Aylık Boğa YorumuBoğaMart 2022 & Boğa ve Yükselen Boğa Burçları

Mart 2, 20220
burçlar

Merhaba sevgili yükselen boğalar ve boğa burçları,

Mart ayını 2 martta gerçekleşecek olan balık yeni ayı ile karşılayacağız.

Balık yeni ayı sizin haritanızın 11. evinizde gerçekleşecek, şifa getiren bu yeni ayda ekip çalışmaları yapmak, sosyal gruplarda yardımlaşma içerikli görevler almak. Yeni plan ve projeleri hayata geçirmek için fırsatlar bulabilirsiniz. Hayata dair bir hedef güncellemesi iyi gelebilir, vizyonunuzu genişletebilirsiniz. Akademik konularla ilgilenebilir, yeni bir eğitim alabilir, yabancı ülkelerden birileri ile irtibat kurabilirsiniz. Eğer hukuki konularla ilgileniyorsanız dikkatli olmalısınız.

Yeni ayın vurgusu bilincin ve bilinç dışının dönüşümü! Başka bir ülkeye gitmek, seyahat etmek istiyorsanız mücadele etmeniz gereken durumlar ortaya çıkabilir. Akademik konuda ve ilişkilerinizde emeklerinizi gözden geçirmeniz gereken durumlar olabilir. Eşinizin akrabaları ile aranızda kırgınlıklar olabilir. Özellikle 3-9 mayıs doğumlu boğa burçları için hayatı yapılandırma fırsatları olabilir.

Mart‘ın ilk haftası venüs ve mars kova burcuna geçerek odağınızı ve mücadelenizi kariyerinize odaklayacaksınız. Toplum önünde fazlasıyla hırslı görünebilirsiniz. Özellikle ay sonunda kariyerinizde ani beklenmedik durumlar olabilir.

Başak dolunayı

Başak burcunda dolunay sizin 5 evinizde, flörtler, aşk ilişkilerle ilgili gelişmeler olabilir. Ani, beklenmedik heyecanlar kapınızı çalabilir, cinsel hayatınız renklenebilir. Venüs ve marsın uranüsle etkileşimi sizi dürtüsel bir ilişkiye çekebilir. İyi düşünülmemiş bir ilişki sonrasında yorabilir! çocuk sahibi olmak isteyenler için güzel gelişmeler olabilir. Dolunaylar sonlanma enerjisi barındırdığı için başak temalarında sonlanmalar bizi bekliyor. Kötü giden ilişkilerinizi sonlandırabilirsiniz.

Sanat, yaratıcı işler için uygun bir zaman, ilhamın derinden geldiği gökyüzü konumunda gerçekle hayal arasındaki ince çizgiye dikkat etmelisiniz.

Arkadaş çevreniz gündeminizi meşgul edebilir. Kariyerde beklenmedik gelişmeler yaşanabilir.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgiler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade