Aylık İkizler YorumuİkizlerKasım 2022 & İkizler ve Yükselen İkizler Burçları

Kasım 1, 20220
kasım

Sevgili ikizler ve yükselen ikizler,

Kasım ayı hareketli bir ay ekimin yorucu enerjisi bitmeden kasımı bir ay tutulması ile karşılayacağız.

Boğa burcunda Uranyen tutulma

Tutulma oldukça sert ve toplumsal olaylar getirecek olsa da 30 Nisanda gerçekleşen güneş tutulmasını açığa çıkarması bakımından çok önemli. Bu yıl gerçekleşen tüm tutulmalar haritanızın 6. ve 12. evinde oluyor, dolayısıyla bu süreç sizin için bir arınma süreci. Ruhsal olarak kendinizle ilgilenebilir, terapi alabilir, uzun süredir aksattığınız sağlığınızla ilgilenebilirsiniz. Beslenme düzeninizi değiştirmek, iş ve çalışma koşullarınızı düzeltmek isteyebilirsiniz. Bir süredir arkanızdan çevrilen işlerle boğuşmak zorunda kalmak sizi çok yordu ancak adım adım sona geliyorsunuz. Boğa ve akrep tutulmaları direndiğiniz, sıkı sıkı tutunduğunuz rutinleri yıkmanızı sağlayabilir. Eğer bir bağımlılığınız varsa bunu geride bırakma zamanı! Kariyerinizle ilgili keskin bir değişime, hiç hayal etmediğiniz yeni bir düzene ilerlemek isteyebilirsiniz bu nedenle de ani bir karar almaya meyillisiniz.

Unutmayalım tutulma dönemleri önemli süreçlerdir, hayatımızda bizi karar vermeye zorlayacak gelişmeler olabilir ancak bu dönemde önemli kararların alınmaması gerekir.

17 kasım Venüs, 18 kasımda merkür yay burcuna geçecek ve sizin 7. evinize hareket kazandıracak. Zihinsel odağınız ilişkilerinize kayabilir, partnerinizle birlikte keyifli zamanlar geçirmek isteyebilirsiniz. Eğer yalnızsanız ilişkiye ihtiyaç duyabilirsiniz.

Jüpiter balık burcuna dönüyor…

Jüpiter yarım bıraktığı işleri tamamlamak üzere balık burcuna sizin 10. evinize dönüş yapacak. Kariyerinizde yeni şanslar elde edeceğiniz bir süreç olabilir, bir kaç ay önce girişim yaptığınız konularda getiriler elde etmeye başlayabilirsiniz. İş yaşamınızda üstlerinizden destek görebilir, yeni işe başlayabilirsiniz. Çalışmayanlar bu süreçte toplum önündeki sosyal statüleriniz gözden geçirebilirler.

Mars retrosunu hatırlayalım

31 Ekimde mars ikizler burcunda retro hareketine başladı. Marsı bir süredir yükselenleriniz üzerinde ağırladığınız için hareketli günler geçirdiniz. Hızlı, aceleci, pratik, enerjiktiniz! Hatta bu nedenle elinizi kolunuzu bir yere çarpmış olabilirsiniz. Mars retrosu boyunca biraz yavaşlamanız sizin faydanıza olacaktır. İkili ilişkilerde, hizmet verdiğiniz aldığınız kişilerle bir takım sıkıntılar ve mücadeleler söz konusu olabilir. Ani ve dürtüsel tepkiler vermemeye çalışmakta fayda var. 12 ocağa kadar devam edecek olan retro, enerjinizde bir düşüş yaratabilir, yorgun hissedebilirsiniz, yükselen burç sağlığımız ve dış görünüşümüzle ilgili olduğu için sağlığınıza özen göstermenizi uzun zamandır şikayet ettiğiniz konularla doktora görünmenizi tavsiye ederim. Zira zaten 6. evinizde gerçekleşen tutulmalar size hatırlatıcı görevinde! Mars aynı zamanda sizin 11. evinizi ve 6. evinizi yönetiyor. Sosyal çevre, arkadaşlar ile ilişkileriniz gündeminiz olabilir. Bu dönemde kariyerinize dair hayal ettiklerinizi gözden geçirebilir, önümüzdeki süreçte harekete geçmek üzere plan ve projeler yapabilirsiniz. Aşk, ilişkiler alanında, varsa çocuklarınızla ilişkilerinizde gerginlikler olabilir. Diğer taraftan mars yükselen yöneticiniz (merkür) destekleyici açılar yapıyorsa ertelediğiniz imaj değişikliğini yapabilirsiniz. Bunun cerrahi bir operasyon olmamasına dikkat etmelisiniz. Gündelik işlerinizde sürekli bir engele takılıyormuş hissi, ne yaparsanız yapın bitmeyen işler ve ardına gelen yorgunluk hissine karşı özellikle sağlıklı beslenmek ve spor yapmakta fayda var.

Yay yeni ayı

24 Kasımda yay burcunun 1 dr gerçekleşecek yeni ayla derin bir nefes alıyoruz. Umut etmeye, gülümsemeye, ilahi adaletin verdiği içsel huzura erişiyoruz. Yeni bir ilişki, var olan ilişkide sorunları çözüm fırsatı oluşabilir. Yalnızsanız kalabalığa karışabilir, dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Ortaklı projeler bu süreçte yeni fırsatlara kapı aralayabilir. Marsın 1. evdeki seyrinin risklerini unutmamakta fayda var…

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yada mail atmanız yeterli

Sevgilerimle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade