Aylık Yay YorumuYayMayıs 2022 & Yaylar ve Yükselen Yay Burçları

Mayıs 4, 20220
mayıs 2022

Sevgili yaylar ve yükselen yay burçları,

Nisan ayı sizin için gündelik rutinlerinizi yoğunluğunuzu toparlamakta zorlandığınız bir aydı. Ayı da 30 Nisan da 6. evinizde gerçekleşen tutulma ile kapattınız. Sağlığınız ve iş yaşamınızı işaret eden bu tutulmanın etkileri önümüzdeki aylarda da devam edecek.

2 mayısta koç burcuna geçmek üzere olan venüs sizin 5. eviniz de olacak ikili ilişkilerde heyecanlı anlar sizi bekliyor. Yalnızlar için hayatınıza yeni, heyecan verici bir ilişki girebilir. Süregelen ilişkiniz içinde rekabet ve çekişme söz konusu olabilir. Her durumda ikili ilişkileriniz bu ay sizin için önemli olacak. Çocuklarınızla ilgilenebilir, birlikte yaratıcı etkinliklere katılabilirsiniz. Bu da size yeni masraflar yaratabilir.

Merkür retrosu

10 Mayısta Merkür ikizler burcunda yani sizin 7. evinizde retro hareketine başlayacak. Dolayısıyla zihinsel odağınızda tümüyle ikili ilişkilere yönelebilir. Eski bir sevgili, eski dostlar kapınızı çalabilir. Ortaklı iş ve projelerinizde yanlış anlaşılmalar ortaya çıkabilir, bu aksaklıkları gidermek adına sakin ve sağ duyulu olmanız gerekebilir. Diğer taraftan anlaşma ve sözleşmelerde özellikle yazılı ilerlemenizi tavsiye ederim. Merkür retrosu yalnızca aksaklık yaşatmayacak elbette bu süreçte helalleşmek gereken konularda da çözüme ulaşabilirsiniz.

11 Mayısta jüpiter koç burcuna geçecek, sizin 7. evinizde ilerleyecek. Jüpiter koç yazımda bu konuya ayrıca değineceğim.

16 Mayıs Akrep burcunda ay tutulması

Yılın ilk ay tutulmasıyla birlikte kadersel etkilerin hayatımıza dokunacağı bir süreç başlıyor. Tutulmalar hepimizin başını gökyüzüne dikkatle çevirdiği muhteşem doğa olaylarıdır. Coğrafi olarak önemli olduğu kadar astrolojik olarak da kadersel etkiler barındırırlar. Gücü birkaç kat artırılmış Yeni Ay ve Dolunay etkinlikleri olarak düşünülebilir. Tutulma haritamızda nerede gerçekleşiyorsa o alana bir çentik atılır ve transitler geldiğinde olaylar bir bir gerçekleşmeye başlar. Tutulmaların etkisini ortalama bir ay öncesinde almaya başladık bile söylediğim şeyler hayatınızda gerçekleşmiş bile olabilir.

Akrep burcundaki tutulma sizin 12. evinizde gerçekleşecek. Ruhsal ve fiziksel sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir yıldasınız bu yıl gerçekleşecek tüm tutulmalar 6 ve 12 ev hattında gerçekleşeceği için spiritüel konulara ilginiz artabilir, hastanelere ve yardıma muhtaç insanlara destek olabilirsiniz. Bilinç dışı korkularınızla yüzleşerek hayata başka bir pencereden bakmaya başlayabilirsiniz.

30 Mayıs İkizler yeni ayı

İkizler burcu sizin 7 eviniz; Eğer evliyseniz kötü giden ilişkinizde yanlış anlaşılmalar yaşayabilir, geçmiş konuları yeniden masaya getirebilirsiniz. Uzun süredir ertelenen ilişki kararları bu dönemde verilebilir. İş kariyerinizde ortaklı işler yapma fırsatları doğabilir. Merkür retrosununda sonuna geldiğimiz bu yeni ayda, ilişkiler ana temanız olacaktır.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Aşkla…

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade