Aylık Başak YorumuBaşakMart 2023 & Başak ve Yükselen Başak Burçları

Şubat 26, 20230
burçlar

Merhaba yükselen başaklar ve başak burçları

Mart ayı gezegen hareketlerinin oldukça yoğun olduğu bir ay!

7 Mart başak dolunayı

Başak burcunda dolunay sizin yükselen burcunuzda gerçekleşecek göz önünde olmak, ben demek, kendi arzu ve isteklerinize dair kararlar alabilir, yeni bir şey duyurabilirsiniz. İkili ilişkilerde de yeni kararlar alabilir, yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Kötü giden ilişkilerde hayal kırıklıkları yaşamamak adına akışta kalabilmelisiniz. Fazla eleştirel olmamaya gayret edin siz elinizden geleni yaptınız. Uzun süredir kariyer evinizde olan mars dolunaya eşlik edeceği için işinizle ilgili gergin durumlarla birlikte, sizi ileri götüren fırsatlar olabilir.

Satürn balık burcunda

7 martta 2026 yılına kadar 7. evinizde seyahat edecek olan Satürn balık burcuna geçiyor. Satürn balık burcu geçişiyle ilgili detayları “zamanın efendisi, zamansız burçta!” yazımda okuyabilirsiniz. Satürn’ün 7. ev seyri evliliğiniz, ikili ilişkileriniz, ortaklıklarınızda sorumluğunuzu artırabilir. Bekarlar için önemli bir süreç evlenme planları yapabilirsiniz veya burada malefik gezegeniniz varsa süregelen ilişkinizde ayrılık kararı verebilirsiniz. Bir nedenle (iş, kariyer, yurt dışı eğitimler) başka bir şehre taşınarak bir süre eşinizden ayrı yaşamak zorunda kalabilirsiniz. Ekim sonu eylül başında doğmuş olan siz başaklar bu süreçte sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Satürn balık seyri babanızla ilişkinizi gözden geçirmeye zorlayabilir. Siz 16 aralık 1964- 17 eylül 1964 veya 24 Ocak 1994- 7 Nisan 1996 doğumlu bir başaksanız; Satürn döngünüz gelmiş demektir. Sizin için hassas ve zorlayıcı bir dönem başlıyor. Satürn’ün genel etkilerine değindiğim videoma göz atmayı unutmayın!

21 Mart koç yeni ayı

Yeni ay haritanızın 8. evde gerçekleşiyor. Korkularınız, endişeleriniz ve belki de komplekslerinizi fark edebilir, eşinizin veya ortağınızın kaynaklarıyla ilgilenebilirsiniz. Maddi konular gündeminiz olabilir. Bütçenizi toparlamak, kaynaklarınızı artırmak adına fırsatlar olabilir. Hızlı harcamalardan kaçınmalısınız! Sağlığınızla ilgili bir operasyon geçirebilir, bunun için para harcayabilirsiniz. Bu söylem biraz korkutsa da olasılık çok belki de sadece dişleriniz düz olsun, gözleriniz daha iyi görsün istiyorsunuz!

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade