Aylık İkizler YorumuİkizlerMart 2022 & İkizler ve Yükselen İkizler Burçları

Mart 2, 20220
burçlar

Merhaba sevgili yükselen ikizler ve ikizler burçları,

Mart ayını 2 martta gerçekleşecek olan balık yeni ayı ile karşılayacağız.

Balık yeni ayı sizin haritanızın 10. evinizde gerçekleşecek bu da kariyerde ektiklerinizi biçmeye başladığınız bir döneme işaret ediyor. Toplumsal statünüzü değiştirecek yeni plan ve projeleri hayata geçirmek için fırsatlar bulabilirsiniz ancak çok hayalperest olmamalısınız. Rüya gibi başlayan bir durum bir süre sonra size zor durumlar yaşatabilir. Kaynaklarınızı gözden geçirmek isteyebilir, miras, nafaka, prim gibi konulara odaklanabilirsiniz.

Yeni ayın vurgusu bilincin ve bilinç dışının dönüşümü! Korkularınızla yüzleşebilir, sağlığınızla ilgili evham yapabilirsiniz. Eşinizin parası yada miras konularında emeklerinizi gözden geçirmeniz gereken durumlar olabilir.

Mart’ın ilk haftası venüs ve mars kova burcuna geçerek odağınız hayata dair hayalleriniz ve inançlarınız olacaktır. Zaman zaman fikirlerinizi savunurken fazlasıyla cesur ve hatta saldırgan görünebilirsiniz. Özellikle ay sonunda hukuki, akademik konularda yada uzak akrabalarınızla ilgili ani beklenmedik durumlar olabilir.

Başak dolunayı

Başak burcunda dolunay sizin 4 evinizde, aile, kökler, ebeveynler ile ilişkileriniz de yeni gündemler olabilir, taşınma, ev alma, evlenme, boşanma kararı verme eğiliminde olabilirsiniz. Dolunaylar sonlanma enerjisi barındırdığı için başak temalarında sonlanmalar bizi bekliyor. Ebeveynlerinizle ilgili bir konu sizi meşgul edebilir.

Kariyeriniz sebebiyle şehir değişikliği gündeme gelebilir. İşinizde idealist olduğunuz bu süreçte emeklerinizi gözden geçirmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Beklenmedik harcamalar keyfinizi kaçırabilir.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgiler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade