak veya yer değişikliği yapmak isteyebilirsiniz. Ailenize yeni bir üye katılabilir veya dikkatinizi aile büyüklerinize yönlendirebilirsiniz. Evlilik ve ikili ilişkilerinizde aynı oranda dikkatinizi çekebilir. Özellikle Merkür burcunuz değişken bir burca yerleşmişse ev değişikliği evliliğinizde ortaya çıkan kriz nedeni ile olabilir. Eğer Merkür’ünüz ateş ya da hava elementindeyse eşinizde ve ikili ilişkilerinizde iyileşme ve destek görülebilir! 8 Temmuz, 8 Ekim haftası şanslı bir süreci deneyimlerken, 20 Ağustos 2024 ve 25 Aralık 2024 Satürn Jüpiter karesi netleşeceği için sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Sizin burcunuza geçen Satürn sorumluluk almanızı zorunlu kılabilir. Bir kısım balıklar için evlilik yolu açılabilir. Jüpiter en son 12 Haziran 2012 ile 25 Haziran 2013 de ikizler burcundaymış bu süreçteki benzer konu başlıkları yeniden gündeme gelebilir. En doğru yorum haritanıza özel olacağı için bu sürecin sizi nasıl etkileyeceğini öğrenmek adına danışmanlık almanızı tavsiye ederim.

Video izlemeyi sevenler youtube ziyaret edebilirsiniz.

Sevgiyle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade