Aylık Yengeç YorumuYengeçKasım Ekim 2022 & Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları

Kasım 1, 20221
kasım

Sevgili yengeç ve yükselen yengeçler,

Kasım ayı hareketli bir ay ekimin yorucu enerjisi bitmeden kasımı bir ay tutulması ile karşılayacağız.

Boğa burcunda Uranyen tutulma

Kasım ayının en önemli olayı daha ekim tutulmasının etkileri geçmeden bir ay tutulması ile başlaması. Tutulma özellikle 30 Nisanda gerçekleşen güneş tutulmasının etkilerini görünür kılması bakımından çok önemli. Bu yıl gerçekleşen tüm tutulmalar haritanızın 5. ve 11. evinde oluyor. Aşk, ilişkiler, çocuklarınız gündeminiz. Yalnızlar için heyecanlı bir dönem başlıyor. Hızlı başlayan aşkların risklerini hatırlatarak bu bilgiyi vermek isterim. Evliler için çocuk haberleri gelebilir bu da zaten ilişkinin formunu değiştirebilir. Hobiler, yetenekleriniz ve yaratıcılığınız açığa çıkarabilirsiniz ve buradan yeni bir kariyer yaratabilirsiniz. Eğer bu konuda yatırım yaptıysanız ilk meyveleri gelebilir. Evinizde bir takım değişikliklere gitmek isteyebilir, aile ve ebeveynlerinizle ilgilenebilirsiniz. Sosyal çevrenizi değiştiremeye karar verip, toksik arkadaşlarınızı hayatınızdan çıkarabilirsiniz.

Tutulma dönemleri önemli süreçlerdir, hayatımızda bizi karar vermeye zorlayacak gelişmeler olabilir ancak bu dönemde önemli kararların alınmaması gerekir.

Yay yeni ayı

17 kasım Venüs, 18 kasımda merkür yay burcuna geçecek ve sizin 6. evinize renk katacak. Çalışma yaşamınız hız kazanabilir, telefon trafiğiniz artabilir. Birlikte çalıştığınız insanlarla ilişkilerinizi iyileştirebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili konularda veya çalışma alanınızı değiştirmek üzere harcamalar yapabilirsiniz. Aksattığınız sağlık muayenelerini yaptırmak için doğru zamanlar! 24 Kasımda yay burcunun 1 dr gerçekleşecek yeni ayla derin bir nefes alıyoruz. Umut etmeye, gülümsemeye, ilahi adaletin verdiği içsel huzura erişiyoruz. Sağlığınız iyiye seyredebilir, çalışma yaşamınızda yeni gelişmeler size keyifli hissettirebilir.

Jüpiter balık burcuna dönüyor…

Jüpiter yarım bıraktığı işleri tamamlamak üzere balık burcuna sizin 9. evinize dönecek. Hayata bakış açısını değiştirebilir, yaşam alanınızı değiştirmek isteyebilirsiniz, eğitim, yurt dışı konular, uluslararası ticarette bir şeyler başlattıysanız bunların sonuçlarını alabilirsiniz. Bu dönem blog açmak, sosyal medyada aktif olmak, yayıncılık gibi konularında destekleneceksiniz. Mahkemelik durumlarınız varsa bu konuda destek alabilirsiniz.

Mars retrosunu hatırlayalım

Bir süredir 12 evinizde ağırladığınız mars 31 Ekimde ikizler burcunda retro hareketine başladı. Sizi bilinçaltınızla yüzleştirirken bir yandan korkularınızı fark etmenizi sağlayabilir. Mars retrosu boyunca ruh ve fiziksel sağlığa dikkat etmeniz gerekebilir. İçsel olarak kendi kendinizi yeme, kendinizi yalnız hissetme, en karanlık yanlarınızı gözlemleme halinde olabilirsiniz. 12 ev aynı zamanda göremediğimiz bir alan olduğu için arkanızdan iş çevirenler olduğunu fark edemeyebilirsiniz, duygusal çıkışlardan uzak kalmakta fayda var. Mars aynı zamanda sizin 5 ve 10 evlerinizi yönetiyor. Kariyeriniz, aile, evebeyne ilişkileriniz, eviniz gündeminizi meşgul edebilir. Ağustos sonundan bu yana zaman zaman iş ortamınızla üstlerinizle bir takım tartışmalara girmiş ve işten ayrılmayı düşünmüş ve bu düşünceyi ötelemiş olabilirsiniz. Hobileriniz, keyif aldığınız şeylerle ilgilenmek size iyi gelebilir. Çocuklarınız ve ilişkilerinizde gerginlik yaşayabilirsiniz.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yada mail atmanız yeterli

Sevgilerimle

1 comments

  • Yasemin

    Kasım 2, 2022 at 12:36 pm

    Yay yeniayı nefes aldıracak 🙂

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade