AkrepAylık Akrep YorumuNisan 2022 & Akrepler ve Yükselen Akrep Burçları

Nisan 18, 20220
nisan aylık burçlar

Merhaba sevgili yükselen akrep ve akrep burçları,

Nisan ayı hareketli bir ay sizin için önemli bir aydı koçta bir yeni ay, ayın ortasında ise terazi dolunayıyla gündeminizi canlı tuttuk. Ruhsal ve fiziksel sağlığınızla ilgilendiniz, iş yaşamınızda ve gündelik rutinlerinizdeki aksaklıkları ve krizleri çözdünüz. Belki de hala arkanızdan yapılan dedikodularla uğraşıyorsunuz!

Boğa burcunda Uranyen tutulma

Nisan ayının en önemli olayı ise yılın ilk güneş tutulmasını ağırlayacak olması. 30 Nisanda gerçekleşecek olan güneş tutulması herkes kadar sizin için de önemli. Bu yıl gerçekleşecek tüm tutulmaları haritanızın 1. ve 7. evinde olacak. Bu evler önemli evler olduğu için hayatınızda köklü değişimler olabilir. Bazılarınız evlilik kararı alırken, bazılarınızın ilişkilerinde bitişler olabilir. Sistem her türlü ilişkinizi gözden geçirmenizi isteyecektir. Eğer yalnız bir akrepseniz hayatınıza tutku dolu bir ilişki girebilir. Bu yıl olan tüm tutulmalar içsel kuruntunuzu artıracağı gibi size şifalanma fırsatı da yaratacaktır. Tutulma uranyen bir tutulma olacağı için ilişkilerinizde dürtüsel kararlar almaya yatkın olabilirsiniz.

Tutulma dönemleri önemli süreçlerdir, hayatımızda bizi karar vermeye zorlayacak gelişmeler olabilir ancak bu dönemde önemli kararların alınmaması gerekir.

Bu dönemde duygusal ve içgüdüsel tepkiler verebilir, uykusuzluk, gerginlik, baş ağrıları gibi fiziksek belirtiler yaşayabiliriz. Özellikle de duygusal olarak dengeli olmak zor olacağı için hayati kararlar vermemekte fayda var. İçe dönmek, yarım kalan işlerle ilgilenmek, hayat amacınızı gözden geçirmek için iyi bir süreç olabilir. Maddi konuları gözden geçirebilir, yaratıcı konulardan kazanç sağlayabilirsiniz.

Jüpiter, venüs ve Neptün’ün balık burcundaki seyahati sizin 5. evinize girecek baharla birlikte yeni aşklar veya evliyseniz sürpriz bir çocuk gelebilir. Yaratıcı yönleriniz aktifleşebilir, bunlardan kazanç sağlayabilirsiniz.

Diğer taraftan aynı etki olmasa da boğa akrep tutulmaları en son 2012- 2013 yıllarında olmuştu benzer temaları gündeminize getirebilir.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Aşkla…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade