AslanAylık Aslan YorumuKasım 2022 & Aslan ve Yükselen Aslan Burçları

Kasım 1, 20220
kasım

Sevgili aslan ve yükselen aslanlar,

Kasım ayı hareketli bir ay ekimin yorucu enerjisi bitmeden kasımı bir ay tutulması ile karşılayacağız.

Boğa burcunda Uranyen tutulma

Kasım ayının en önemli olayı ayı ekim etkileri ile birlikte karşılayacağımız uranyen tutulma olacak. Bu tutulma 30 Nisanda gerçekleşen güneş tutulmasının etkilerini görünür kılacak! Biliyorsunuz bu yıl gerçekleşen tüm tutulmaları haritanızın 4. ve 10. evinde oluyor. Tümüyle kadersel temaları sizi dönüştürecek…Ailevi ilişkilerde değişimler, evlilik, çocuk, taşınma gündeme gelebilir, kötü giden ilişkileriniz varsa bitebilir, kariyer ve statünüzde değişim söz konusu olabilir. Ani bir kararla işten ayrılıp kendinize yeni bir iş bulabilirsiniz. Bir kısım bu dönemde çalışmamayı seçebilir. Ayrıca anne baba sağlığıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Tutulma uranyen bir tutulma olacağı için toplum önündeki duruşunuzu sorgulayabilirsiniz. Evli mi? bekar mı? tamam mı? devam mı? Haritanız uygunsa eklenmedik bir terfi sizi mutlu edebilir.

Tutulma dönemleri önemli süreçlerdir, hayatımızda bizi karar vermeye zorlayacak gelişmeler olabilir ancak bu dönemde önemli kararların alınmaması gerekir.

Yay yeni ayı

7 kasım Venüs, 18 kasımda merkür yay burcuna geçecek ve sizin 5. evinizi renklendirecek. Böylece aşk hayatınızda bir heyecan, çocuk yapma, yaratıcı çalışmalar için fırsatlar yaratabilirsiniz. 24 Kasımda yay burcunun 1 dr gerçekleşecek yeni ayla derin bir nefes alıyoruz. Umut etmeye, gülümsemeye, ilahi adaletin verdiği içsel huzura erişiyoruz. Zihinsel odağınız çocuklarınıza kayabilir, Hobilerinizle ilgilenebilir, tutulmanın etkilerinden sıyrılıp dans kursuna yazılabilirsiniz.

Jüpiter balık burcuna dönüyor…

Jüpiter yarım bıraktığı işleri tamamlamak üzere balık burcuna sizin 8. evinize dönüyor. Dolayısıyla maddi kaynakları gözden geçirmeniz gerekebilir, kredi, borçlar, nafaka ve miras gibi konuları gündeme gelebilir. Eğer beklenmedik bir borç çıktıysa onu yapılandırabilirsiniz. Eşinizden yada ortağınızdan gelen gelirleri ele alabilirisiniz.

Mars retrosunu hatırlayalım

31 Ekimde mars ikizler burcunda retro hareketine başladı. . Retro haritanızın 11. evinizde gerçekleşecek. Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ile ilişkileriniz gündeminiz olabilir. Bu dönemde kariyerinizi dair hayal ettiklerinizi gözden geçirebilir, önümüzdeki süreçte harekete geçmek üzere plan ve projeler yapabilirsiniz. Aşk, ilişkiler alanında, varsa çocuklarınızla ilişkilerinizde gerginlikler açığa çıkabilir. Mars aynı zamanda sizin 4 ve 9 evlerinizi yönetiyor. Uzun yolculuklar yapıyorsanız bir takım sorunlar, uçuş iptalleri, karmaşalar olabilir. Vize işlemleriniz bir engele takılabilir. (Natal merkürünüze yaptığı açıya göre) Diğer taraftan eğitim, hukuki konularda zorlanmalar, erteleme gecikmeler olabilir. Evliyseniz eşinizin akrabaları gündeminize gelebilir.

Tutulmaların da işaret ettiği ev, aile, ebeveynlerinizle ilgili konularda gerginlikler yaşayabilirsiniz.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yada mail atmanız yeterli

Sevgilerimle

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade