Aylık Balık YorumuBalıkMart 2021 & Balık ve Yükselen Balık Burçları

Şubat 27, 20210
Balık-Burcu-

Sevgili balık ve yükselen balıklar,

Mart ayı sizin doğum ayınız. Hepinizin doğum gününü kutluyorum. Ay içerisin de balık stelyumunu 1. evinizde ağırlıyorsunuz. sağlığınız, fiziksel görünümünüz, kendinizi ortaya koyma biçiminizle ilgili bir takım değişimlere gitmeyi arzu edebilirsiniz. Güneş ve ay balıklar ise bu stelyumdan daha yoğun bir etki alacaklar.

4 Marttan itibaren Transit mars 4. evinize girecek dolayısıyla eviniz, aileniz ve köklerinizle ilişkili konularla ilgilenebilir. Ev içinde hareketli günler geçirebilirsiniz. Mars girdiği alana agresyonu da götürdüğü için ebeveynlerle aranızda bir takım çatışmalar söz konusu olabilir. Özellikle Merkür’ünde balık burcuna geçtiği 16 marttan itibaren her türlü ikili ilişkide sakin ve sağduyulu olmanızı tavsiye ederim. Diğer taraftan eviniz ve yaşam alanınızda değişimlere gitmek isterseniz yine ay ortasından sonra Satürn’ ünde desteğini alarak harekete geçebilirsiniz.

Neptünyen Yeni Ay

13 Martta yine 1. evinizde gerçekleşecek Balık yeni ayı sizin için önemli gelişmelerin habercisi özellikle 18-28 derece arasında bir güneş ve ayınız varsa kişisel ve duygusal olarak yoğun etkiler alacağınızı söylemeliyim. Hayatınızda yeni yapılanmalar beklenmedik değişimler olabilir.

Romantik bir ilişkiye başlayabilir, devam eden bir ilişkide ayaklarınızın yerden kesildiğini, partnerinizi size verilmiş büyük bir hediye olduğunu düşünebilirsiniz. Kendinizi ifade ederken daha akışta ve fazlasıyla yüksek bir idealizme kaptırmış görünebilirsiniz. Yeni ayın Neptünyen bir etki barındırdığını hatırlatarak ayakları yere iyi basmanızı tavsiye ederim. Venüs ün de balık burcundaki pozisyonu sizi büyük bir fedakarlığa sürükleyebilir.

Ay içerisinde sakin kalarak içinize dönebilir, endişe ve kaygılarınızdan sıyrılabilirsiniz. Meditasyon, dua, kukai vb. çalışmalar çok iyi gelecektir.

20 mart itibariyle ise artık Güneş koç burcuna geçecek bu da finansal konuları odak noktanıza almanızı sağlayabilir. 22 martta Venüs de güneşi yakalayarak koç burcuna geçecek dolayısıyla maddi kaynakları artırmakla ilgili çabanızda artabilir.

Terazi Dolunayı

28 Martta ise 8. evinizde terazi burcunda dolunay gerçekleşecek. Bu dolunay güneşinde 2. evinize geçişiyle hareketlenmişti, haliyle parasal kaynaklar, borç ve alacaklar, vergi, sigorta ve nafaka konularını gündeme getirebilir. Dolunay yöneticisi Venüs şironla birlikte dolunaya karşıt olduğu için kendinizi dair algınız değişebilir. Öz değerinizi sorgulayabilir, size değer verilmediğini düşündüğünüz alanlara kapıları kapatabilirsiniz. Aynı zamanda içsel kuruntularınız açığa çıkabilir. Gizemli konulara ilginiz artabilir, iyi bir stalkera dönüşebilirsiniz. İkili ilişkilerinizden kaynaklı öfke ve kin duygusu baskın olabilir. Diğer taraftan heyecan verici bir cinsel yaşamınız olabilir.

En doğru yoruma ulaşmak için bireysel danışmanlık almanızı tavsiye ederim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade