Aylık Yengeç YorumuYengeçMart 2022 & Yengeçler ve Yükselen Yengeç Burçları

Mart 2, 20222
burçlar

Merhaba sevgili yükselen yengeçler ve yengeç burçları,

Mart ayını 2 martta gerçekleşecek olan balık yeni ayı ile karşılayacağız.

Balık yeni ayı sizin haritanızın 9. evinizde gerçekleşecek. Yeni bir eğitime başlamak, dil öğrenmek, astroloji ile ilgilenmek isteyebilirsiniz. Uzak seyahatler yapmaya dair isteklerinizi artırabilir, hukuki bir konunuz varsa belirsizlikler olabilir. Partneriniz ile ilişkinizi gözden geçirebilir, verdiğiniz emekleri tartabilirsiniz.

Yeni ayın vurgusu bilincin ve bilinç dışının dönüşümü! İlişkiniz yada ortaklıklarınızla ilgili korkularınızla yüzleşmeniz gereken durumlar olabilir. Gizli saklı konular göz önüne dökülebilir. Yeni ay güneş yengeçlere olumlu açılar yapacağı için şanslı gelişmeler yaşayabilirler. Özellikle

3- 8 temmuz doğumlu yengeçseniz ilahi bir destek alabilirsiniz.

Mart’ın ilk haftası venüs ve mars kova burcuna geçerek odağınız korkularınız, içsel endişeleriniz yada spritüal konular olacaktır. Tutku dolu bir ilişkiye çekilebilir, dürtüsel olabilirsiniz Özellikle ay sonunda sakin kalabilmeniz önemli, ani beklenmedik durumlar olabilir.

Başak dolunayı

Başak burcunda dolunay sizin 3 evinizde gerçekleşiyor. Dolunaylar sonlanma enerjisi barındırdığı için başak temalarında sonlanmalar bizi bekliyor. İletişim konuları ana tema olacağı bu süreçte fazlasıyla eleştirel olabilirsiniz. Belki de kardeşler, yakın akrabalarınız size karşı acımasız yaklaşımlar sergileyebilirler. Bu süreçte yeni eğitim almaya karar verebilir, seyahatler yapabilirsiniz. Eğer evliyseniz eşinizin akrabaları da gündeminizi meşgul edebilir. Bu durum ilişkinizde beklenmedik durumlar yaratabilir.

Hukuki konularda bir takım sonlanmalar olabilir, uzatmalı mahkemeler bu süreçte beklenmedik bir yere doğru ilerleyebilir. Akademik, astroloji konularıyla ilgilenebilirsiniz.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgiler

2 comments

  • Yasemin

    Mart 2, 2022 at 1:28 pm

    Yorumunuza sağlık, önemli detaylar teşekkür ederim ☺️

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade