Aylık Boğa YorumuBoğaMart 2023 & Boğa ve Yükselen Boğa Burçları

Şubat 26, 20230
burçlar

Merhaba yükselen boğalar ve boğa burçları

Mart ayı gezegen hareketlerinin oldukça yoğun olduğu bir ay!

7 Mart başak dolunayı

Başak burcunda dolunay sizin 5 evinizde, flörtler, aşk ilişkilerle ilgili gelişmeler olabilir. Ani, beklenmedik heyecanlar kapınızı çalabilir. Bu aşk marsiyen bir doğada hızlı geleceği için, hızlı başlayıp hızlı bitebilir! Süregelen ilişkinizde gerginlikler olabilir. Çocuk sahibi olmak isteyenler için güzel gelişmeler olabilir. Dolunaylar sonlanma enerjisi barındırdığı için başak temalarında sonlanmalar olabilir. Aşırı eleştirel olmamaya gayret etmelisiniz. Sanat, yaratıcı işler için uygun bir zaman, ilhamın derinden geldiği gökyüzü konumunda gerçekle hayal arasındaki ince çizgiye dikkat etmelisiniz.

Satürn balık burcunda

7 martta 2026 yılına kadar 11. evinizde seyahat edecek olan Satürn balık burcuna geçiyor. Satürn balık burcu geçişiyle ilgili detayları “zamanın efendisi, zamansız burçta!” yazımda okuyabilirsiniz. Önümüzdeki 2,5 yıl boyunca arkadaş ve sosyal çevrenizde ciddi değişimler söz konusu olabilir. Kariyerin getirilerini kazanımlarını gözden geçirme, yeni hayal ve hedefler belirleme zamanı, projelerinizde pes etmeden ilerlemelisiniz. Umudunuz yüreğinizde taze bir çiçek… Süreçte vakıflar, dernekler aracılığıyla insanlara yardım etmek isteyebilirsiniz. Toplum için neler yapabileceğinizi sorgulayabilirsiniz. Eğer siz 16 aralık 1964- 17 eylül 1964 veya 24 Ocak 1994- 7 Nisan 1996 doğumlu bir boğaysanız Satürn döngünüz gelmiş demektir. Sizin için özellikle hassas ve ilerleten bir dönem başlıyor. Satürn’ün genel etkilerine değindiğim videoma göz atmayı unutmayın!

21 Mart koç yeni ayı

Yeni ay sizin haritanızın 12. evinde olacak. Özellikle ruhsal olarak huzursuz hissettiğiniz, uykusuz kalabileceğiniz, korkularınızla yüzleşmek zorunda kalabileceğinizi gösteriyor. Belki de sağlığınızla ilgili bir konuyu gözünüzde çok büyütebilirsiniz. Rüyalarınız hareketlenebilir, mümkünse bir rüya günlüğü tutmak bilinç dışınızdaki konuları fark etmenizi sağlayabilir. Yeni ay size kariyerinizle ilgili yeni yaratıcı vizyonlar sunabilir. Terapi almak, şifa çalışmalarına katılmak üzere maddi harcamalar yapabilirsiniz.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade