Aylık Balık YorumuBalıkMart 2023 & Balık ve Yükselen Balık Burçları

Şubat 26, 20230
burçlar

Merhaba yükselen balık ve balık burçları

Mart ayı gezegen hareketlerinin oldukça yoğun olduğu bir ay!

7 Mart başak dolunayı

Başak burcunda dolunay sizin 7. evinizde gerçekleşecek, ikili ilişkilerinizde gergin durumlar yaşayabilirsiniz. Sizin akışkan doğanızın aksine her türlü detayı hesaplamak isteyen kişiler sizi strese sokabilir. Aşk, ortaklıklar, evlilik kararı almak, kötü giden ilişkinizi sonlandırmak isteyebilirsiniz. Anneniz, babanız, evinizle ilgili konularda yeni düzenlemeler yapmayı arzu edebilirsiniz. Evinizde toparlama ve düzenlemeler yapmak sizi bir nebze rahatlatacaktır.

Siz balık burçlarının karşısındaki bu dolunay ise sizi gergin, depresif kılabilir! akışta kalmak iyi gelebilir.

Satürn balık burcunda

7 martta 2026 yılına kadar 1. evinizde seyahat edecek olan satürn balık burcuna geçiyor. Satürn balık burcu geçişiyle ilgili detayları “zamanın efendisi, zamansız burçta!” yazımda okuyabilirsiniz. Satürn 2,5 yıl süren özel bir döngüye başlıyor. Siz de böylelikle bilinçdışı dönüşüm evresini tamamlıyorsunuz. Artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak! Satürn’ün sizin burcunuza geçmesi özellikle sizi ciddi olgunlaştıran ve büyüten sınavlara tabi tutabilir. Sağlığınız, bağımlılıklarınız değişebilir. Fiziksel olarak ağır bir yük altında hissedebilirsiniz. 1. ev seyri dışarıdan nasıl göründüğünüzü sorguladığınız, sosyal maskenizi yapılandırdığınız bir süreç olabilir. İkili ilişkilerinizde sınanırken, tutum ve davranışlarınız değişebilir. Siz 16 aralık 1964- 17 eylül 1964 veya 24 Ocak 1994- 7 Nisan 1996 doğumlu bir akrepseniz; satürn döngünüz gelmiş demektir. Sizin için hassas ve zorlayıcı bir dönem başlıyor. Satürn’ün genel etkilerine değindiğim videoma göz atmayı unutmayın!

21 Mart koç yeni ayı

Haritanızın 2. evinde gerçekleşen bu yeni ay para ve değer konularındaki vurguyu artırıyor. Eğitiminiz ve evinizle ilgili konularda harcamalar yapabilirsiniz. Yeni ay koç burcunun 0 derecesinde olduğu için kaynaklarınızı artıracak girişimleri yapma fırsatı bulabilirsiniz. Uzun bir süredir ruhsal olarak baskı altında hissediyor olabilirsiniz ancak özellikle haritanızda hava ve ateş enerjileri hakimse dolunay size ilerleme fırsatı sunabilir.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade