Aylık İkizler YorumuİkizlerMayıs 2021 & İkizler ve Yükselen İkizler Burçları

Nisan 30, 20210
İkizler-

Sevgili ikizler ve yükselen ikizler burçları,

Nisan ayı sizin için sağlığınızla ilgilendiğiniz, gününüzü toparlama çabalarıyla doluydu. Ayı da 27 Nisan da 6. evinizde gerçekleşen dolunayla kapattınız. Dolunayın etkileri önümüzdeki yeni aya kadar devam edecek bu nedenle dilerseniz mart ayı yazıma göz gezdirebilirsiniz.

3 mayısta ikizler burcuna geçmeye hazırlanan Merkür Jüpiter ile kare açı yapacak. Etkileri bir hafta devam edecek. Bu etkileşim sizin bir süredir yaşadığınız endişe ve korkuların artmasına neden olabilir. Konsantre olmakta zorlanabilirsiniz, aynı anda birden fazla konuyla ilgilenen siz aklınızı toparlayamadığınızı düşünebilirsiniz.

5 Mayısta Merkür ikizler burcuna yani sizin 1. evinize giriş yapacak. Sizin içinde önemli bir dönem başlayacak. Merkür sizin yükseleninizin de yöneticisi olduğu için yılda 3 kere yaşadığınız retrolara bir yenisini daha eklemeye hazırlanın. Bu süreçte kendinizi rahatça ifade ettiğiniz, sohbet etmekten keyif aldığınız bir o kadar da hayatınıza dair önemli kararlar almakta yaşadığınız kararsızlığı geride bırakabilirsiniz. Bu dönemi bir köşeye not almakta fayda var. 30 Mayıs itibariyle yine burada retro yapacak olan Merkür bu bir ay içinde deneyimlediğiniz konuları yeniden önünüze getirebilir. 9- 13 mayıs haftası aldığınız kararlar için cesur adımlar atabilirsiniz. Merkür sizin aynı zamanda 4. evinizi de yönettiği için özellikle Merkür retrosu boyunca aileniz, evinizle ilgilenebilir, taşınmak isteyebilirsiniz. Merkür retro hareketine başlamadan iş anlaşmaları ve sözleşmelerinizi yapmanızı tavsiye ederim. Ebeveynleriniz ilgi odağınız olabilir. Gölge etkileri 15 Mayıs itibariyle başlayacak ay boyunca yaşanabilecek iletişim sorunları, çözülmemiş meselelerin yeniden gündeme gelmesi söz konusu olabilir. Diğer detaylar için Merkür retrosu yazıma göz gezdirebilirsiniz.

9 mayısta Venüs de ikizler burcuna geçecek. Merkür’le aynı alanı şenlendiriyor olacak Venüs’ün de 1. evinize girmesi sizin dışarıdan dikkat çekerek ilgileri üzerine toplamanıza neden olabilir. Güzelleşme, bakım yaptırma, fiziksel görünümüz için harcamalar yapabilirsiniz. Diğer taraftan 10-12 Mayıs Şiron Mars karesi netleşecek, destekleyici açılara rağmen beklenmedik maddi harcamalar, evdeki hesabın çarşıya uymamasıyla yüzleşebilirsiniz. Öz değerinizi sorgulayabilir, kırgınlıklar karşısında sert tepkiler verebilirsiniz.

11 Mayıs Boğa Yeni Ayı

Boğa yeni ayın sizin 12. evinizde gerçekleşecek, bilinç dışı korkularınız açığa çıkabilir. Hayatınızda kontrol edemediğinizi düşündüğünüz bazı deneyimlere takılabilir, haberci rüyalar alabilirsiniz. Merkür’ünde retro etkilerinin başlayacağı bu günlerde çok konuşmak, dışa dönmek yerine durup ve biraz düşünerek içinize dönün derim.

14 Mayıs 2021 Jüpiter Balık burcuna geçiyor.

Jüpiter burada 29 temmuza kadar kalacak sonra kova burcuna geçip yıl sonunda dönmemek üzere balık burcuna geçecek. Bu nedenle seneye sizi nelerin beklediğine dair ufak bir fragman izleyeceksiniz. Özellikle doğum haritanızda Jüpiter’in bulunduğu ev konularında içinize döneceğiniz, ruhsal olarak kendinizi geliştirmek isteyeceğiniz, spritüal konularla ilgileneceğiniz bir süreç olacaktır. İnsanlara yardım etmek isteyebilir, duygusal davranışlar sergileyebilirsiniz. Balık sizin 10. eviniz, kariyerinizde yeni bir sürecin başlangıcına işaret eden gelişmeler sizi bekliyor.

Özellikle 18 -19 Mayısta kesinleşecek olan kuzey ay düğümü etkileşimi ve aynı anda Satürn ile üçgen açısı hayatınızda sizi ileri taşıyacak, sağlamlaştırıcı adımlar atmaya zemin hazırlayabilir. 18-20 Mayıs Satürn Venüs üçgeni kariyeriniz için yeni adımlar atmak için çok uygun, beklediğiniz olumlu haberi alabilirsiniz.

26 Mayıs Yay Burcunda Ay Tutulması

Yılın ilk tutulmasıyla birlikte kadersel etkilerin hayatımıza dokunacağı bir süreç başlıyor. Tutulmalar hepimizin başını gökyüzüne dikkatle çevirdiği muhteşem doğa olaylarıdır. Coğrafi olarak önemli olduğu kadar astrolojik olarak da kadersel etkiler barındırırlar. Gücü birkaç kat artırılmış Yeni Ay ve Dolunay etkinlikleri olarak düşünülebilir. Tutulma haritamızda nerede gerçekleşiyorsa o alana bir çentik atılır ve transitler geldiğinde olaylar bir bir gerçekleşmeye başlar. Tutulmaların etkisini ortalama bir ay öncesinde almaya başladık bile söylediğim şeyler hayatınızda gerçekleşmiş bile olabilir.

Yay burcu sizin 7. eviniz bu yıl siz tüm tutulmaları 1- 7 aksında alıyorsunuz. Bir süredir zaten gündeminiz bu alanla ilgili. Eğer evliyseniz kötü giden ilişkinizde sert sonlanmalar yaşayabilirsiniz. İyi giden ilişkiler için ciddi adımlar atmaya karar verebilirsiniz. Bu alanda özellikle kişisel gezegenleriniz varsa sizin toplum önündeki duruşunuzu değiştirecek gelişmeler, kişilik ve kimliğinizde bir yenilenme, bireysel tutumunuzda ciddi değişimler olabilir, sağlığınız önem kazanabilir.,

Sevgiler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade