Aylık Yengeç YorumuYengeçMayıs 2022 & Yengeçler ve Yükselen Yengeç Burçları

Mayıs 3, 20222
mayıs 2022

Sevgili yengeç ve yükselen yengeç burçları,

Nisan ayı sizin için aşkın, çocukların ve riskli paraların yoğun gündem olduğu bir aydı. Ayı da 30 Nisan da 11. evinizde gerçekleşen tutulma ile kapattınız. Tutulmanın etkileri önümüzdeki aylarda da devam edecek.

2 mayısta koç burcuna geçmek üzere olan venüs sizin 10. eviniz de olacak dolayısıyla kariyerinizde şanslı bir dönem başlıyor. Bu noktada hızlı, pratik tutum sergileyerek dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Aceleci tavırlar zaman zaman sizi çıkmaza sürükleyebilir!

Merkür retrosu

10 Mayısta Merkür ikizler burcunda yani sizin 12. evinizde retro hareketine başlayacak. Dolayısıyla bilinçdışınızın çok aktif olduğu bir süreç başlıyor. Merkür sizin aynı zamanda 3. evinizi de yönettiği için özellikle merkür retrosu boyunca yakın çevreniz, eğitimler, kardeşleriniz, ticari anlaşmalarınızla ilgili konularda yanlış anlaşılmalar ve gecikmeler söz konusu olabilir. Merkür retro hareketine başlamadan iş anlaşmaları ve sözleşmelerinizi yapmanızı tavsiye ederim.

11 Mayısta jüpiter koç burcuna geçecek, sizin 10 evinizde ilerleyecek. Jüpiter koç yazımda bu konuya ayrıca değineceğim.

16 Mayıs Akrep burcunda ay tutulması

Yılın ilk ay tutulmasıyla birlikte kadersel etkilerin hayatımıza dokunacağı bir süreç başlıyor. Tutulmalar hepimizin başını gökyüzüne dikkatle çevirdiği muhteşem doğa olaylarıdır. Coğrafi olarak önemli olduğu kadar astrolojik olarak da kadersel etkiler barındırırlar. Gücü birkaç kat artırılmış Yeni Ay ve Dolunay etkinlikleri olarak düşünülebilir. Tutulma haritamızda nerede gerçekleşiyorsa o alana bir çentik atılır ve transitler geldiğinde olaylar bir bir gerçekleşmeye başlar. Tutulmaların etkisini ortalama bir ay öncesinde almaya başladık bile söylediğim şeyler hayatınızda gerçekleşmiş bile olabilir.

Akrep burcundaki tutulma sizin 5. evinizde gerçekleşecek. Aşk yaşamınızda hareketli bir dönemdesiniz. Hayattan keyif aldığınız konular, hobilerinizle ilgili değişimler söz konusu olabilir. Sosyal çevrenizde değişiklikler olabilir. Çocuklarınızın hayatındaki gelişmeler de aynı zamanda sizi meşgul edebilir.

30 Mayıs İkizler yeni ayı

İkizler burcu sizin 12. eviniz; Ruhsal sağlığınızla ilgilenebilir, geride bıraktığınızı düşündüğünüz duygu ve durumları gözden geçirebilirsiniz. Bu süreçte rüyalarınız hareket kazanabilir. Merkür retrosunun da sona ereceği bu dönemde terapi ve danışmanlık almak size çok iyi gelebilir.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Aşkla…

2 comments

  • Yasemin

    Mayıs 5, 2022 at 7:17 am

    Güneş Tutulmasının etkilerini yaşarken, Ay Tutulması, Merkür retrosu… Venüs 10. evimde… Güzellikler getirsin 🙂

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade