Aylık İkizler YorumuİkizlerMart 2021 & İkizler ve Yükselen İkizler Burçları

Şubat 27, 20210
İkizler-Burcu-

Sevgili ikizler ve yükselen ikizler,

Mart ayına balık stelyumunun 10. evinizdeki etkisiyle başlıyorsunuz. 10 ev kariyer alanımız, toplumsal statümüz ile ilişkilidir. Çalışan ikizler burçları için kariyer alanında gelişmelerin olacağı, üstleri ile olan ilişkilerinde yeni bir sürece gireceklerini söyleyebiliriz.

4 Marttan itibaren Transit mars 12. evinizden çıkarak haritanızın 1. evine girecek dolayısıyla biraz olsun içsel hesaplaşmaları bir kenara bırakıp, girişim yapmaya başlayabilirsiniz. Bu dönemde insanlar sizi biraz agresif görebilir. Hızla hareket etmek, hızlı konuşmak, hızla sonuca varmak isteyebilirsiniz. Aynı zamanda sağlığınızla ilgili özellikle vücudunuz da ikili olan organlarınıza dikkat etmelisiniz. Gözler, eller, bacaklar gibi konularda kendinizi gözlemleyerek gerekli sağlık kontrollerini yaptırmanızı tavsiye ederim. Özellikle martın ikinci yarısında Satürn ile olumlu açıları sizin hızınızı birazcık olsun kesebilir. Diğer taraftan ikili ilişkilerinizde de sabırsızca davranabilirsiniz. Martın ilk haftası ani dürtüsel olmamaya gayret etmelisiniz.

Neptünyen Yeni Ay

13 Martta Balık yeni ayı sizin 10. evinizde gerçekleşecek. Kariyerinizde ektiklerinizi biçmeye başladığınız bir döneme giriyorsunuz. Yeni ay 4-10 aksınızı etkileyeceği için ev, aile, kökler vb. konularda da bir takım hareketlilikler getirecek. Ebeveynlerle ve evliyseniz eşinizle olan ilişkilerinizi gözden geçirebilir, romantik yeni adımlar atabilirsiniz. Toplumsal statünüzü değiştirecek yeni plan ve projeleri hayata geçirmek için fırsatlar bulabilirsiniz. Neptün bu yeni ay fazla hayalci olmamıza neden olabilir, kendinizi bu temalara aşırı düzeyde adayabilir ve olumsuz anlamda kurban psikolojisi içine girebilirsiniz. Nihayetinde yeni ay juno- ay düğümleri karesi hayal kırıklıklarına karşı uyarıyor!

16 martta transit Merkür de balık burcuna geçecek yani 10 evinizde seyahatine başlayacak. Dolayısıyla bu dönemde kafa karışıklığı yaşatacak gelişmeler beklenmedik yanılsamalar, önemli kararları vermek konusunda bir takım şüpheler yaşayabilirsiniz. Özellikle ayın sonundaki Merkür Neptün kavuşumunda ikili ilişkilerinizde aldatma aldatılma konularına gündeme gelebilir.

20 mart itibariyle ise artık Güneş koç burcuna geçecek yani sizin 11. evinize, sosyal çevreniz genişleyebilir, yeni planlar ve hayaller kurabilirsiniz. Dernek, vakıf ve yardım kuruluşları aracılığıyla sosyalleşebilirsiniz. 22 mart Venüs de güneşi yakalayarak koç burcuna geçecek. Yalnızsanız sosyal çevrenizden biriyle yeni bir ilişkiye başlamak, heyecan verici deneyimlerin içine girmek isteyebilirsiniz. Özellikle belirtmeliyim ki bu ilişkinin altında çıkar olup olmadığına dikkat etmelisiniz…

Venüs’ ün ve güneşin koç burcuna geçmesi özellikle güneş ve ay burçları ikizler burcu olanlar için parlayacakları, kendilerini iyi hissedebilecekleri bir sürece işaret ediyor.

Terazi Dolunayı

28 Martta ise 5. evinizde terazi burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Bu dolunay sizin ilişkiler evinizde gerçekleşeceği için heyecan verici bir ilişki getirebilir. Çocuk bekleyenler için çocuk haberi, riskli yatırımlar yapanlarla ilgilenenler için bir takım sonlanmalar getirebilir. Beraberinde yeni başlangıçlar siz konusu olabilir. İlişkilerinizdeki sorunları çözmek için diplomatik olma zamanı! Keyifli eğlenceli ve yeni umutlarla dolacağınız bir ay sizi bekliyor...

En doğru yoruma ulaşmak için bireysel danışmanlık almanızı tavsiye ederim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade