Aylik Terazi YorumuTeraziNisan 2021 & Terazi ve Yükselen Terazi Burçları

Mart 31, 20210
terazi burcu

Sevgili Teraziler,

Mart ayında gününüzü toparlamakta zorlanmış, kendinizi halsiz hissetmiş olabilirsiniz. Adeta eliniz kolunuz kalkmamış hiç bir şeye dermanınız yok gibi hissetmiş olabilirsiniz. Ayın sonunda Güneşinde koç burcuna geçmesiyle birlikte daha neşeli ve keyifli hissedeceğiniz bir süreç başladı.

4 Nisan ise itibariyle Merkür de Koç burcuna geçerek sizin 7. evinize doğru ilerleyecek. Her türlü ikili ilişkinizde parlak, keyifli ve heyecanlı hissettiğiniz bir süreç olabilir.

Koç yeni ayı

Zaman akar gider gökyüzü değişir, bizlerde beraberinde değişiriz. Duygularımız, hislerimiz, mizacımız da özellikle ayın hakaretleriyle birlikte değişir. Yeni aylar ayın genel teması hakkında detaylı bilgiler verir, bir süredir kapattığınız, gömdüğünüz konularda artık yeniden harekete geçme evresine hazırlıktır.

12 Nisanda koç burcunda gerçekleşecek yeni ayda sizin 1-7 aksınızı harekete geçirecek. Siz doğanız gereği hassas, uyumlu ve kırılgansınız, ortak paydada buluşmak için kendinizden büyük fedakarlıklar yapıyor olabilirsiniz ancak yeni ayla birlikle bireyselliğiniz ön planda olacak. Tabi birey olayım, cesur olayım derken aşırıya kaçma, uçlarda tepkiler vermemeye gayret edin, birden yükselmeye müsait bu yeni ay enerjisinde bunu olabildiğince dizginlemek önem kazanıyor. Özellikle ikili ilişkilerinizde engeller, baskılar, psikolojik oyunlar, manipülasyon ve tüm kışkırtmalara rağmen bunu başarabilmek çok kıymetli bir eşiği aşmayı sağlayacaktır.

Cesaretin kılıcı kuşanıp, sağı solu doğramak olmadığı, yeni başlangıçlar yaparken geride bıraktıklarımızı bazen sert kelimelerle, bazen de sessizliğimizle kırıp dökmenin yanlışlığıyla yüzleşmeliyiz…

Yeni ayın riskleri olduğu kadar olumlu enerjiler de yaratıyor. 13-17 Nisan tarihleri arasında Mars Jüpiter olumlu açısıyla ilişkisi olmayanlar için ilişki beraberinde uzun seyahatler getirebilir. Çocuk isteyenler için olumlu bir dönem olabilir.

15 Nisan yönetici gezegeniniz venüs yine yöneticisi olduğu boğa burcuna geçiyor yani 8. evinize doğru ilerliyor. Odağınızı da dolayısıyla maddi kaynakları artırmaya yöneltiyor. Venüs aynı zamanda sizin 1. evinizi de yönettiği için sağlığınıza dikkat etmenizi tavsiye ederim. Fiziksel görünümünüzde değişiklik yapmak isteyenler için bir takım operasyonlar, estetik müdahaleler söz konusu olabilir. 16 – 17 Nisanda ise Merkür Plüton karesi ile ikili ilişkileriniz de gerginlikler, kışkırtılma, manipüle edilme durumları olabilir.

20 Nisandan itibaren güneş de Venüs’ü izleyerek boğa burcuna geçiyor. Bu günlerde hızına yetişemediğimiz merkür de onu izleyecek. Maddi konulara ilgilenmek, alım satım işleri, kaynakları artırma isteğinizi artırabilir. Yatırım yapmak isteyebilirsiniz, beklenmedik bir borç yada kredi ile uğraşabilirsiniz. Diğer taraftan bu üç gezegen sırayla 21- 24 Nisan tarihlerinde uranüsle kavuşum yapacak, dolayısıyla biraz dürtüsel olabilirsiniz. Kendinizi aniden tutku dolu bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz.

Transit Mars’ın 23 nisan da yengeç burcuna geçmesiyle birlikte, kariyer alanınızda bir hareketlilik başlayabilir, biraz pasif agresif olabilir, üstlerinizle aranızda fark edilmesi zor bir gerginlik hissedebilirsiniz.

Akrep dolunayı

27 Nisanda gerçekleşecek

27 Nisanda gerçekleşecek Akrep dolunayı sizin 2. evinizde gerçekleşecek bu alanmaddi manevi değerleri ifade eder. Paralar ve her türlü finansal konuyla ilişkilidir. Bu dönemde beklenmedik harcamalar olabilir. Uzun süredir beklediğiniz bir para birden gelebilir. Özdeğerin sorgulanması, hak ettiğinizi alıp alamadığınızı gözden geçirebilirsiniz. Gizemli konulara ilginiz artabilir. İkili ilişkilerinizde kuşkucu ve şüpheci tavırlar takınabilirsiniz.

Sevgi ve farkındalıkla…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade