Aylık Koç YorumuKoçKasım 2022 & Koç ve Yükselen Koç Burçları

Kasım 1, 20220
kasım

Sevgili koçlar ve yükselen koçlar,

Kasım ayı hareketli bir ay ekimin yorucu enerjisi bitmeden kasımı bir ay tutulması ile karşılayacağız.

Boğa burcunda Uranyen tutulma

Tutulma Nisan ayında gerçekleşen güneş tutulmasının etkilerini gün yüzüne çıkaracak. Bu yıl gerçekleşecek tüm tutulmaları haritanızın 2. evinde boğa ve akrep hattında ağırlıyorsunuz. Dolayısıyla maddi değişiklikler, alacak verecek dengesini sağlama, mal, mülk alma, satma, kredi, miras, nafaka gibi konuları gündeme getirebilir. Ortaklı işlerde dönüşümler olabilir ancak bu dönemde sağlık konusunda dikkat etmekte fayda var. Tutulmanın uranyen olması beklenmedik bir harcamaya neden olabilir. Ayrıca yeteneklerinizi değere dönüştürmek konusunda harekete geçebilirsiniz. Tutulma dönemleri önemli süreçlerdir, hayatımızda bizi karar vermeye zorlayacak gelişmeler olabilir ancak bu dönemde önemli kararların alınmaması gerekir.

Bu dönemde duygusal ve içgüdüsel tepkiler verebilir, uykusuzluk, gerginlik, baş ağrıları gibi fiziksek belirtiler yaşayabilirsiniz.

17 kasım Venüs, 18 kasımda merkür yay burcuna geçecek ve sizin 9. evinize hareket kazandıracaklar. Bir süredir sıkışmışlık duygusundan arınmaya hayatı sorgulamaya başlayabilirsiniz. Yeni bir eğitim almak isteyebilir, yurt dışına gidebilir, uzun bir seyahat edebilir ve tüm bu nedenlerle harcamalar yapabilirsiniz.

Jüpiter balık burcuna dönüyor…

Jüpiter yarım bıraktığı işleri tamamlamak üzere balık burcuna sizin 12. eviniz geri dönüyor. Ruhsal olarak kendinizi geliştirmek isteyeceğiniz, spritüal konularla ilgileneceğiniz bir sürece kapı aralamanıza olanaklar sağlayabilir. İnsanlara yardım etmek isteyebilir, duygusal davranışlar sergileyebilirsiniz. Bilinç dışı korkularınızla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bu dönemde terapi almak çok iyi gelecektir. Bu alan aynı zamanda gizli saklı konularla ilgili olduğu için hoşunuza gitmeyen bir takım gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz.

Diğer taraftan aynı etki olmasa da boğa akrep tutulmaları en son 2012- 2013 yıllarında olmuştu benzer temaları gündeminize getirebilir.

Mars retrosunu hatırlayalım

31 Ekimde mars ikizler burcunda retro hareketine başladı. Mars retrosu 12 ocağa kadar devam edecek. İkizler sizin 3. eviniz zaten bir süredir burada ilerledi. Süreç sizi gergin birine dönüştürebilir. Yükselen koç olarak zaten hızlı parlayan bir doğanız var! Yakın arkadaşlarınız ve akrabalarla sorunlar olabilir. Diğer taraftan belki de sadece onların sorunları gündeminizi meşgul edebilir. Ticaretle uğraşıyorsanız bu dönemde bekleyin yeni girişimler başlamayın! Ticaret Merkür’le ilişkili olsa da 3. ev ticaretin kendisidir, sağduyulu iletişim kurabiliyorsanız elbette hiç bir sakıncası yok ama yine de hızlı işler sizi zora sokabilir. Seyahatlerde uçuş iptalleri, karmaşalar olabilir. Diğer taraftan eğitim, hukuki konularda zorlanmalar, erteleme gecikmeler yaşayabilirsiniz. Eğer mars 3. ev yöneticinizi destekliyorsa uzun zamandır ertelediğiniz eğitimi alabilirsiniz.

Yay Yeni ayı

24 Kasımda yay burcunun 1 dr gerçekleşecek yeni ayla derin bir nefes alıyoruz. Umut etmeye, gülümsemeye, ilahi adaletin verdiği içsel huzura erişiyoruz. Yay yeni ayı siz koçlar için çok pozitif enerjiler barındırıyor. Yeni bir eğitime başlayabilir, uzun zamandır beklediniz pasoportunuza kavuşabilir, yurt dışına gidebilirsiniz ve burada hoş bir tanışma yaşayabilirsiniz. Mahkemeniz varsa olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Üniversiyede hocalarınız tarafından desteklenebilirsiniz. Uzaktan bir akrabanızla ilgili güzel haberler gelebilir.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yada mail atmanız yeterli

Sevgilerimle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade