Aylık Oğlak YorumuOğlakMayıs 2022 & Oğlaklar ve Yükselen Oğlak Burçları

Mayıs 4, 20220
mayıs 2022

Sevgili oğlaklar ve yükselen oğlak burçları,

Nisan ayı sizin için aşk ve ilişkileri toparlamakta zorlandığınız bir aydı. Ayı da 30 Nisan da 5. evinizde gerçekleşen tutulma ile kapattınız. Çocuklarınız, yaratıcı çalışmalar ve hayallerinizi işaret eden bu tutulmanın etkileri önümüzdeki aylarda da devam edecek.

2 mayısta koç burcuna geçmek üzere olan venüs sizin 4. evinizde olacak evinizle ilişkili konularla ilgilenebilir, taşınma, eşya değiştirmeyi arzu edebilirsiniz. Bunun içinde evde bir takım masraflar yapabilirsiniz. Aileniz ve ebeveynlerinizle ilişkilerinizde sevgi dili beraberinde bir rekabet söz konusu olabilir.

Merkür retrosu

10 Mayısta Merkür ikizler burcunda yani sizin 6. evinizde retro hareketine başlayacak. Dolayısıyla zihinsel odağınızda tümüyle sağlığınıza, iş yaşamınıza ve birlikte çalıştığını insanlara yönelebilir. Bir evcil hayvan edinmeye karar verebilirsiniz. Eski iş arkadaşlarınızla buluşabilirsiniz. Uzun süredir ertelediğiniz sağlık muayenelerinizi yaptırmak için güzel bir fırsat olabilir. Merkür retrosu yalnızca aksaklık yaşatmayacak elbette bu süreçte helalleşmek gereken konularda da çözüme ulaşabilirsiniz.

11 Mayısta jüpiter koç burcuna geçecek, sizin 4. evinizde ilerleyecek. Jüpiter koç yazımda bu konuya ayrıca değineceğim.

16 Mayıs Akrep burcunda ay tutulması

Yılın ilk ay tutulmasıyla birlikte kadersel etkilerin hayatımıza dokunacağı bir süreç başlıyor. Tutulmalar hepimizin başını gökyüzüne dikkatle çevirdiği muhteşem doğa olaylarıdır. Coğrafi olarak önemli olduğu kadar astrolojik olarak da kadersel etkiler barındırırlar. Gücü birkaç kat artırılmış Yeni Ay ve Dolunay etkinlikleri olarak düşünülebilir. Tutulma haritamızda nerede gerçekleşiyorsa o alana bir çentik atılır ve transitler geldiğinde olaylar bir bir gerçekleşmeye başlar. Tutulmaların etkisini ortalama bir ay öncesinde almaya başladık bile söylediğim şeyler hayatınızda gerçekleşmiş bile olabilir.

Akrep burcundaki tutulma sizin 11. evinizde gerçekleşecek. Sosyal çevreniz, arkadaşlarınızla ilgili konular sizi meşgul edebilir. Kariyere dair hayal ve hedeflerinizi güncelleyebilir, uzun süredir emek verdiğiniz konularda karşılık bulmaya başlayabilirsiniz. Bunun dışında özellikle aşk ve flörtlerle ilgili konular, yaratıcı çalışmalar ve çocuklarla ilgili konular gündeminiz olabilir. Ailenize yenir bir üye katılabilir.

30 Mayıs İkizler yeni ayı

İkizler burcu sizin 6 eviniz; Merkür’ünde bir aydır buradaki seyri sizi gündelik rutinlerinizi toparlamak konusunda sıkıştırmış olabilir. Yeni eğitimler ve seyahatler söz konusu olmuş olabilir. Yeni ayla birlikte Merkür retrosunun da sonuna geldiğimiz bu süreçte yeni iş alanları açabilir, sağlığınızla ilgilenebilir, içsel büyüme, farkındalık ve aydınlanma yaşayabilirsiniz.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Aşkla…

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade