AkrepAylık Akrep YorumuMart 2021 & Akrep ve Yükselen Akrep Burçları

Şubat 27, 20210
Akrep-Burcu-

Sevgili akrepler ve yükselen akrepler,

Mart ayına 5. evinizdeki balık stelyumu etkileri ile başlıyorsunuz. 5 ev flörtleriniz, çocuklarınız, riskli paralar ve eğlence anlayışınızla ilgili bir alan. Dolayısıyla yeni romantik tanışmalar, cinsel bir çekim ve beraberinde gelebilecek idealize etme durumları söz konusu olabilir! Çocuklarınızla ilgilenebilir, odak noktanıza onları alabilirsiniz.

4 Marttan itibaren Transit mars haritanızın 8. evine girecek dolayısıyla ilişkiniz içinde 5. evinde yoğunluğunu dürtüsel cinsel bir çekim, heyecan verici gelişmeler söz konusu olabilir. Marsın 8. ev transitinde beklenmedik harcamalar ortaya çıkabilir, unutulmuş bir vergi, sigorta borcu önünüze gelebilir. Diğer taraftan parasal kazançlarınızı artırmak üzere yoğun çaba sarf edebilirsiniz, beklediğiniz bir para varsa ayın sonuna doğru size dönebilir. Nafaka, miras gibi konularla ilgilenebilirsiniz.

Neptünyen Yeni Ay

13 Martta Balık yeni ayı sizin 5. evinizde gerçekleşecek şifa getiren bu yeni aydan güneş ve ay burcu akrep olanlarda olumlu etkiler alacaklar. Beklenen heyecan verici romantik ilişki ayaklarınızı yerden kesebilir. Çocuk sahibi olmak isteyenler olumlu haberler gelebilir diğer taraftan yeni ay Neptünyen olduğu için uyarmadan geçmek istemiyorum.

İdealize ettiğiniz bu ilişkide hayal kırıklığı yaşamamak adına daha aklı başında bir bakış açısıyla bakabilmek önemli.Yeni olmasa bile mevcut ilişkiye dair bakış açısı orada koşulsuz sevebilmek olan sizler için beklenen duygunun bu olduğu gerçeğine rağmen kurban rolüne girmemek adına temkinli olmalısınız…

16 martta transit merkür de balık burcuna girerek 5. evinize dahil olacak ve ay boyunca yöneticisi olduğu marsa sert açılar yapacak. Biraz sertleşmek, ağızdan çıkanın hesapsız olduğu dolayısıyla bu dönemde ilişkinizde kırıcı olabilirsiniz. Çocuklarınıza karşı sertleşebilirsiniz.

20 mart itibariyle ise artık Güneş koç burcuna geçecek. Siz akreplerin 6. eviniz, günlük rutinlerinizde yoğun günlerin sizi beklediğinin habercisi işlerinizi toparlamak, sağlığınıza dikkat etmek, sorunlara çözüm üretmek için size fırsatlar sunacak. Güneşin arkasına 22 mart Venüs de bu alana dahil olacak çalışmak, üretmek ve güzelleştirmek isteyebilirsiniz. Fazlasıyla kusursuz ilerleme ihtiyacınız artacağı için hem kendinizi hem de etrafınızı fazla eleştirebilirsiniz!

Terazi Dolunayı

Ayın sonunda 28 Martta ise 12. evinizde terazi burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Bu dolunay sizin ruhsal dünyanızda bir takım hareketlilikler getirebilir. Hassaslaşabilirsiniz, korku ve endişeleriniz açığa çıkabilir. Rüyalarınız hareketlenebilir ve özellikle ruhsal sağlığınıza dikkat etmenizi tavsiye ederim. Gizli saklı ilişkilere çekilebilir, böyle bir ilişki içindeyseniz yaralanabilirsiniz!

İçinize dönmek, dua, meditasyon, kukai vb. çalışmalarla ilgilenmek bu dönem bir nebze rahatlatabilir. Dolunay yöneticisi venüste şironla birlikte yeni aya karşıtlık yapacak enerjiyi şifaya dönüştürmek sizin elinizde. Fedakarlık yapmak, yardımda bulunmak, yaşlı ve hastalarla ilgilenmek çok iyi gelecektir. Diğer taraftan dolunay 6-12 aksını harekete geçireceği için sağlığınızla ilgili özellikle baş ağrılarınız ortaya çıkabilir!

En doğru yoruma ulaşmak için bireysel danışmanlık almanızı tavsiye ederim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade