Aylık Oğlak YorumuOğlakNisan 2021 & Oğlak ve Yükselen Oğlak Burçları

Mart 31, 20210
oğlak burcu

Sevgili Oğlaklar,

Mart ayı boyunca iletişim, yakın çevre kardeşlerle meşgul olmuş, kendinizi ifade etmek için yoğun çaba sarf etmek zorunda kalmış olabilirsiniz. Bazılarınız kısa seyahatler yaptı, bazılarınızın ticari faaliyetlerinizde durağanlık canınızı sıktı… Ayı da terazi dolunayı ile kapattık. Bu da sizi kariyerinize dair yeni yapılanmalar içine girmenize neden olacak dolunayın etkileriniz bu ay gözlemlemeye başlayacaksınız.

4 Nisan ise itibariyle Merkür Koç Burcuna geçecek sizin 4. evinize bu alan ailevi konular, eviniz, ebeveynlerinizle ilişkili olduğu için evde iletişimin hızlanacağı günler başlayacak.

Koç yeni ayı

Zaman akar gider gökyüzü değişir, bizlerde beraberinde değişiriz. Duygularımız, hislerimiz, mizacımız da özellikle ayın hakaretleriyle birlikte değişir. Yeni aylar ayın genel teması hakkında detaylı bilgiler verir, bir süredir kapattığınız, gömdüğünüz konularda artık yeniden harekete geçme evresine hazırlıktır.

12 nisan da gerçekleşecek olan koç yeni ayının birey olayım, cesur olayım derken aşırıya kaçma, uçlarda tepkiler verme, fazlasıyla sivrilme gibi getirileri olabilir. Haklarınız için mücadele edebilir, zaman zaman otorite figürleriyle karşılaşabilirsiniz. Aile içinde çatışmalar, gergin anlar olabilir. Bu günlerde özel hayatınızla kariyerinizin stresini ayrı tutmakta zorlanabilirsiniz. Engellere, baskılara, psikolojik oyunlara, manipülasyon ve tüm kışkırtmalara boyun eğmeyerek çok kıymetli bir eşiği aşabilirsiniz. Cesaretin kılıcı kuşanıp, sağı solu doğramak olmadığı, yeni başlangıçlar yaparken geride bıraktıklarımızı bazen sert kelimelerle, bazen de sessizliğimizle kırıp dökmenin yanlışlığıyla yüzleşmeliyiz.

Yeni ayın olumlu enerjileri ise özellikle 13-17 Nisan tarihleri arasında Mars Jüpiter olumlu açısı ticari girişimleriniz için bugünlerde yeni başlangıçlar ve girişimler yapabilirsiniz. Maddi kaynakları artırmak adına güzel fırsatlar olabilir.

15 Nisan venüs yöneticisi olduğu boğa burcuna geçiyor yani sizin 5. evinizde seyahat edecek. Venüs aynı zamanda sizin 10. evinizi de yönettiği için bu süreç keyif aldığınız konuları gündeminize taşıyabilir. Eğlenceli ortamlarda olmak, kariyerinizi keyif aldığınız bir alana dönüştürmek, yeni aşklar, tanışmalar gerçekleşebilir. Çocuklarınızla da iyi vakit geçirebilir, eğlenceli ve verimli zamanlar geçirebilirsiniz. Riski paralarla ilgileniyorsanız büyük riskler almamaya gayret etmelisiniz özellikle Güneşin ve Merkür’ün de venüsden sonra sırayla 5. evinize girmesiyle uzun süredir burada olan uranüsle teması beklenmedik olaylar getirebilir.

16 – 17 Nisanda ise Merkür ile Plüton’un karesi ile kırıcı olabilirsiniz yada bunun için adeta manipüle edilebilirsiniz. Tahrik edici durumlar karşısında sakin kalmaya, ağzınızdan çıkanı kontrol etmeye çalışmalısınız.

23 nisan da mars da yengeç burcuna geçecek bu alan sizin ilişkilerinizle ilgili dolayısıyla her türlü ikili ilişkide alıngan içe dönük ve duygusal olabilirsiniz. Partnerinizle aranızda dile gelmeyen bir gerginlik olabilir…

Akrep dolunayı

Dolunaylar güneş ve ayın birbirine karşıtlık oluşturmasından meydana geldiği için içsel yani ruhsal yanımızla, kişilik ve kimliğimiz arasındaki çatışmaları; eril ve dişil yanımız arasındaki çelişkiyi anlatır. Dolayısıyla dolunaylar her bakımdan gergin enerji barındırırlar.

Ayı 27 Nisanda gerçekleşecek Akrep dolunayı ile bitireceğiz dolunay sizin 11. evinizde gerçekleşecek dolayısıyla sosyal çevreniz, arkadaşlarınızla aranızda bir takım gerginlikler söz konusu olabilir. Aynı zamanda flörtler, aşklar gündeminizi meşgul edebilir. Tutku dolu hissedebilirsiniz. Dolunayın enerjisi daha çok derinleşmek doğasında olduğu için bu ilişkide kusurlara rağmen bir arada olmak, krizleri olağan kabul etmek ve burada derinleşme arzunuz artabilir. Kariyerinizin getirilerini sorgulayabilirsiniz…

Sevgi ve farkındalıkla…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ozlemsomuncu/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373