Aylık Oğlak YorumuOğlakMart 2023 & Oğlak ve Yükselen Oğlak

Şubat 26, 20230
burçlar

Merhaba yükselen oğlak ve oğlak burçları

Mart ayı gezegen hareketlerinin oldukça yoğun olduğu bir ay!

7 Mart başak dolunayı

Başak burcunda dolunay sizin 9. evinizde olacak. Hayata dair inançlarınız sınayabilir, gözden geçirebilirsiniz. Neye ne kadar emek verdiğiniz hususunda uzun uzun düşünebilirsiniz. Ruhsal konulara ilgi duyabilir, astroloji, dil gibi yeni eğitimler almaya başlayabilir, akademik konularla ilgilenebilirsiniz. Seyahat etmek isteyebilir, biraz olsun kendinize alan yaratabilirsiniz. İş yaşamınızda gerginlikler olabilir. Uzun bir süredir 6. evinizdeki mars dolunaya kare açı yaptığı için sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Ticari anlaşma ve sözleşmeler gündeme gelebilir.

Satürn balık burcunda

7 martta 2026 yılına kadar 3. evinizde seyahat edecek olan Satürn balık burcuna geçiyor. Satürn balık burcu geçişiyle ilgili detayları “zamanın efendisi, zamansız burçta!” yazımda okuyabilirsiniz. Satürn’ün 3. ev seyri maddi açıdan sınavlarınızı geride bıraktırırken, ticaret, alım satım gibi konularda yeni girişimler yapabilirsiniz. İletişim eviniz olan bu alan insanlarla kurduğunuz bağlantılarınızı başka bir boyuta sürükleyebilir. Kardeşleriniz, akrabalarınız ve yakın çevrenizin yaşamındaki özel durumlar gündeminizi meşgul edebilir. Bu noktada haritanızda Jüpiter’in pozisyonuna istinaden kardeşlerinizle aranız açılabilir. Yeni uzun süren bir eğitime başlayabilirsiniz. Siz 16 aralık 1964- 17 eylül 1964 veya 24 Ocak 1994- 7 Nisan 1996 doğumlu bir akrepseniz; Satürn döngünüz gelmiş demektir. Sizin için hassas ve zorlayıcı bir dönem başlıyor. Satürn’ün genel etkilerine değindiğim videoma göz atmayı unutmayın!

21 Mart koç yeni ayı

Yeni ay aileniz, eviniz ve köklerinizle ilgili konuları gündeme getirebilir. Ebeveynlerinizle ilgili bir konu sizi meşgul edebilir. Ev almak, satmak gibi düşünceleriniz varsa girişimler yapabilirsiniz. 0 derecede yeni ay yeni başlangıçlar yapma cesareti verecektir. Ev ve işiniz arasındaki tempo adım adım düzelebilir. 5 evinize giren Venüs hobileriniz, spor yada keyif aldığınız konular için harcama getirebilir.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade