Aylık Koç YorumuKoçMart 2023 & Koç ve Yükselen Koç Burçları

Şubat 26, 20230
burçlar

Merhaba yükselen koçlar ve koç burçları

Mart ayı gezegen hareketlerinin oldukça yoğun olduğu bir ay!

7 Mart başak dolunayı

Başak burcunda dolunay sizin 6. evinizde gerçekleşiyor. Dolunaylar görünür olma ve sonlanma enerjisi barındırır. Günlük rutinleriniz, iş ortamız kariyerle ilgili gelişmeler olabilir. Sağlığınıza özen göstermek, beslenme biçiminizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Bilinçdışı korkularınızla yüzleşerek, hayal dünyanızda yarattığınız kuruntulardan uzaklaşabilirsiniz. Dolunay mars kareli olduğu için yakın çevreniz, komşularınız ve kardeşlerinizle ilişkilerinizde gerginlikler yaşayabilirsiniz.

İşinizde beklenmedik bir destek alabilirsiniz, maddi kaynaklarınızın artışı söz konusu olabilir.

Satürn balık burcunda

7 martta 2026 yılına kadar 12. evinizde seyahat edecek olan Satürn balık burcuna geçiyor. Satürn balık burcu geçişiyle ilgili detayları “zamanın efendisi, zamansız burçta!” yazımda okuyabilirsiniz. Bu süreç sizin için içsel büyüme süreci! o nedenle kendinizi keyifsiz hissedebilir, ruhsal ve fiziksel sağlığınızla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Meditasyon, spritüal çalışmalarla ilgilenebilir, göz önünde olmak istemeyebilirsiniz. Satürn aynı zamanda sizin 11. evinizi yönettiği için kariyerinize dair getirilerin artabileceği bir süreç olabilir. Eğer siz 16 aralık 1964- 17 eylül 1964 veya 24 Ocak 1994- 7 Nisan 1996 doğumlu bir yükselen koçsanız Satürn döngünüz gelmiş demektir. Sizin için özellikle hassas bir dönem başlıyor. Satürn’ün genel etkilerine değindiğim videoma göz atmayı unutmayın!

21 Mart koç yeni ayı

Yeni ay haritanızın 1. evinde ve sizin burcunuzda gerçekleşiyor. İlişkileriniz ana odağınız. Ayın başında olduğu kadar marsiyen bir yeni ay yaşayacağız, bu nedenle aceleci, sabırsız bir ruh haline bürünebilirsiniz. Fiziksel olarak sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Yönetici gezegeniniz yeni ay esnasında 28 derecede olacağı için uçlarda davranışlar sergileyebilirsiniz. Özellikle mart ayının sonlarında doğmuş bir koç burcuysanız baş ağrıları ve yaralanmalara karşı dikkatli olmalısınız. Kan tahlili yaptırmayı ihmal etmeyin, demir eksikliği bağışıklık sistemi sorunlarına neden olabilir. Yeni iş planları ve vizyonlar geliştirebilirsiniz. Hayal gücünüzün sınırı yok!

Sevgiler

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade