Aylık Balık YorumuBalıkNisan 2021 & Balık ve Yükselen Balık Burçları

Mart 31, 20210
Balık-Burcu-

Sevgili balıklar,

Geçtiğimiz ay ikizler burçlarıyla birlikte yorumları en çok siz okudunuz. Bende sizin isteğinizle size özel aşk ve iş yaşamınızla ilgili detaylar vereceğim. Mart ayı kolunuzu kaldırmak istemediğiniz, rehavete kapılmış ve buna rağmen kendinizi hızla ve akışta toparladığınız, güçlendiğiniz bir ay oldu. Ayı ise Terazi burcunda bir dolunayla kapattık bu sizin 8. evinizde olduğu için maddi kaynaklarla ilgili gelişmeleri bu ay deneyimlemeye başlayacaksınız. Beklenmedik borçlar, alacaklar, cinsellik temaları ön planda…

Yani dolunayın etkisini bir süre daha yaşamaya devam edeceğiz.

4 Nisanda Merkür Koç Burcuna geçecek Koç sizin 2. eviniz güneşinde buraya geçişinden bu yana zaten finansal kaynaklarınızı düzenlemekle ilgili özel bir çaba sarf ediyorsunuz. Siz tutmaya çalıştıkça beklenmedik harcamalar ortaya çıkıyor olabilir ama harcama yapmaktan da keyif almış olabilirsiniz. Bu ay bu alan biraz daha şenlenecek aman dikkat!

Koç yeni ayı

Zaman akar gider gökyüzü değişir, bizlerde beraberinde değişiriz. Duygularımız, hislerimiz, mizacımız da özellikle ayın hakaretleriyle birlikte değişir. Yeni aylar ayın genel teması hakkında detaylı bilgiler verir, bir süredir kapattığınız, gömdüğünüz konularda artık yeniden harekete geçme evresine hazırlıktır.

12 nisan da gerçekleşecek olan koç yeni ayıyla birlikte dikkatiniz tümüyle kaynaklarınız, parasal konularda atılacak imzalara odaklanabilir. Kariyerinizin getirilerini gözden geçirebilir, engellere, baskılara, psikolojik oyunlara, manipülasyon ve kışkırtmalara takılabilirsiniz. Eviniz, aileniz ve ilişkiniz için para harcamak zorunda kalabilirsiniz. Cesaretin kılıcı kuşanıp, sağı solu doğramak olmadığı, yeni başlangıçlar yaparken geride bıraktıklarımızı bazen sert kelimelerle, bazen de sessizliğimizle kırıp dökmenin yanlışlığıyla yüzleşmeliyiz.

Yeni ay riskleri olduğu kadar aynı zamanda olumlu enerjiler de barındırıyor. Özellikle 13-17 Nisan tarihleri arasında Mars Jüpiter olumlu açısıyla havalar biraz olsun yumuşayacak, evinizde bir süredir geçirdiğiniz gerginlikler sona erebilir. Endişe ve korkulardan arınabilirsiniz.

15 Nisan venüs yöneticisi olduğu boğa burcuna geçiyor yani sizin 3. evinize ilerleyecek aynı zamanda sizin 8. evinizi de yönettiği için eğitim yada kısa yolculuklar nedeniyle harcamalarınız artabilir, diğer taraftan siz eğitimler açabilir kazancınızı artırabilirsiniz. Bu dönemde iletişim dilinizde bir yumuşama, etkileyicilik, iletişim trafiğinizde artışlar, ticari faaliyetlerle uğraşıyorsanız buradan kazanç sağlayabilirsiniz. 16 – 17 Nisanda ise Merkür ile Plütonun karesi ile ani ve dürtüsel bir bir tavır sergileyebilirsiniz, arkadaş çevrenizden birileriyle aranızda gerginlikler olabilir, bir arkadaşınız sizden borç isteyebilir. Tahrik edici durumlar karşısında sakin kalmaya, ağzınızdan çıkanı kontrol etmeye çalışmalısınız.

20 Nisandan itibaren güneş de venüs gibi boğa burcuna yani sizin 3. evinize geçiş yapacak ve beraberinde hızına yetişemediğimiz merkür de bu alanda olmasıyla eğitimler, yakın akrabalar, kardeşler gündeme gelebilir. Astroloji ve okült konularda eğitimler almak isteyebilir, bu konularda araştırmalar yapabilirsiniz. Telefonlarınızın hiç susmayacağı iletişim odaklı bir döneme girmiş olacaksınız. Güneş, venüs ve merkür sırayla 21- 24 Nisan tarihlerinde uranüsle kavuşum yapacak bu da sizin agresif, ani ve dürtüsel tavırlar sergilemenize yol açabilir. Beklenmedik anlaşma ve sözleşmeler yapabilirsiniz, acil olmadıkça düşünmeden hareket etmemenizi tavsiye ederim. Kariyer konusunda mayıs ve haziran ayları sizin için önemli başlangıçlara gebe dolayısıyla bu dönem yaptığınız anlaşma, sözleme ve adımlar çok kıymetli…

23 nisan da mars da yengeç burcuna geçecek, yengeç sizin 5 eviniz hayat enerjiniz çocuklarınız, keyif aldığınız konular ve flörtlerinize kayabilir. Biraz daha içe dönük alıngan ve romantik olabilirsiniz. Beklenen heyecan verici ilişki kapıda…

Akrep dolunayı

Dolunaylar güneş ve ayın birbirine karşıtlık oluşturmasından meydana geldiği için içsel yani ruhsal yanımızla, kişilik ve kimliğimiz arasındaki çatışmaları; eril ve dişil yanımız arasındaki çelişkiyi anlatır. Dolayısıyla dolunaylar her bakımdan gergin enerji barındırırlar.

Ayı 27 Nisanda gerçekleşecek Akrep dolunayı ile sonlandıracağız dolunay sizin 9. evinizde gerçekleşecek. Bu dönem yurt dışı konular, uzun yolculuklar gündeme gelebilir. Hukuki problemleriniz varsa bunlar biraz başınızı ağrıtabilir. Hayata dair inançlarınızı sorgulayabilir, bugüne kadar inandığınızı düşündüğünüz gerçekliği derinlemesine araştırabilirsiniz. Özellikle ezoterik konular ve okültizme ilgi duyabilirsiniz. Eğer yurt dışı ticaretle ilgileniyorsanız, yeni ticari girişimler gündeme gelebilir.

Sevgi ve farkındalıkla.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade