Aylık Boğa YorumuBoğaMayıs 2022 & Boğa ve Yükselen Boğa Burçları

Mayıs 3, 20220
mayıs 2022

Sevgili boğalar ve yükselen boğa burçları,

Nisan ayı sizin için içsel gerginliklerle doluydu. Ayı ise 30 Nisan da 1. evinizde gerçekleşen tutulma ile kapattınız. Sizin için önemli olan bu tutulmanın etkileri uzunca bir süre devam edecek.

2 mayısta koç burcuna geçmek üzere olan venüs sizin 12 evinide olacak dolayısıyla gizli saklı ilişkilere çekilebilir. Duygusal konularda heyecanlı duygular içinde olabilirsiniz. Çocuksu bir sevinç, kalbin kıpır kıpır atması, keşfedilmemiş bir şeyin delice keşfi… Acemi, deli ve tutku dolu!

Merkür retrosu

10 Mayısta Merkür ikizler burcunda yani sizin 2. evinizde retro hareketine başlayacak. Dolayısıyla zihinsel olarak çok aktif olacağınız iletişiminizin güçleneceği, zihinsel olarak parasal konulara odaklanacağınız bir süreç başlıyor. Bir süredir yatırım yaptığınız konularda beklediğiniz maddi kaynakları edinebilirsiniz. Merkür nisan sonu ve mayıs başında bir ay içinde deneyimlediğiniz konuları yeniden önünüze getirebilir. Merkür retro hareketine başlamadan iş anlaşmaları ve sözleşmelerinizi yapmanızı tavsiye ederim. Merkür sizin aynı zamanda 5. evinizi de yönettiği için bu dönemde eski flörtler kapınızı çalabilir. İlişkiniz içinde yanlış anlaşılmalar ve ayrılıklar gündeme gelebilir.

11 Mayısta jüpiter koç burcuna geçecek, sizin 12 evinizde ilerleyecek. Jüpiter koç yazımda bu konuya ayrıca değineceğim.

16 Mayıs Akrep burcunda ay tutulması

Yılın ilk ay tutulmasıyla birlikte kadersel etkilerin hayatımıza dokunacağı bir süreç başlıyor. Tutulmalar hepimizin başını gökyüzüne dikkatle çevirdiği muhteşem doğa olaylarıdır. Coğrafi olarak önemli olduğu kadar astrolojik olarak da kadersel etkiler barındırırlar. Gücü birkaç kat artırılmış Yeni Ay ve Dolunay etkinlikleri olarak düşünülebilir. Tutulma haritamızda nerede gerçekleşiyorsa o alana bir çentik atılır ve transitler geldiğinde olaylar bir bir gerçekleşmeye başlar. Tutulmaların etkisini ortalama bir ay öncesinde almaya başladık bile söylediğim şeyler hayatınızda gerçekleşmiş bile olabilir.

Akrep burcundaki tutulma sizin 7. evinizde gerçekleşecek. Eğer evliyseniz kötü giden ilişkinizde sert sonlanmalar yaşayabilirsiniz. İyi giden ilişkiler için ciddi adımlar atmaya karar verebilirsiniz. Bu alanda özellikle kişisel gezegenleriniz varsa sizin toplum önündeki duruşunuzu değiştirecek gelişmeler, kişilik ve kimliğinizde bir yenilenme, bireysel tutumunuzda ciddi değişimler olabilir. Ortaklı işlerinizde akrebin krizleri ile baş etmek zorunda kalabilirsiniz.

30 Mayıs İkizler yeni ayı

İkizler burcu sizin 2. eviniz; Bu alan sizin maddi kaynaklarınız, değeri olan her şey ve hatta öz değerinizle ilgili. Merkür de bu tarihlerde retrosunu sona erdirmek üzere olacağı için bu yeni ayla birlikte maddi konuları büyük bir önem kazanabilir. Beklenmedik harcamalar, gelir gider dengesini sağlama çabası içinde olabilirsiniz.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Aşkla…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade