Aylik Terazi YorumuTeraziKasım 2021 & Terazi ve Yükselen Terazi Burçları

Ekim 31, 20210
kasım terazi

Merhaba sevgili teraziler, ekim ayı sizin için gerginlik dolu bir aydı, ilişkilerinizde güç çekişmeleri ve patlamalar söz konusu olmuş olabilir. Kendinizi iyi hissetmek için büyük çaba sarf ettiniz, kasım ayı sizin için “eder” – “değer” duygusunu sorguladığınız bir ay olacak.

Kasım ayını 5 Kasımda gerçekleşecek yeni ayla karşılayacağız. Saatler 00.14 gösterirken akrep bucunun 12 derecesinde Alpheca yıldızında bir yeni ay gerçekleşecek.

Biliyorsunuz ki yeni aylar yeni başlangıçları ifade eder, yeni başlangıçlar ise bazen keskin bitişler sonrasında gelir. Yeni aydan 2 önce ay balzamik faza geçmiş olur. Balzamik bildiğimiz üzere sirke ile yan yana kullanılan bir kelime, dilimize İngilizceden geçmiş. Yumuşatıcı, huzur veren ve dinlendiren anlamlarına geliyormuş. Araştırırken gülümsetti astroloji de ay fazlarını sosyal medyada şöyle bir araştırdığınızda milyon tane korkunç senaryo okuruz oysa ki… Buradan da anlaşılacağı üzere yeni ay öncesinde ki iki gün bize sunulmuş bir fırsat. Dinlenmek, içe dönmek, dua etmek, meditasyon, kukai gibi çalışmalar yapmak içsel huzuru yakalamak için bir fırsat sunabilir. Kış uykusuna çekilmişsiniz gibi düşünün 🙂

Yeni ay haritanızın 2. evinde gerçekleşiyor. Marsın da burada yeni aya eşlik etmesiyle birlikte mücadele alanınız da 2. ev konularına kayıyor. Bu süreç hepimiz için tutkulu, arzu ve isteklerimiz için savaşmaya yatkın, zihinsel olarak kuruntulu, kaybetmeyi asla kabul etmeyecek kadar hırslı, kimi zaman kıskançlığında çok baskın olduğu bir dönemdeyiz. Maddi kaynaklarınızı artırmak için özel çaba sarf etmeniz gerekebilir. Öz değerinizi sorgulayabilir, bu konuda güvenli bir alanda olmadığınızı düşünebilirsiniz. Sizin uyum sağlamayı arzu eden doğanıza yakışmayan çekişmeler sizi yorduğunu düşünebilirsiniz.

Merkür de yeni ay sonrasında akrep burcuna geçiyor ve 25 kasıma kadar burada kalıyor. Merkür akrep serüveni boyunca karanlık yönlerimizle yüzleşmemizi sağlayacak, kimi zaman zihnimizde müthiş bir arınmaya yol açacaktır!

11 kasım ve ay ortasında özellikle maddi harcamalarınız artabilir. Ani beklenmedik harcamalar yapabilirsiniz. Diğer taraftan ikili ilişkilerinizde ani ve hızlı sonlanmalar yaşayabilirsiniz. Hak ettiğiniz değeri görmediğinizi düşündüğünüz yerde kalmayacaksınız! Eğer bir ilişkiniz yoksa yeni bir merhaba sizi heyecanlandırabilir.

6 Kasımda yönetici gezegeniniz venüs oğlak burcuna girerek sizin 4. evinizi renklendirecek. Ailenizle ilgilenebilir, evde keyifli vakit geçirmek isteyebilir, evinizi güzelleştirebilirsiniz. Ebeveynlerinizle ilgili bir konuda harcama yapabilirsiniz. Zira venüs aralık ayında bu alanda retro yapacağı için beklenmedik harcamalar yapabilirsiniz.

17-21 kasım Merkür Neptün olumlu etkileşimleri yaratıcı çalışmalar için fırsatlar sunabilir, iş yaşamınızda süregelen yoğunluğu toparlayabilir, gündelik rutinlerinizi bir düzene koyabilir, birlikte çalıştığınız kişilerle ilişkilerinizi iyileştirebilirsiniz. Özellikle 17 kasımda marsın uranüsle karşıtlığı sizi dürtüsel hale getirebilir, hızlı başlayan cinsellik tabanlı ilişkilere çekilebilirsiniz.

19 Kasımda gerçekleşecek olan Alogoloid tutulma sizin 8. evinizde olacak. Maddi kaynaklarımızı toparlamak, gözden geçirmek, gelirinizi artırmak üzere adımlar atmak yeni yapılanmalara gitmek isteyebilirsiniz. Kredi, borçlar, nafaka vb konularla ilgilenebilirsiniz. Sağlığınızda operasyon gerektiren konular söz konusu olabilir.

25 kasımda yay burcuna geçecek olan merkür güneşle birlikte 3. ev konularını aydınlatacak. Öğrenme isteğiniz de epeyce artacak, kardeşleriniz, yakın çevreniz, komşularınızın hayatındaki gelişmelere şahit olabilirsiniz. Kısa seyahatler ve iletişim trafiğiniz artabilir. Yeni bir anlaşma ve sözleşmeye dair ilk işaretler gelebilir.

27 kasım tarihlerinde venüs mars ile olan güzel etkileşimine neptün de katılacak, aile, iş yaşamı ve sağlık konularında dengeyi yakalama fırsatınız olabilir. Bu tarihler algol tutulmasının ilk etkilerini göreceğimiz zamanlar. Kariyer yaşamınızda büyük değişimler sizi bekliyor.

Özellikle kişisel haritalarınız da boğa, akrep, aslan ve kovada gezegenler varsa astrolojik danışmanlık aralar sizi nelerin beklediği konusunda hazırlıklı olmanızı tavsiye ederim.

Sevgiyle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade