Aylık Koç YorumuKoçMayıs 2022 & Koç ve Yükselen Koç Burçları

Mayıs 3, 20220
mayıs 2022

Sevgili koçlar ve yükselen koç burçları,

Nisan ayı sizin doğum ayınızdı, kendinizi keyifli ve neşeli hissetmiş olabilirsiniz. Parlamış, güzelleşmiş, fiziksel görünümünüzde değişiklikler yapmış olabilirsiniz. Ayı ise 30 Nisan da 2. evinizde gerçekleşen tutulma ile kapattınız. Tutulma etkileri önümüzdeki uzunca bir süre devam edecek.

2 mayısta koç burcuna geçmek üzere olan venüs sizin burcunuzda ve yükselen üzerinde olacağı için, kendinizi daha çekici, hoş ve sevgi dolu ifade edebilirsiniz. Bir konuya hızla heyecan duymak aynı hızla uzaklaşmak kaçınılmazdır! Çocuksuz bir sevinç, kalbin kıpır kıpır atması, keşfedilmemiş bir şeyin delice keşfi… Acemi, deli ve tutku dolu!

Dış görünüşünüzde değişimler yapmak isteyebilirsiniz.

Merkür retrosu

10 Mayısta Merkür ikizler burcunda yani sizin 3. evinizde retro hareketine başlayacak. Dolayısıyla zihinsel olarak çok aktif olacağınız iletişiminizin güçleneceği, konuşmak, sohbet etmek yakın çevre ile etkileşiminizin artacağı bir süreç olacak. Merkür nisan sonu ve mayıs başında bir ay içinde deneyimlediğiniz konuları yeniden önünüze getirebilir. Kardeşler ve yakın çevre ile ilişkinizde sorunlar varsa bunları çözebilirsiniz, aranızda yanlış anlaşılmalar olabilir. Ticaretle uğraşıyorsanız sağlam akılcı ve yapılandırmaya dönük adımlar atabilirsiniz. Merkür retro hareketine başlamadan iş anlaşmaları ve sözleşmelerinizi yapmanızı tavsiye ederim. Merkür sizin aynı zamanda 6. evinizi de yönettiği için bu dönemde günlük iş rutinlerinizde ve sağlığınızda aksaklıklar olabilir. Elbette bu dönem uzun süredir bekleyen muayeneninizi de yaptırarak rahatlayabilirsiniz.

11 Mayısta jüpiter sizin burcunuz koça geçecek, sizin için şanslı bir dönem başlıyor. Jüpiter koç yazımda bu konuya ayrıca değineceğim.

16 Mayıs Akrep burcunda ay tutulması

Yılın ilk ay tutulmasıyla birlikte kadersel etkilerin hayatımıza dokunacağı bir süreç başlıyor. Tutulmalar hepimizin başını gökyüzüne dikkatle çevirdiği muhteşem doğa olaylarıdır. Coğrafi olarak önemli olduğu kadar astrolojik olarak da kadersel etkiler barındırırlar. Gücü birkaç kat artırılmış Yeni Ay ve Dolunay etkinlikleri olarak düşünülebilir. Tutulma haritamızda nerede gerçekleşiyorsa o alana bir çentik atılır ve transitler geldiğinde olaylar bir bir gerçekleşmeye başlar. Tutulmaların etkisini ortalama bir ay öncesinde almaya başladık bile söylediğim şeyler hayatınızda gerçekleşmiş bile olabilir.

Akrep burcundaki tutulma sizin 8. evinizde gerçekleşecek, bu ev maddi manevi kaynaklarımız, başkasından gelen gelirler, cinsellik, ameliyat ve krizlerle ilişkilidir. İlişkilerinizde öz değerinizi sorguladığınız, maddi manevi elinizdekileri gözden geçirdiğiniz bir süreç olabilir. Ne alıyorum, ne öğreniyorum ve karşılığında neyi veriyorum sorularıyla meşgul olabilirsiniz. Sağlığınızda ilgili bazı operasyonlar yaptırmak isteyebilirsiniz. Tutulmanın hemen ardından gerçekleşecek mars neptün kavuşumu keyifsiz ve halsiz hissetmenize, bilinç altı korkularınızın açığa çıkmasına neden olabilir.

30 Mayıs İkizler yeni ayı

İkizler burcu sizin 3. eviniz; yakın çevre, kardeşler, komşular, yakın arkadaşlar, eğitim ve ticari faaliyetler önem kazanabilir. Merkür de bu tarihlerde retrosunu sona erdirmek üzere olacağı için bu yeni ayla birlikte iletişim konuları büyük bir önem kazanabilir. Önünü kesemediğiniz dedikoduları bu noktada keskin bir şekilde sonlandırabilirsiniz…

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Aşkla…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade