AkrepAylık Akrep YorumuMayıs 2021 & Akrep ve Yükselen Akrep Burçları

Mayıs 1, 20210
Akrep-

Sevgili akrep ve yükselen akrep burçları,

Nisan ayı sizin için zorlu bitti burcunuzda gerçekleşen akrep dolunayı korku sizi derinleştirerek büyük bir farkındalık sağladı. Dolunayın etkileri önümüzdeki yeni aya kadar devam edecek bu nedenle dilerseniz mart ayı yazıma göz gezdirebilirsiniz.

3 mayısta ikizler burcuna geçmeye hazırlanan Merkür Jüpiter ile kare açı yapacak. Bu etkileşim sizin ailevi konularda fikirlerinizin, felsefenizin değişmesine yol açabilir. Tepkileriniz sert ve keskin olabilir, ani kararlar vermemeye dikkat etmelisiniz.

5 Mayısta Merkür ikizler burcuna yani sizin 8. evinize giriş yapacak. Dolayısıyla maddi konularda toparlamaya gidebilir, borçları yapılandırmak isteyebilirsiniz. Diğer taraftan zihinsel olarak derin konulara, ölüm ve ölüm ötesi mevzulara ilginiz artabilir. Beklenmedik harcamalarla karşılaşmamak adına dikkatli olmalısınız. 30 Mayıs itibariyle yine burada retro yapacak olan Merkür bu bir ay içinde deneyimlediğiniz konuları yeniden önünüze getirebilir. 9- 13 mayıs haftası kaynakları artırmak adına girişimler yapabilirsiniz. Tutku dolu bir ilişkinin içine girebilirsiniz. Merkür retro hareketine başlamadan iş anlaşmaları ve sözleşmelerinizi yapmanızı tavsiye ederim. Merkür sizin aynı zamanda 11. evinizi de yönettiği için özellikle Merkür retrosu boyunca sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Gölge etkileri 15 Mayıs itibariyle başlayacak ay boyunca yaşanabilecek iletişim sorunları, eski sevgililerin ortaya çıkışı yada çözülmemiş meselelerin yeniden gündeme gelmesi söz konusu olabilir. Diğer detaylar için Merkür retrosu yazıma göz gezdirebilirsiniz.

9 mayısta Venüs de ikizler burcuna geçecek. Merkür’le aynı alanı şenlendiriyor olacak Venüs’ün de 8. evinize girmesi beklediğiniz paranın elinize geçmesi sağlayabilir. Tabu olarak görülen konular dikkatinizi çekebilir. Ertelediğiniz sağlık operasyonlarını yaptırabilirsiniz. 10-12 Mayıs Şiron Mars karesi netleşecek diğer destekleyici açılara rağmen gündelik rutinlerinizi toparlamakta zorlanabilir, duygularınızı bastırmış olmanız nedeniyle baş ağrıları yaşayabilirsiniz.

11 Mayıs Boğa Yeni Ayı

Boğa yeni ayın sizin 7. evinizde gerçekleşecek, ikili ilişkileriniz, evliliğiniz, ortaklığınızı gözden geçirebilir, öz değerinizi, entelektüel olarak ne kadar tatmin olduğunuzu sorgulayabilirsiniz. Boğa teması güvenlik ihtiyacına vurgu yapar, bir kısım yükselen akrepler ilişkilerinin onlar için ne kadar güvenli bir alan teşkil ettiğine emin olmak isteyebilir.

14 Mayıs 2021 Jüpiter Balık burcuna geçiyor

Jüpiter burada 29 temmuza kadar kalacak sonra kova burcuna geçip yıl sonunda dönmemek üzere balık burcuna geçecek. Bu nedenle seneye sizi nelerin beklediğine dair ufak bir fragman izleyeceksiniz. Özellikle doğum haritanızda Jüpiter’in bulunduğu ev konularında içinize döneceğiniz, ruhsal olarak kendinizi geliştirmek isteyeceğiniz, spritüal konularla ilgileneceğiniz bir süreç olacaktır. İnsanlara yardım etmek isteyebilir, duygusal davranışlar sergileyebilirsiniz. Balık sizin 5. eviniz, bekarlar için flörtler, aşk ve yaratıcılıkta kısmetlerin artacağı bir süre. başlıyor olacak. Çocuk sahibi olmak isteyenler için oldukça önemli bir dönem. Özellikle 18 -19 Mayısta kesinleşecek olan kuzey ay düğümü etkileşimi ve aynı anda Satürn ile üçgen açısı hayatınızda sizi ilişkinizde ileri taşıyacak, sağlamlaştırıcı adımlar atmaya zorlayabilir. 18-20 Mayıs Satürn Venüs ev taşıma, yer değiştirme, ailevi temalara odaklanmanızı sağlayabilir.

26 Mayıs Yay Burcunda Ay Tutulması

Yılın ilk tutulmasıyla birlikte kadersel etkilerin hayatımıza dokunacağı bir süreç başlıyor. Tutulmalar hepimizin başını gökyüzüne dikkatle çevirdiği muhteşem doğa olaylarıdır. Coğrafi olarak önemli olduğu kadar astrolojik olarak da kadersel etkiler barındırırlar. Gücü birkaç kat artırılmış Yeni Ay ve Dolunay etkinlikleri olarak düşünülebilir. Tutulma haritamızda nerede gerçekleşiyorsa o alana bir çentik atılır ve transitler geldiğinde olaylar bir bir gerçekleşmeye başlar. Tutulmaların etkisini ortalama bir ay öncesinde almaya başladık bile söylediğim şeyler hayatınızda gerçekleşmiş bile olabilir.

Yay burcu sizin 2. eviniz bu yıl siz tüm tutulmaları 2- 8 aksında alıyorsunuz. Bir süredir zaten gündeminiz bu konular. Bu alan sizin maddi kaynaklarınız, ortak paralar, bankalar, krediler, vergilerle ilişkili. Evliyseniz eşinizin geliri ile ilgili gündeminiz olabilir. Beklenmedik bir borç, miras konuları, kariyerinizde atacağınız adımlar için kredi çekme ve ameliyatlar söz konusu olabilir. Maddi gelir kaynaklarında veya sahip olunan maddi-manevi değerlerde değişim söz konusu olabilir. Çocuklar için masraf yapabilir, eğer riskli paralarla ilgileniyorsanız kaynaklarınızda zorlayıcı durumlar meydana gelebilir.

Sevgiler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade