Aylık Başak YorumuBaşakMart 2021 & Başak ve Yükselen Başak Burçları

Şubat 27, 20210
Basak-Burcu-

Sevgili başak ve yükselen başaklar,

Mart ayına balık stelyumunun 7. evinizde ağırlayarak başlıyorsunuz. Bu alan her türlü ikili ilişkinizde duygusal zamanların başladığına işaret ediyor. Evliliğiniz, eşiniz varsa mahkemeleriniz odağınız da olabilir. Nezaket ve uyum arayışı içinde olabilirsiniz.

4 Marttan itibaren Transit mars 10. evinize girecek dolayısıyla kariyerinizde hareketli günler sizi bekliyor. Koşturmak zorunda kalacağınız, beklemede olduğunuz konularda eyleme geçeceğinizi söyleyebilirim. Bu dönemde üstlerinizle aranızda bir takım gerginlikler çıkmamasına gayret etmelisiniz. Ayın ortası itibariyle 6. evdeki Satürnden olumlu açılar alacağınız için iş ve günlük rutinlerinizde yapılanmaya gidebilirsiniz.

Neptünyen Yeni Ay

13 Martta yine 7. evinizde gerçekleşecek Balık yeni ayı ikili ilişkilerinizde yeni başlangıçlara haberci olabilir. Romantik bir ilişkiye başlayabilir, devam eden bir ilişkide ayaklarınızın yerden kesildiğini, partnerinizi size verilmiş büyük bir hediye olduğunu düşünebilirsiniz. Ah hepimizin hasret kaldığı duygular değil mi? ancak uyarmam gerekiyor ki yeni ay Neptünyen bir yeni ay yani ilişkinizde sisli puslu ve belirsiz kalan tarafları olabilir. İdealize ettiğiniz bulutlarda aşağı atılmak istemiyorsanız gözünüzde gönlünüzde çok büyütmeden hız kesmeniz de fayda var!

Yeni ay özellikle güneş ve ay başakların karşısında olacağı için belirgin bir değişiklik söz konusu olabilir. Sığınmak ve teslim olmakla, içsel endişe ve korkular arasında kalabilirsiniz. Siz başaklar her şeyin kusursuzca ilerlemesiniz istersiniz ama sistem size teslim olmanız gerektiğiniz hatırlatıyor.

16 martta transit merkür de balık burcuna geçecek ve 7. evinizi şenlendirecek… Özellikle 20-26 mart arası şu ara yönettiği marsa kare yapacağı için kontrolsüzce ortaya çıkabilecek sinir ve agresyon söz konusu olabilir. Ağzınızdan çıkanı kulağınız duymayabilir, kendinizi mağdur ve kurban hissedebilirsiniz. Enerji elbette ikili çalışır biraz sakin kalarak içinize dönebilir, endişe ve kaygılarınızdan sıyrılabilirsiniz. Meditasyon, dua, kukai vb. çalışmalar çok iyi gelecektir.

20 mart itibariyle ise artık Güneş koç burcuna geçecek sizin 8. evinize, Finansal konular, alacak verecekler, borç ve kredilerle ilgilenebilirsiniz. Beklenmedik bir ödeme ortaya çıkabilir yada beklenen bir para çıkabilir. 22 martta Venüs de güneşi yakalayarak koç burcuna geçecek dolayısıyla maddi kaynakları artırmaya çabalayabilirsiniz. Venüs ün buradaki pozisyonu çıkar ilişkileri kurmanızı yada size böyle yaklaşılmasına sebebiyet verebilir. Bu alan aynı zamanda cinsellikle ilişkili olduğu için cinsel hayatınız renklenebilir.

Terazi Dolunayı

28 Martta ise 2. evinizde terazi burcunda dolunay gerçekleşecek. Özellikle parasal kaynaklar, maddi ve manevi değerleri anlatır. Dolunay yöneticisi Venüs şironla birlikte dolunaya karşıt olduğu için kendinizi dair algınız değişebilir. Öz değerinizi sorgulayabilir, size değer verilmediğini düşündüğünüz alanlara kapıları kapatabilirsiniz. İş ve kariyer alanınızda bir süredir verdiğiniz emekler görülebilir, parasal kaynaklarınız artabilir. Bu her zaman bir maaş zammı olmayabilir bazen manevi bir tatmine götürecek kazanımda olabilir.

En doğru yoruma ulaşmak için bireysel danışmanlık almanızı tavsiye ederim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade