AslanAylık Aslan YorumuMart 2023 & Aslan ve Yükselen Aslan

Şubat 26, 20230
burçlar

Merhaba yükselen aslan ve aslan burçları

Mart ayı gezegen hareketlerinin oldukça yoğun olduğu bir ay!

7 mart başak dolunayı

Başak burcunda dolunay sizin 2. evinizde gerçekleşecek. Bir süredir düzenlemeye çalıştığınız kaynakları artırma konusunda önünüze fırsatlar çıkabilir, işinizle ilgili beklenmedik bir gelişme yaşayabilirsiniz. ilişkinizle veya arkadaş çevrenizle ilgili bir harcama yapmaya karar verebilirsiniz. Dolunaylar sonlanma enerjisi barındırdığı için başak temalarında sonlanmalar bizi bekliyor. Maddi konularda piyasalardaki hareketlilik sizi etkileyebilir. Borsa ile ilgiliyseniz fazla açılmamalısınız!

Satürn balık burcunda

7 martta 2026 yılına kadar 8. evinizde seyahat edecek olan Satürn balık burcuna geçiyor. Satürn balık burcu geçişiyle ilgili detayları “zamanın efendisi, zamansız burçta!” yazımda okuyabilirsiniz. Satürn’ün 8. ev seyri kolay bir süreç olmayabilir. Kaybettiğiniz bir aile büyüğü nedeniyle miras konuları gündeme gelebilir. Size keyif veren harcamalar maddi olarak sizi zorlayabilir. Beklenmedik bir borç, nafaka, sigorta gibi konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Belki de ev almak için kredi çekersiniz. Satürn aynı zamanda sizin 7. evinizi yönettiği için ilişkinize dair yapılanmalarınız devam edebilir. Bekarsanız evlilik nedeniyle borca girebilirsiniz. Siz 16 aralık 1964- 17 eylül 1964 veya 24 Ocak 1994- 7 Nisan 1996 doğumlu bir aslansanız; Satürn döngünüz gelmiş demektir. Sizin için hassas ve zorlayıcı bir dönem başlıyor. Satürn’ün genel etkilerine değindiğim videoma göz atmayı unutmayın!

 21 mart koç yeni ayı

Yeni ay sizin haritanızın 9. evinde gerçekleşiyor. Eğitimler alabilir, yurt dışına seyahat edebilirsiniz, zira yeni ay 0 derece ile başlangıç enerjisi barındırıyor. Diğer taraftan ayın başındaki dolunay kadar gergin! Üniversitede öğretmeninizle aranızda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Şu ana kadar inandığınız tüm değerleri sorgulayabilirsiniz. Güneş burcu aslan olanlar ise yeni ay olumlu açılar alacaklar. Jüpiter ve Venüs de sizin burcunuzu destekliyor haliyle haritanıza özel konularda yollarınız açılabilir.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade