Aylık Koç YorumuKoçMart 2021 & Koç ve Yükselen Koç Burçları

Şubat 27, 20210
Koç-Burcu-

Sevgili koçlar ve yükselen koçlar,

Mart ayına balık stelyumunun 12. evinizdeki etkisiyle başlıyorsunuz. 12 ev bilinç dışı rüyalarımız, korkularımız ve gizli düşmanlarımızı anlatır. Bu dönemde hayatınızda kontrol edemediğinizi düşündüğünüz bazı deneyimler yaşayabilirsiniz, zaten sistemde size dur ve biraz düşün içine dön diyor. Korkularınızdan uzaklaşmak adına bu dönemde hazır Venüs de desteklerken dua, meditasyon ve spiritüel çalışmalarla ilgilenebilir, yaratıcı çalışmalar yapabilirsiniz. Ayrıca yalnız koçlar için bu dönem gizli saklı ilişkiler yada platonik aşklar başlayabilir. Tatlı tatlı hayaller kurabilir, en romantik şarkı ve şiirleri dinleyebilirsiniz. Siz koçlar için hayat hiç biliyorum ki normalde hiç böyle akmıyor! Gizlilikte neymiş? diyebilirsiniz. Venüs’ ün ve junonun ay içinde Neptün’le kuracağı kontak aldatma aldatılmaları getirebilir! Böyle bir hikayenin içindeyseniz hayal kırıklığına uğratabilir…

4 Marttan itibaren Transit mars haritanızın 3. evine girecek dolayısıyla trafikte hız yapmaya müsait 2 aylık bir döneme girmiş olacaksınız. Koç dediğimiz de de zaten ilk aklımıza gelen hız değil midir? Bu dönemde iletişimde arayışa girdiğiniz, sabırsız, hızla çözüm istediğiniz bir sürece girmiş olacaksınız. Ani ve öfkeli olmamaya gayret etmelisiniz! Bunun yerine planlarını gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Neyse ki özellikle martın ikinci yarısında Satürn ile olumlu açıları sizin hızınızı birazcık olsun kesebilir. Böylece biraz daha sağlam adımlarla ilerleyebilirsiniz ancak yine de ticaret, haberleşme, öğrenme konularında bazı girişimler yapmayı düşünüyorsanız ince ince hesaplayın.

Neptünyen Yeni Ay

13 Martta Balık yeni ayı 12. evinizde gerçekleşecek bu da hassaslaşmaya, rüyalarınızın hareketlenmesine neden olacak. Özellikle ruhsal sağlığınıza dikkat etmenizi tavsiye ederim. Yeni ay aynı zamanda size şifada getirecektir. Bu dönemde size fedakarlık yapmak, yardımda bulunmak çok iyi gelecektir. 14 Martta mars ve şiron arasındaki olumlu açı özellikle koç burcunun 5-8 derecelerinde doğanlar için olumlu anlamda değişimler getirebilir. Parasal kaynaklar ve kariyerin getirileri, sosyal ve yakın çevreden destek görebilirsiniz.

16 martta transit Merkür de balık burcuna geçecek.12. evinizde olacak kafa karışıklığı yaşamanız, konsantre olmakta zorlanmanız, zihinsel olarak dağınık hissedebilirsiniz. Bu dönemde her duyduğunuza inanmamakta fayda var!

Keyifli günler…

20 mart itibariyle ise Güneş sizin burcunuza geçecek ve bir nebze olsun dışa dönmek, parlama, güzelleşme, dikkatleri üzerinize çekme fırsatı elde etmiş olacaksınız. 22 mart Venüs de güneşi yakalayarak koç burcuna geçecek. Spora ve diyete başlayabilir, fiziksel görünümünüzde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz.

Terazi Dolunayı

28 Martta ise 7. evinizde terazi burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Bu dolunay sizin ikili ilişkilerinizi etkileyecek bazı sonlanma ve beraberinde yeni başlangıçlar söz konusu olacaktır. Dolunay venüsyen bir dolunay, şironlada kavuşumda, şifa gibi gelecek. Yine de bu ilişkilerin altında çıkar ilişkisinin olup olmadığı konusunda dikkatli olmalısınız. Ayrıca baş ağrıları, özellikle güneş ve ay koçları baş yaralanmalarına karşı uyarmalıyım. Haritanıza göre bazı yükselen koçlar ilişkileri için ciddi adımlar atabilir.

En doğru yoruma ulaşmak için bireysel danışmanlık almanızı tavsiye ederim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ozlemsomuncu/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373