Aylık KoçKoçMart 2022 & Koç ve Yükselen Koç Burçları

Mart 2, 20220
burçlar

Merhaba sevgili yükselen koçlar ve koç burçları,

Mart ayını 2 martta gerçekleşecek olan balık yeni ayı ile karşılayacağız.

Balık yeni ayı haritanızın 12. evinizde gerçekleşecek bu da hassaslaşmaya, içsel korkularınızın artmasına, rüyalarınızın hareketlenmesine neden olabilir. Jüpiter’inde yeni aya eşlik ettiği bu günlerde özellikle kariyerinizle ilgili endişeleriniz artabilir, ruhsal sağlığınıza dikkat etmenizi korkulardan uzaklaşmanızı tavsiye ederim. Yeni ay aynı zamanda size şifada getirecektir. Bu dönemde fedakarlık yapmak, yardımda bulunmak çok iyi gelebilir.

Yeni ayın vurgusu bilincin ve bilinç dışının dönüşümü! Kariyeriniz ve ilişkiniz için verdiğiniz emek ve zahmetleri, alınan riskleri tartabilirsiniz. Gizli saklı bir ilişkiye çekilebilir yada süreçte duygularınızı kendinize saklamayı tercih edebilirsiniz.

Mart’ın ilk haftası venüs ve mars kova burcuna geçerek sosyal çevrenizde popülerliğinizi artırabilir. Arkadaş çevrenizle aranızda tatlı sert durumlar söz konusu olabilir. Özellikle ay sonunda ani beklenmedik durumlar olabilir.

Başak dolunayı

Başak burcunda dolunay sizin 6. evinizde gerçekleşiyor. Süreç içinde sürüncemede kalan konular netleşebilir. Dolunaylar sonlanma enerjisi barındırdığı için başak temalarında sonlanmalar bizi bekliyor. Günlük rutinleriniz, iş ortamız kariyerle ilgili gelişmeler olabilir. Sağlığınıza özen göstermek, beslenme biçiminizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu dönem gereksiz para harcayamamaya dikkat etmelisiniz!

Bilinçdışım korkularınızla yüzleşerek, hayal dünyanızda yarattığınız kuruntulardan uzaklaşmalısınız. Uzun süredir takıldığınız kariyer konuları dönüştürme fırsatı yakalayabilirsiniz. Sosyal çevrenizde beklenmedik bir destek alabilirsiniz.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgiler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade