Aylik Terazi YorumuTeraziMayıs 2021 & Terazi ve Yükselen Terazi Burçları

Nisan 30, 20210
Terazi-

Sevgili teraziler ve yükselen terazi burçları,

Nisan ayı ikili ilişkilere odaklandığınız bir aydı. Ayı ise 27 Nisan da 8. evinizde gerçekleşen dolunayla kapattınız. Dolunayın etkileri önümüzdeki yeni aya kadar devam edecek bu nedenle dilerseniz mart ayı yazıma göz gezdirebilirsiniz.

3 mayısta ikizler burcuna geçmek üzere olan Merkür Jüpiter ile kare açı yapacak. Bu etkileşim sizin flört, çocuklar gibi konularda abartılı tepkiler vermenize neden olabilir. Eğer riskli paralarla ilgileniyorsanız bu dönem sağlam adımlar atmanızı tavsiye ederim.

5 Mayısta Merkür ikizler burcuna yani sizin 9. evinize giriş yapacak. Dolayısıyla zihinsel olarak odağınız yüksek öğrenim, yurt dışı konuları, mahkemeler ve manevi boyutta hayata dair inancınıza yönelebilir. 30 Mayıs itibariyle yine burada retro yapacak olan Merkür bu bir ay içinde deneyimlediğiniz konuları yeniden önünüze getirebilir. 9- 13 mayıs haftası hukuki konularda çözüm üretebilir, yeni bir eğitime başlamaya niyet edebilirsiniz. Yurt dışı ticaretle uğraşıyorsanız sağlam akılcı ve yapılandırmaya dönük adımlar atabilirsiniz. Merkür retro hareketine başlamadan iş anlaşmaları ve sözleşmelerinizi yapmanızı tavsiye ederim. Merkür sizin aynı zamanda 12. evinizi de yönettiği için bu dönemde ruhsal olarak endişeli olabilir. Hiç bir şey yapmak istemeyebilir, içinize dönebilirsiniz. Gölge etkileri 15 Mayıs itibariyle başlayacak ay boyunca yaşanabilecek iletişim sorunları ve diğer detaylar için Merkür retrosu yazıma göz gezdirebilirsiniz.

9 mayısta Venüs de ikizler burcuna geçecek. Merkür’e aynı alanı şenlendiriyor olacak Venüs’ün de 9. evinize girmesi yüksek eğitim, uzun yolculuklar, uzak akrabalarla ilişkinizde olumlu gelişmeler olabilir. Venüslün eli hukuki konularda sizi uzlaşmaya götürebilir. 10-12 Mayıs Şiron Mars karesi netleşecek diğer destekleyici açıları var ancak kariyer ve ortaklı ilişkilerde dikkatli olmalısınız. İkili ilişkilerde yara alabilirsiniz.

11 Mayıs Boğa Yeni Ayı

Boğa yeni ayın sizin 8. evinizde gerçekleşecek, bu alan borçlar, krediler, nafaka ve miras ile ilişkilidir. Maddi manevi kaynaklarınızı toparlamak isteyebilir, borçlarınızı yapılandırabilirsiniz. Bu dönemde riskli girişimler yapmamaya gayret etmelisiniz. 8. ev korku ve endişeler, içe dönme derinlemesine araştırma yapmakla ilgilidir o nedenle bu dönemde biraz kuruntulu olabilirsiniz. Toplumun tabu olarak gördüğü konuları araştırabilir, ölüm ve ölüm ötesi konulara ilgi duyabilirsiniz.

14 Mayıs 2021 Jüpiter Balık burcuna geçiyor

Balık sizin 6. eviniz, bu alan iş yaşamınız, beraber çalıştığınız kişiler, sağlığınız ve evcil hayvanlarınızla ilişkilidir. Jüpiter burada 29 temmuza kadar kalacak sonra kova burcuna geçip yıl sonunda dönmemek üzere balık burcuna geçecek. Bu nedenle seneye sizi nelerin beklediğine dair ufak bir fragman izleyeceksiniz. Özellikle doğum haritanızda jüpiterin bulunduğu ev konularında içinize döneceğiniz, ruhsal olarak kendinizi geliştirmek isteyeceğiniz, spritüel konularla ilgileneceğiniz bir süreç olacaktır. İnsanlara yardım etmek isteyebilir, duygusal davranışlar sergileyebilirsiniz.

18 -19 Mayısta kesinleşecek olan kuzey ay düğümü etkileşimi ve aynı anda satürn ile üçgen açısı kişisel olarak sizi kariyerinizde ileri taşıyacak, sağlamlaştırıcı adımlar atmaya zemin hazırlayabilir, sağlık muayenelerini yaptırabilirsiniz. 18-20 Mayıs Satürn Venüs üçgeni de size ertelenen girişimler için fırsatlar yaratabilir.

26 Mayıs Yay Burcunda Ay Tutulması

Yılın ilk tutulmasıyla birlikte kadersel etkilerin hayatımıza dokunacağı bir süreç başlıyor. Tutulmalar hepimizin başını gökyüzüne dikkatle çevirdiği muhteşem doğa olaylarıdır. Coğrafi olarak önemli olduğu kadar astrolojik olarak da kadersel etkiler barındırırlar. Gücü birkaç kat artırılmış Yeni Ay ve Dolunay etkinlikleri olarak düşünülebilir. Tutulma haritamızda nerede gerçekleşiyorsa o alana bir çentik atılır ve transitler geldiğinde olaylar bir bir gerçekleşmeye başlar. Tutulmaların etkisini ortalama bir ay öncesinde almaya başladık bile söylediğim şeyler hayatınızda gerçekleşmiş bile olabilir.

Yay burcu sizin 3. eviniz bu yıl siz tüm tutulmaları 3- 9 aksında alıyorsunuz. Bir süredir zaten gündeminiz belirlendi. Bu alan eğitim, kardeşler, ticaret ve yakın akrabalarla ilişkilidir. Aynı zamanda hayat felsefeniz, inançlarınız, uluslararası konular, yolculuklar, yabancı kültürler, hukuki konular gündeminize gelebilir. Kardeşinizle ilgili konularla ilgilenebilir, onun meselelerine çözüm üretmek isteyebilirsiniz. İletişim kurma biçiminizde farklı bir tavır değişikliğine gidebilirsiniz.

Sevgiler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade