Aylık Yengeç YorumuYengeçMart 2023 & Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları

Şubat 26, 20231
burçlar

Merhaba yükselen yengeç ve yengeç burçları

Mart ayı gezegen hareketlerinin oldukça yoğun olduğu bir ay!

7 Mart başak dolunayı

Başak burcunda dolunay sizin 3 evinizde gerçekleşiyor. İletişim konuları ana tema olacağı bu süreçte fazlasıyla eleştirel olabilirsiniz. Belki de kardeşler, yakın akrabalarınız size karşı acımasız yaklaşımlar sergileyebilirler. Evliyseniz eşinizin çevresiyle ilgili bir konu gündeminizi meşgul edebilir. Bu süreçte yeni eğitim almaya karar verebilirsiniz. Uzun bir seyahat yapabilirsiniz. Yaşadığınız şeyler, çevrenizdeki insanların deneyimleri siz yengeç burçlarını derinden sarsabilir. Korkularınız uykularınızı kaçırabilir! Bu süreçte şifa çalışmaları yapmak, dua etmek iyi gelecektir.

Satürn balık burcunda

7 martta 2026 yılına kadar 9. evinizde seyahat edecek olan satürn balık burcuna geçiyor. Satürn balık burcu geçişiyle ilgili detayları “zamanın efendisi, zamansız burçta!” yazımda okuyabilirsiniz. Satürn 2,5 yıldan bu yana sizin 8. evinizdeydi. Maddi konular, alacak verecek dengesi, küçülmeye gitme, miras, nafaka, vergi borçları konularında zorlamış olabilir. Önümüzdeki 2,5 yıl boyunca inançlarınız yeniden şekillenebilir. Başka bir ülkeye gidebilir, burada yaşamın zorluklarını göğüsleyebilirsiniz. Yeni bir eğitim almak için harika bir dönem. Master yada doktoraya başlayabilir, akademik kariyerinizde ilerleyebilirsiniz. Mümkünse mahkemelerden uzak durmakta fayda var! Eşinizin akrabalarıyla ilişkileriniz zora girebilir. Eğer siz 16 aralık 1964- 17 eylül 1964 veya 24 Ocak 1994 – 7 Nisan 1996 doğumlu bir yengeçseniz satürn döngünüz gelmiş demektir. Sizin için özellikle hassas ve zorlayıcı bir dönem. Satürn balık seyri yaşamınızı genele nazaran daha kolay yapılandırabilir. Satürn’ün genel etkilerine değindiğim videoma göz atmayı unutmayın!

21 Mart koç yeni ayı

Yeni ay haritanızın 10. evinde olacak. İşiniz ve kariyer alanınızı ifade eden bu alandaki yeni ay bir kısım yükselen yengeç için istifa ve iş fesihleri getirebilir. Yeni ayda ayın başındaki dolunay kadar marsiyen ancak 0 derecede size yeni başlangıçlara atılma ve geliştirme güçü verebilir. Üstleriniz, yöneticilerinizle, evliliğinizde ve ailenizle ilişkilerinizde tepkisel olabilirsiniz. Sesler yükselebilir! Bu dönem sabırlı olmak çok kolay değil, her şeye rağmen kariyerinizde emeklerinizin karşılığını alabilirsiniz. Çalışmıyorsanız arkadaşlarınızla ilişkilerinizde pozitif bir dönem.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

1 comments

  • Yasemin

    Şubat 27, 2023 at 8:42 am

    Ah yeni eğitimler dediniz 🤭

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade