Aylık Balık YorumuBalıkKasım 2022 & Balık ve Yükselen Balık Burçları

Kasım 1, 20220
kasım

Sevgili balık ve yükselen balıklar,

Kasım ayı hareketli bir ay ekimin yorucu enerjisi bitmeden kasımı bir ay tutulması ile karşılayacağız.

Boğa burcunda Uranyen tutulma

Tutulma oldukça sert ve toplumsal olaylar getirecek olsa da 30 Nisanda gerçekleşen güneş tutulmasını açığa çıkarması bakımından çok önemli. Bu yıl gerçekleşecek tüm tutulmaları haritanızın 3. ve 9. evinde olacak. Kardeşler, yakın çevreniz, eğitim yaşamınız, hukuki konular, akrabalarınızla ilişkili konular bu yılın ana temasını belirleyecek. Yüksek lisans ve doktora yapmak isteyebilir, astroloji ve ezoterizmle ilgilenmeye başlayabilirsiniz. Yurt dışında yaşamak fikri süreç içinde size de sıcak geleceği için belki de dil eğitimi almaya karar verebilirsiniz.

Tutulma dönemleri önemli süreçlerdir, hayatımızda bizi karar vermeye zorlayacak gelişmeler olabilir ancak bu dönemde önemli kararların alınmaması gerekir.

Bu dönemde duygusal ve içgüdüsel tepkiler verebilir, uykusuzluk, gerginlik, baş ağrıları gibi fiziksek belirtiler yaşayabiliriz.

Yay yeni ayı

17 kasım Venüs, 18 kasımda merkür yay burcuna geçecek ve sizin dikkatiniz de toplum önündeki statünüze kayabilir. 24 Kasımda yay burcunun 1 dr gerçekleşecek yeni ayla derin bir nefes alıyoruz. Umut etmeye, gülümsemeye, ilahi adaletin verdiği içsel huzura erişiyoruz. Kariyerde önünüze çıkan fırsatlar da sizi ummadığınız yere götürebilir. Dışarıdan insanlar sizi iletişim odaklı ve sevgi dolu bulabilirler. Üstlerinizle ilişkilerinizi iyileştirme fırsatı bulabilirsiniz.

Mars retrosunu hatırlayalım

31 Ekimde mars ikizler burcunda retro hareketine başladı. Mars retrosunu haritanızın 4. evinizde alacağınız için aile, ebeveynlerle ilişkileriniz, eviniz gündeminizi meşgul edebilir. Onların sağlığıyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz yada ne yapsanız yapın ailenize beğendiremediğinizi düşünebilirsiniz. Evinizde yenilik yapabilir yada taşınabilirsiniz. Mars aynı zamanda sizin 2 ve 9. evlerinizi yönetiyor. Eğitimler, yurt dışı konularıyla ilgili bir takım aksamalar yaşayabileceğiniz gibi hayata dair inançlarınız ve hayallerinizi sorgulayabilir, yeni farkındalıklar edinebilirsiniz. Uzun zamandır hayal ettiğiniz bir eğitime başlamaya karar verebilirsiniz yada siz bir eğitim vermeye karar verebilirsiniz. Kararlar, projeler hareket zamanı mars retrosu sonu unutmayalım! Bir hocanızla aranızda gerginlik olabilir. beraberinde maddi konular gündeme gelebilir, yok yere harcamalarda kaçınmanızı tavsiye ederim. Bütçeyi dengelemek zor olabilir, aldığınız sattığınızı gözden geçmelisiniz.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yada mail atmanız yeterli

Sevgilerimle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade